خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

واژه ها و اصطلاحات طراحی دکوراسیون داخلی

WhatsApp Image 2020-05-16 at 11.34.35 AM (4)

فهرست مطالب

 

دکوراسیون رامسین: در این مطلب قصد داریم شما را با جدیدترین اصطلاحات طراحی آشنا کنیم. حتما این موضوع ذهن شما را نیز درگیر کرده است که برای توصیف یک پروژه در طراحی داخلی چه اصطلاحاتی استفاده می شود!

برای اطمینان از اینکه در هر مکالمه ای با یک طراح داخلی دچار سردرگمی نشوید ، در اینجا بهترین کلید واژه های طراحی داخلی استفاده شده در صنعت و معنی آنها طبق لیست Elle Decor است را به شما خواهیم گفت! این موضوع به شما کمک می کند ایده های طراحی الهام بخش خود را به بهترین وجه ممکن بیان کنید.

طراحی بی زمان ۲A چیزی است که در ذهن علاقه مندان به طراحی داخلی مهم نیست چه سالی و چه فصلی از آن گذشته باشد … به عبارت دیگر ، این سبک چیزی است که به نظر می رسد نمادین است و به همین دلیل همیشه در هر فصلیکاربرد خود را دارد! به عنوان مثال ، این دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگهای خنثی و فلزی خود و با بعضی از مبلمان های لوکس این فضا ایجاد می شود.

معمولاً وقتی در مورد ترکیبی از سبک های مختلف طراحی یا زیبایی شناسی صحبت می شود نخست سراغ وسایل دکور می روند. برای مثال صندلی های معاصر با طراحی مدرن حمام و وان در یک پروژه لوکس شگفت انگیز به نظر می رسند.

وقتی پروژه طراحی داخلی لایه ای دارید ، این بدان معنی است که شما برای ایجاد علاقه به آن چندین رنگ و بافت اضافه خواهید کرد. به عنوان مثال ، طرح حمام لایه ای که می توانیم بر روی آن تصویر مشاهده کنیم، به همه جزئیات آن توجه می شود.

بهترین طراحی پورتوژو و خلاقیت با آزمایش های طراحی داخلی

مفهوم طراحی به معنای این است که شما در پروژه طراحی داخلی خود انتخاب های مناسب و درستی را انجام دهید و همه این انتخابها باید به گونه ای باشد که حس آرامش را به شما تزریق کند.

برای سفارش طراحی دکوراسیون، بازسازی منزل، اجرای دکوراسیون، طراحی ویلا و …  با ما تماس بگیرید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *