چند ویژگی‌ های مهم سبک دکوراسیون مدرن

دکوراسیون داخلی رامسین: در حال حاضر سبک دکوراسیون مدرن یکی از پر طرفدارترین سبک های طراحی دکوراسیون داخلی است.

یکی از مهمترین تاکیدات این سبک کاربردی بودن وسایل و امکانات در فضای خانه به بهترین شکل ممکن است که بتوان از اشیاء یا وسایل به بهترین وجه ممکن استفاده کرد.

این سبک نو و جدید است و در سالهای اخیر توسط دکوراتورها ابداع شده است. و اگر بخواهیم تعریفی برای ساختار آن داشته باشیم باید گفت در این سبک از خطوط صاف و مشخص و حداقل رنگ ها استفاده می شود.

در دکوراسیون مدرن تلاش می شود تا از فضای موجود به بهترین نحو ممکن بهره گرفت و همه بخش های خانه به نحو درست و کاربردی چیدمان و دیزاین شود.

همچنین در این سبک لوازم بسیار ساده و همین طور مبلمان با طراحی ساده می توان استفاده کرد. و تا حد ممکن تلاش می شود تا فضا را با لوازم و طراحی های اضافی اشغال نکنند.

به این ترتیب فقط لوازم کاربردی در فضا بوده و دسترسی به آن ها نیز آسان می گردد. از سبک دکوراسیون مدرن اغلب در آپارتمان هایی که با طراحی باز ساخته شده اند، استفاده می شود.

چند ویژگی‌ های مهم سبک دکوراسیون مدرن

می توان ویژگی های بازر سبک مدرن را در طراحی داخلی آن دانست که ما به چند یک از آن اشاره می کنیم.

در سبک مدرن از هیچ گونه زرق و برق و تجمل گرایی استفاده نمی شود.

در سبک مدرن خبری از تقارن عمدی نیست ( بر خلاف سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک که در آن از وسایل و لوازم قرینه به وفور استفاده می کنند).

در سبک مدرن از هر گونه شلوغی پرهیز می شود.

به طور معمول از رنگ های اصلی و پایه به عنوان زمینه استفاده می شود.

استفاده از قالیچه ها با طرح های هندسی و با طراحی ساده و رنگ های خنثی

شرکت معماری و دکوراسیون رامسین در زمینه بازسازی ساختمان، دکوراسیون منزل، ساخت ویلا ، بازسازی ویلا، و طراحی ویلا کلیه کارهای مربوط به ساختمان فعالیت دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا