هفت نکته مهم برای نگهداری درب گاراژ!

طراحی دکوراسیون رامسین: درب گاراژ بخش مهمی از هر خانه ای است. درب گاراژ نه تنها از وسایل نقلیه پارک شده در داخل پارکینگ یا گاراژ محافظت می کند بلکه زیبایی خاصی می تواند به ظاهر یک ساختمان ببخشد.

ممکن است ظاهر درب گاراژ برای خیلی از افراد مهم نباشد ولی قطعا امنیت آن به طور یکسان برای همه ما مهم است. به همین خاطر اگر شما به هر دلیلی از درب گاراژی که دارید راضی نیست با همراه باشید تا تحولی در این قسمت از خانه اجرا کنید.


به طور مرتب درب گاراژ را بازرسی کنید و صدای جیر جیر و صدای دیگری که هنگام باز و بسته شدن از آن در می آید به دقت گوش دهید. چرا که ممکن است یک صدای غیر عادی در واقع یک مشکل باشد و اگر زودتر به فکر اقدامی بری آن نباشیم به مشکلی بزرگی تبدیل می شود.

معمولا سایش و پارگی دو مشکل عمده دربهای گاراژ هستند و اگر به موقع مشکل را حل کنیم هزینه کمتری در پی خواهد داشت.
غلطک درب گاراژ اغلب صدماتی را متحمل می شود که مانع از کار درست درب گاراژ می شود. با بازرسی منظم از غلطک های درب گاراژ می توانید از بروز این مشکلات جلوگیری کنید. بهتر است در طول سال چند بار درب گاراژ را چک کنیم.


به طور متوسط هر درب ​​گاراژ در طول سال هزاران بار بالا و پایین می رود. این فشار زیادی به سخت افزار وارد می کند ، اما چیزی نیست که یک پیچ گوشتی و حدود ۱۰ دقیقه زمان نتواند آن را برطرف کند. آن را محکم کرده و خطرات ناشی از درهای آسیب دیده یا آسیب دیدگی را کاهش دهید. فراموش نکنید که با گذشت زمان برخی عناصر فرسوده می شود و نیاز به جایگزینی دارد.

درب گاراژ را مرتب روغن کاری کنید


کلیه قطعات متحرک درب گاراژ باید در هر زمان روغن کاری شود. با روغن کاری مطمئن شوید درب به درستی باز و بسته می شود. روغن کردن قسمتهای متحرک درب گاراژ تضمین می کند که آنها می توانند آزادانه حرکت کنند و آسیب هوا ، گرما و اصطکاک و غیره باعث ایجاد خسارت نمی شود. این امر سالها استفاده را به درب گاراژ نیز می افزاید.
خسارت های زیادی به دلیل مسدود شدن مسیر درب های گاراژ وارد می شود. با اطمینان از اینکه آهنگ ها همیشه روشن هستند از بروز این آسیب جلوگیری کنید. چند ثانیه طول می کشد تا هر چیزی که مانع از مسیرها می شود ، حرکت کند ، که از درب گاراژ و کیف پول شما محافظت می کند!

درب گاراژ خود را در شرایط عالی نگه دارید
تعمیرات درب گاراژ به هزینه های اصلی می افزاید. با اجرای این هفت نکته از آسیب های جدی درب گاراژ به طور کلی جلوگیری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا