خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

پنج نکته مهم در مورد دکوراسیون اداری

فهرست مطالب

دکوراسیون رامسین: از آنجایی که قیمت بنزین همچنان در بالاترین حد ممکن است که تاکنون دیده ایم ، تعداد بیشتری از افراد در خانه کار می کنند. نحوه انجام دکوراسیون دفتر خود می تواند تفاوت زیادی در میزان تولید شما داشته باشد. در مورد آن فکر کنید اگر دوست ندارید که چطور دفتر شما تزئین شده باشد دوست ندارید در آنجا باشید و در حالت کار بهینه قرار نخواهید گرفت. همانطور که در مورد کار دکوراسیون اداری برای خانه یا محل کار خود فکر می کنید ، می خواهید آن را تا حد ممکن راحت کنید. در زیر پنج ایده تزئینات اداری آورده شده است تا بتوانید از فضای کاری خود لذت ببرید و هرچه بیشتر بتوانید کار کنید در خانه یا محل کار:

از رنگ استفاده کنید. من نمی گویم که شما باید با رنگ های وحشی دیوانه شوید ، اما آخرین چیزی که می خواهید این است که توسط دیوارهای خسته کننده سفید احاطه شده باشید. مطالعات بسیاری انجام شده است که ثابت می کند رنگ یک اتاق می تواند نگرش شما را تغییر دهد. کازینوها و فروشگاه های خرده فروشی هر روز از این تاکتیک استفاده می کنند تا شما را به کلاه خلق و خوی برساند و از آنها سود ببرد. رنگ هایی را انتخاب کنید که شما را خوشحال کند. اگر آنها برای بعضی از افراد کمی “وحشی” هستند ، همیشه می توانید بعداً دوباره نقاشی کنید. خوب است از دو رنگ استفاده کنید که یکدیگر را تعریف می کنند و سپس می توانید دکوراسیون دیگر موجود در اتاق را در اطراف آن رنگ ها پایه گذاری کنید.

گیاهان را در مکانهای مختلف در اطراف اتاق قرار دهید. گیاهان زیادی در دسترس هستند که نیازی به توجه زیادی ندارند و در بسیاری از موارد زندگی می کنند. اگر شما مانند من هستید ، این بسیار مهم است زیرا همه انگشت سبز ندارند. با تزئینات اداری می توانید یک تم گیاه را به صورت گیاه یا به وسیله رنگ انتخاب کنید. مشکلی نیست که با موضوعی از چیزی که دوست دارید بروید.

بسته به آزادی بسیار زیادی که در محل کار دارید و یا اگر دکوراسیون خانه خود را انجام می دهید ، هنوز می توانید یک دفتر با منظره داشته باشید ، به معنای واقعی کلمه هر نمایشی. با استفاده از نقاشی دیواری روی دیوار ، می توانید به آسمان مورد علاقه خود ، ساحل مورد علاقه خود یا حتی ورزشگاه مورد علاقه خود نگاه کنید. سپس می توانید نمای مورد علاقه خود را درست از روی صندلی دفتر خود داشته باشید.

در صورت تزئین منزل خود ، با اضافه کردن یک مجموعه هنری به دیوارهای خود ، گالری هنری خود را ایجاد کنید. این ممکن است به شما امکان دهد تا هنرهای مختلفی را جمع کنید که همسرتان ممکن است از اهمیت دادن به آن در مناطق اصلی زندگی خانه برخوردار نباشد. اگر یک گلف بازی هستید ، می توانید از گلف های گلف توسط هنرمندانی مانند لیندا هارتوگ استفاده کنید. می توانید کارهای او را در آگوستا ملی جمع آوری کنید یا تمام کارهای او را که در زمین های گلف باز در ایالات متحده انجام می شود جمع کنید. شاید شما یک طرفدار مسابقه باشید و می خواهید برخی از کارهای سام باس را جمع کنید. همیشه می توانید موضوع خانه خود را در دفتر خانه خود حمل کنید.

بسیاری از افراد در حال ایجاد یک موضوع اداری هستند تا شبیه یک اقامتگاه تفریحی یا آبگرم مورد علاقه خود باشند. آیا اقامتگاه تفریحی یا اسپا مورد علاقه خود را دارید؟ دفتر خود را مانند اقامتی که در میامی یا لس آنجلس به آنجا رفته اید تزئین کنید. می توانید از هر مکانی که خاطرات خوبی به شما می دهد استفاده کنید. این می تواند شما را آرامتر و پربارتر کند و استرس زیادی را تسکین دهد.

همه ما بیش از هر کار دیگری وقت خود را صرف کار می کنیم ، با این گفته هیچ کس نمی خواهد ساعت ها در منطقه کار کند که باعث نارضایتی آنها شود. برای ایجاد فضایی که از آن لذت خواهید برد ، از این نکات تزئینات اداری استفاده کنید. اگر این ایده ها همان چیزی نیست که شما در ذهن دارید ، ایده های تزئینی دیگری نیز وجود دارد که در دسترس شما است. در فکر دوم ، شما به راحتی می توانید از تخیل خود استفاده کنید. فقط شما می دانید چه چیزی شما را خوشحال خواهد کرد!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *