چند نکته مهم در مورد دکوراسیون تابستانی

دکوراسیون رامسین: در دکوراسیون داخلی فصل تابستان چند نکته مهم حائز اهمیت است. به اطراف خوب دقت کنید. پیشنهاد می کنیم کوسن ھا، رومیزی ھا، پادری ھا، لیوان و فنجان ھای با رنگ گرم «قرمز، نارنجی، زرشکی و…» را جمع کرده و به جای آنھا از رنگ های سبز روشن، آبی روشن، سفید و فیروزه ای استفاده کنید.

معمولا اکثر بازاری ها قسمت ھای آخر طاقه پارچه را بسیار ارزان حساب می کنند، دلیلش این است فروشنده تلاش می کند که خرده پارچه ای در آخر طاقه روی دستش نماند! مثلا هفتاد سانت پارچه دیگر نمی تواند خریداری داشته باشد. ولی ما از همین خرده باقیمانده ھا با رنگ ھایی که گفتیم، می توانیم  رومیزی، رومبلی تھیه کنید و ﯾا به پرده و روتختی سنجاق کرده و کوک بزنید.

از مرجان ھایی که در سفرھای درﯾایی جمع  کرده اﯾد صدف ھا، شمع ھای آبی مزﯾن به صدف، کنار وان، میز بغل تخت خواب و میز جلوی مھمان بهره بگیرید.

بهتر است خوشبوکننده اتاق را جلوی درﯾچه کولر آوﯾزان کنید و ﯾا روبان ھای بلند به  درﯾچه گره بزنید که به وسیله باد حرکت کنند.

پیشنهاد جالب دیگری که برای شما داریم این است که قاب بزرگی برای اتاق پذﯾرایی در نظر بگیرﯾد و ھر فصل عکسی متناسب با آن فصل را در آن قرار دھید. برای انتخاب بھترﯾن عکس ھا می توانید در اﯾنترنت جستجو کنید و ﯾا آثار نقاشان بزرگ جھان را ببینید، حدس زدن عکس بعدی برای مھمانان شما ھم جالب خواھد بود.

معمولا خانم های خانه دار در ساعات اوج گرما پرده ھا را می کشند ولی بهتر است قبل از آن مقداری آفتاب به خانه راه بدھید و به کل با آفتاب قطع رابطه نکنید، اگر ماﯾل باشید شیشه ھا را با گواش آبی رنگ کنید تا نور لطیف آبی وارد شود. گواش با آب قابل شستشو است.

در تابستان قالی ھای اضافه را جمع کنید. و از سنگ و سرامیک استفاده کنید. چون هم منظره خوبی به خانه می دهد و هم فضا را خلوت و خنک می کند و به این طریق فضای مناسبی برای تابستان خواهد شد. در ضمن می توانید از سبدھای بزرگ سفید برای میوه ھای مصنوعی و گل ھای روشن مصنوعی نیز استفاده کنید. چنانچه حیاط یا تراس دارﯾد، استخرھای بادی کوچک را برای استفاده بچه ھای عزیز فراموش نکنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا