خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

چرا باید طراح داخلی منزل خود باشیم؟

WhatsApp Image 2020-05-20 at 5.15.17 PM (1)

فهرست مطالب


دکوراسیون رامسین: جهان ۵۰ سال فرهنگ DIY را پشت سر گذاشته است که اکثر مردم در اوقات فراغت خود دوباره از مدل سازی ، بهسازی و تزئین خانه های خود استفاده می کنند. با این وجود ، این چرخه به دلایل اساسی در حال خاتمه است و این مرگ و میر برخی از فرصت های شگفت انگیز و هیجان انگیز را برای افراد علاقمند به طراحی داخلی به وجود آورده است.

در دوره DIY ، مردم خوشحال بودند که اوقات فراغت خود را صرف بهسازی در خانه می کردند و از نمایش تمام تلاش های خود برای همه بازدید کنندگان لذت می بردند. امروزه حواس پرت ها و گزینه های بسیار زیادی وجود دارد که جذابیت بیشتری برای نسل مدرن صاحبان خانه دارد – که خوشحال تر از وقت خود را در فعالیت های سرگرم کننده تر با دوستان خود می گذرانند.

علاوه بر این ، در اکثر خانواده ها ، بزرگسالان نسبت به گذشته درآمد یکبار مصرف بیشتر دارند و امروز ترجیح می دهند به جای اینکه ساعت ها در تلاش برای انجام این کار صرف کنند ، یک طراح داخلی استخدام کنند. مجموعه مجلات براق که اکنون هر ماه در دسترس هستند ، دارای هزاران صفحه با عکسهای رنگارنگ از خانه های زیبا ، همه با اتاقهایی است که توسط یک متخصص در طراحی داخلی طراحی شده است. این مجلات باعث ایجاد تمایل در افراد می شود که چنین اتاقی را در خانه خود داشته باشند.

این آرزو در حال رشد برای یک خانه زیبا فقط توسط یک طراح داخلی قابل تحقق است.

سالهاست ، تاجران مانند نقاشان ، دکوراتورها و نجاران هیچ ارتباطی با افرادی که در صنعت طراحی داخلی کار می کردند ، ندارند و با یک تهذیب ، به مشتریان خود می گویند که پول خود را روی آنها هدر ندهند. امروز ، این یک داستان کاملاً متفاوت است ، زیرا اکنون تجارتگر می پذیرد که خانه ای که توسط یک طراح داخلی طراحی شده است ، نسبت به آنچه می تواند ارائه دهد ، بسیار برتر است. علاوه بر این ، بازرگان اغلب هنگام انجام کار برای یک طراح داخلی در مقایسه با زمانی که مستقیماً برای مشتری کار می کنند ، سود بسیار بیشتری کسب می کند.

این امر به این دلیل است که طراح داخلی برای کار کامل نقل قول می کند: از طراحی اولیه گرفته تا تهیه تمام مواد و تکمیل تبدیل واقعی. این حتی می تواند شامل فرش ، پرده ، فرش ، مبلمان ، تصاویر و زیور آلات باشد. هزینه برای دکوراتیو که نقاشی و کاغذ دیواری را انجام می دهد ، شاید تنها بخش کمی از قیمت کلی باشد و اغلب حاوی سود ۱۵ تا ۲۰ درصدی سود برای طراح داخلی است.

بازرگانان در صنعت بهبود خانه اکنون زمان و تلاش زیادی را صرف ایجاد روابط خوب با طراحان داخلی می کنند ، زیرا امروزه آنها می توانند بخش فزاینده ای از درآمد سالانه خود را تأمین کنند. این یک ارتباط دو طرفه است ، زیرا طراح داخلی غالباً سوالات ارزشمندی را برای انجام کار طراحی از استخر تجار خود دریافت می کند. علاوه بر این ، هنگامی که تاجر کار خود را با استاندارد بالایی انجام دهد ، طراح داخلی احتمالاً در آینده از مراجعه به کارها و کارهای اضافی از مشتریان خود سود می برد.

با این حال ، کار بر روی طرح های منازل فقط با سطح جریان درآمد یک طراح داخلی خوب لمس می کند. یک بازار طراحی گسترده و بسیار سودآور در بخش های خرده فروشی ، تجاری و صنعتی وجود دارد که مدیران و مدیران در صرف هزینه های هنگفت برای بهبود محیط خود آهسته نیستند. هزینه کردن “پول دیگران” همیشه ساده تر است و طراح داخلی خردمند مطمئن خواهد شد که از یک بخش بزرگ از این جریان درآمد کسب و کار لذت می برد. بسیار بزرگتر و پر سود تر از بخش داخلی است که مردم پول خود را خرج می کنند.

صنعت خرده فروشی همواره به دنبال راه هایی برای جذب مشتری است و طراحی داخلی فروشگاه آنها به عامل مهمی در ایجاد برند آنها تبدیل می شود. در صورت جذب و نگه داشتن بهترین افراد به عنوان کارمندان ، دفاتر تجاری باید دارای طراحی داخلی باشند و آنها برای رسیدن به این هدف مایل هستند مبلغ هنگفتی را خرج کنند. همچنین به معلومات مشهور و مشهور مشهور مشهور دیزاین داخلی موفق می شود.

بازار مجلل براق جذاب ، به طور مداوم در جستجوی داستانهای جالب برای عکاسی و انتشار است. طراح داخلی باهوش روابط با سردبیران و روزنامه نگاران را پرورش می دهد و داستان هایی از کارهایی را که انجام داده است برای آنها تغذیه می کند که ممکن است مورد توجه خوانندگان مجله باشد. این نه تنها شامل بخش آشکار VIP است که در آن مهمترین افراد مشاغل ، سیاست ، دین ، ​​ورزش و سرگرمی فقط از داشتن خانه خود در یک مجله خوشحال هستند بلکه بخش های دیگری نیز وجود دارد که نباید از آنها چشم پوشی کرد.

ممکن است شما در حال طراحی خانه جدیدی برای یک برنده قرعه کشی ، نامعتبر یا یک قربانی تصادف یا شخصی با سرگرمی یا شغلی غیرمعمول باشید که به یک ویژگی خاص مورد علاقه نیاز دارد. این ساختمان ممکن است یک انبار تبدیل شده به قرن ۱۵ ، یک خانه بزرگ ، یک زندان یا حتی یک ایستگاه راه آهن باشد. تعداد زیادی از قراردادهای شما امکان تبدیل شدن به مقاله ویژگی مجله براق را دارند و این می تواند تبلیغاتی را برای شما فراهم کند که بتواند درآمد شما را ده برابر کند!

طراحی دکوراسیون مزون

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *