وظایف نگهداری دکوراسیون خانه در فصل تابستان!

طراحی دکوراسیون رامسین: تابستان فصل مورد علاقه همه ماست. زمانی است که می توانید به ویلاها و محیط های باز بروید و با استراحت در آنها لذت ببرید.

اما قبل از هر چیز باید شرایط لازم را برای استراحت و آرامش خود و خانواده فراهم کنید. در قدم اول نیاز است که خانه یا ویلای خود را بررسی کنید چرا که ممکن است به نوسازی یا بهسازی نیاز داشته باشد.

کارهای بسیاری وجود دارد که باید انجام شود. و شما قطعا نمی دانید از کجا شروع کنید. برای اینکه شما این موارد را در نظر بگیرید و از قلم نیندازید ما لیستی را برای شما تهیه کرده ایم که حتما به شما کمک خواهد کرد.

سقف را بازرسی کنید

اگر می خواهید ویلا را همیشه در شرایط عالی نگه دارید ، بازرسی های مکرر سقف ضروری است. به دنبال نشت آب یا رطوبت در قسمت های مختلف سقف باشید. معمولا این چنین بررسی ها بعد از باران های شدید در فصل بهار یا پائیز الزامی است. اگر شما به این مسئله اهمیت ندهید. هرگونه خسارت وارده در نتیجه نشت می تواند با گذشت زمان بدتر شود و بهتر این است که مشکل را خیلی زود حل کنید.

 تعمیرات سقف یک مرحله حساس است و باید حتما یک فردی که تخصص لازم در این زمینه را دارد اقدام به چنین کاری کند. یک پیمانکار خوب پیدا کنید که مشکل شما را برطرف کند. شرکت طراحی و معماری رامسین سالهاست در این زمینه اقدامات رضایت بخشی داشته است.

علائم نشت آب

لوله های آب بندی می توانند صورتحساب آب را افزایش دهند. دیوارها را برای هرگونه نقاط مرطوب بررسی کنید. مراقب فشار آب باشید. اگر علائمی از نشت آب وجود دارد ، این کار را فوراً برطرف کنید.

تهویه هوا

بهتر است هرگونه مشکل مربوط به سیستمهای تهویه هوا را به موقع تشخیص دهید. شما نمی خواهید دریابید که هنگامی که درجه حرارت بسیار گرم است و در واقع به آن احتیاج دارید ، AC شما کار نمی کند. ببینید آیا این کار می کند و فیلتر واحدهای پنجره را تمیز می کند. اگر تهویه مطبوع مرکزی دارید ، یک متخصص در سال برای یک بار بازرسی از آن تهیه کنید.

سقف چوبی را بررسی کنید

این سطوح در طول زمستان می توانند آسیب ببینند ، بنابراین بهتر است به موقع آنها را آماده کنید. هرگونه بی نظمی را بررسی کرده و آنها را برطرف کنید. تخته های سست را بشویید ، در صورت لزوم ماسه بزنید و مواد آب بندی را اعمال کنید. این کار عرشه چوب شما را برای فصل سرگرمی در فضای باز تابستان آماده می کند.

چمن و محوطه سازی

اگر می خواهید یک چمنزار سرسبز در شرایط عالی باشد ، حتماً آن را به درستی نگهداری کنید. چمن زن را با تیغه های تیز تفت دهید. در غیر این صورت ، برش ناهموار خواهد بود. هنگام کاشت ، حتماً زیاد قطع نکنید. اگر ساقه گیاه خیلی کوتاه باشد ، خاک را در زیر آن قرار می دهد. چمن قادر نخواهد بود از رطوبت در برابر تبخیر محافظت کند ، بنابراین شما باید بیشتر از حد معمول آن را آب دهید. در تابستان کمبود رطوبت می تواند چمن را به رنگ قهوه ای جلوه دهد. بنابراین ، نگه داشتن آن در ارتفاع مناسب بسیار مهم است.

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسته مطلب :   بلاگ
  •   تاریخ انتشار :  2020/05/31

مطالب مرتبط

نوشته‌های تازه