چند نکته مهم در مورد دکوراسیون تابستانی

دکوراسیون رامسین: در دکوراسیون داخلی فصل تابستان چند نکته مهم حائز اهمیت است. به اطراف خوب دقت کنید. پیشنهاد می کنیم کوسن ھا، روميزی ھا، پادری ھا، ليوان و فنجان ھای با رنگ گرم «قرمز، نارنجی، زرشکی و…» را جمع کرده و به جای آنھا از رنگ های سبز روشن، آبی روشن، سفيد و فيروزه ای استفاده کنيد.

معمولا اکثر بازاری ها قسمت ھای آخر طاقه پارچه را بسيار ارزان حساب می کنند، دلیلش این است فروشنده تلاش می کند که خرده پارچه ای در آخر طاقه روی دستش نماند! مثلا هفتاد سانت پارچه دیگر نمی تواند خریداری داشته باشد. ولی ما از همین خرده باقيمانده ھا با رنگ ھایی که گفتيم، می توانیم  روميزی، رومبلی تھيه کنيد و ﯾا به پرده و روتختی سنجاق کرده و کوک بزنيد.

از مرجان ھایی که در سفرھای درﯾایی جمع  کرده اﯾد صدف ھا، شمع ھای آبی مزﯾن به صدف، کنار وان، ميز بغل تخت خواب و ميز جلوی مھمان بهره بگیرید.

بهتر است خوشبوکننده اتاق را جلوی درﯾچه کولر آوﯾزان کنيد و ﯾا روبان ھای بلند به  درﯾچه گره بزنيد که به وسيله باد حرکت کنند.

پیشنهاد جالب دیگری که برای شما داریم این است که قاب بزرگی برای اتاق پذﯾرایی در نظر بگيرﯾد و ھر فصل عکسی متناسب با آن فصل را در آن قرار دھيد. برای انتخاب بھترﯾن عکس ھا می توانيد در اﯾنترنت جستجو کنيد و ﯾا آثار نقاشان بزرگ جھان را ببينيد، حدس زدن عکس بعدی برای مھمانان شما ھم جالب خواھد بود.

معمولا خانم های خانه دار در ساعات اوج گرما پرده ھا را می کشند ولی بهتر است قبل از آن مقداری آفتاب به خانه راه بدھيد و به کل با آفتاب قطع رابطه نکنيد، اگر ماﯾل باشيد شيشه ھا را با گواش آبی رنگ کنيد تا نور لطيف آبی وارد شود. گواش با آب قابل شستشو است.

در تابستان قالی ھای اضافه را جمع کنيد. و از سنگ و سراميک استفاده کنید. چون هم منظره خوبی به خانه می دهد و هم فضا را خلوت و خنک می کند و به این طریق فضای مناسبی برای تابستان خواهد شد. در ضمن می توانید از سبدھای بزرگ سفيد برای ميوه ھای مصنوعی و گل ھای روشن مصنوعی نیز استفاده کنید. چنانچه حیاط یا تراس دارﯾد، استخرھای بادی کوچک را برای استفاده بچه ھای عزیز فراموش نکنيد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.