چند ایده رنگی برای دکوراسیون داخلی!

دکوراسیون داخلی رامسین: شاید تا به حال به این فکر نکرده باشید که با چه طرح ساده ای می توان دکوراسیون خود را متحول کنید!  

تغییر در فضای زندگی شاید یکی از لذت بخش ترین کارهای سخت دنیا است. چرا که ما در این محیط می توانیم به آرامش برسیم و تمرکز درستی روی اهدافی که داریم داشته باشیم. پس اگر به آرامش و آسایش خود اهمیت می دهیم باید نسبت به دکوراسیون داخلی محیط بی تفاوت نباشیم و یک اقدام عملی و جدی برای زندگی خود انجام دهیم.   

معمولا با گذشت زمان دیوار خانه ها یک رنگ تیره و چرکین به خود می گیرند که به شدت کسل کننده است. تاثیر چنین موضوعی بر هر کدام از اتاق ها، یکسان نیست.

حال اگر اتاق نشیمن با چنین مشکلی رو به رو شود، به نظر شما چه حسی می تواند به شما و افراد خانواده تلقین کند؟ بی شک حس خوش آیندی نخواهد بود.

تغییر با هر بودجه ای امکان پذیر است. و تنها بستگی به تغییر و تحولات شما در محیط دارد. وقتی مشاهده کردید که رنگ سیاه و کدری روی دیوارهای خانه نشسته است، لازم نیست که حتما با یک شرکت طراحی دکوراسیون وارد مذاکره شوید و مخارج سنگینی را برای خود بتراشید.  این تغییرات را می توان با یک رنگ روشن انجام داد. استفاده از یک رنگ روشن می تواند در فضای شما دگرگونی به وجود بیاورد. و همین اقدام برخی بافت های دیوار که در اثر نور یا رطوبت تخریب و فرسوده شده اند را بازسازی و نوسازی کنید.

در چنین مواقعی گاهی پیش می آید که فقط رنگ نمی تواند شما را قانع کنذد. به همین دلیل به فکر استفاده از تصاویر و نقش هایی بر روی دیوارها می افتید.

در عصر حاضر کاغذ دیواری بسیاری از مشکلات ما را در این زمینه رفع کرده است. کاغذ دیواری می تواند هم پس زمینه باشد و هم روکش و پوششی کامل، و با طرح های متنوعی که از آن در بازار موجود است جلوه زیبایی به محیط شما بدهد.

امتیاز دیگری که کاغذ دیواری دارد این است که می تواند با هر طرح و رنگی، حدود و مرزی را بین اتاق های شما به وجود بیاورد. و از همه مهمتر اینکه، شما ظرف چند ساعت با چسباندن آنها به دیوار، زندگی خود را متحول کنید.

سوالی که در اینجا به وجود می آید این است گه از چه نوع طرح و رنگی برای اتاق ها از کاغذ دیواری استفاده کنیم؟

بخشی از پاسخ به این سوال به ذوق و سلیقه شما بر می گردد و بخش دیگری می تواند به اطلاعات جامعی که در مورد رنگ ها دارید. ولی در هر دو حالت شما با همفکری دیگر اعضای خانواده هر گونه تغییری را به وجود بیاورید.

این نکته را توجه داشته باشید که بسیاری از فروشگاههای عرضه کاغذ دیواری می توانند محصول سفارشی نیز قبول کنند. یعنی اگر  طرح مناسبی را بین موجودی فروشگاه پیدا کنید، می توانید طرحی که در ذهن خود را دارید را سفارش دهید.

توصیه می کنیم حتما از طرح های موجود استفاده کنید. چون سفارش طرح و رنگ کاغذ دیواری ممکن است هزینه سنگینی را روی دست شما بگذارد. و پیشنهاد دیگر اینکه حتما از طرح های طبیعی استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا