چطور می توانیم فضای خانه را شاد کنیم؟

دکوراسیون رامسین: پیشنهاد می کنیم کوسن ھای رنگارنگی تهیه کرده و آنها را با گل و روبان تزئین کنید. اﯾن کوسن مخصوص زمانی است که شما و بقیه تلوﯾزﯾون نگاه می کنید ﯾا برای نوشیدن چای دور ھم جمع می شوﯾد.

 پیشنهاد دیگر ما این است که با ﯾک آب نمای خانگی طراوت و سرزندگی را به فضای  خانه ببخشید  و توجه کنید صدای خوش آب پس از ﯾک روز سخت چه احساس مطلوبی به اھل خانه می دھد و همچنین بخور سرد تابستان و بخور گرم زمستان را فراموش نکنید.

فضای خانه را عطرآگین کنید!

می توانید با راﯾحه عود و اسفند و پرتقال روی آتش حس خوبی در فضای خانه شما اﯾجاد می کند.

ھمه لامپ ھا لازم نیست به رنگ معمولی باشد. روشنایی با لامپ های صورتی، آبی، سبز و فلئورسنت ها به شما امکان می دھد برخی مکان ھا را با نوری جدا کنید و فضای لذت بخشی به وجود بیاورید

بهتر است روزهایی که هوا آلوده نیست، صبح پنجره ھا را باز کنید و اجازه دهید هوای تازه وارد خانه شود و رﯾه ها را از هوای مطبوع صبح تازه کنید.

از گل ها و گیاهان استفاده کنید!

تا جایی که فضای خانه به شما اجازه می دهد گل ها و گیاهان را شریک زندگی خود کنید. نکته مهمی که باید بدانید این است که نگھداری از گل و گیاه بر فضای خانه و روحیه افراد خانواده  اثر شگفت انگیزی دارد.

در پایان این نوید را به شما می دهیم که با جمع کردن وسایل کهنه، قاب ھای اضافه و مجلات قدﯾمی به زندگی خود شادی خاصی می بخشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا