خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

نکاتی که قبل از نقاشی خانه باید انجام داد!

WhatsApp Image 2020-05-20 at 5.15.14 PM

فهرست مطالب


دکوراسیون رامسین: آیا به نقاشی اتاق خود فکر می کنید؟ باید بدانیم که این اقدام برای بیشتر صاحبان خانه دیر یا زود اتفاق می افتد. متداول ترین مسئله چگونگی انتخاب رنگ مناسب است ، اما قبل از هر کاری می بایست، مواردی در نظر بگیرید.

به یاد داشته باشید که نقاشی یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها برای زیبا کردن فضای دکوراسیون داخلی منزل است. بنابراین خواندن این یادداشت به شما می آموزد چگونه درست این کار را انجام دهید و با تسلط بر این نکات ، در نهایت می توانید با خدمات بهتری نقاشی منزل خود را به پایان برسانید.

هشت نکته قبل از اجرای نقاشی اتاق

در گام نخست سعی کنید همه وسایل اتاق را جمع کنید یا در گوشه ای بگذارید که در حین نقاشی دست و پا گیر نشوند. اگر اتاق را به کل خالی کنید که وضع مطلوب تری خواهید داشت و چه بسا نقاشی اتاق خیلی سریعتر انجام خواهد شد. برای مثال اگر شما قصد دارید اتاق خواب خود را نقاشی کنید، رختخواب و وسایل بزرگ مبلمان را در یک گوشه جمع کنید و آنها را با پارچه هایی بپوشانید که رنگ روی آنها نپاشد.

نکته دیگری که باید بدانید، پر کردن تمام ترک های ناخن با استفاده از کفپوش ها و نوار کردن دیوارها ، برش پنجره ها و روکش های خروجی نور است. همچنین ممکن است از ورق های قدیمی استفاده کرده و یا پارچه هایی را به عنوان محافظت کف از لکه های رنگ استفاده کنید.

دیوارهای کثیف را تمیز کنید
استفاده از رنگ تازه روی گرد و غبار و خاک می تواند مانع از درخشش صحیح رنگ روی سطح شود. از این رو قبل از شروع کار نقاشی ، دیوارها را با استفاده از محلول صابون گرم تمیز کنید. پیشنهاد می کنیم برای تمیز کردن دیوارهای کثیف ، ½ فنجان TSP را به ازای هر سه فنجان آب مخلوط کنید.


انتخاب رنگ

در نظر بگیرید که چه فضای دکوراسیون داخلی داشته باشید. رنگ های سبز محیط را آرام جلوه می دهند. سایه های نارنجی و اسطوخودوس به فضا زندگی می بخشند و طبیعی جلوه می دهند. اگر فضایی آرامش بخش را ترجیح می دهید ، پس سراغ نوتال بروید ، یا اگر فضایی را با عمق ترجیح می دهید ، پس به سایه های تیره تر بروید. از طرف دیگر ، اگر به دنبال نقاشی اتاق نشیمن کوچک که نور طبیعی کمی دارد، پس با انتخاب رنگ های روشن ، فضای خود را بزرگتر نشان دهید.

نمونه رنگهای مختلف

قبل از انتخاب رنگ مورد نظر خود ، چند نمونه رنگ را انتخاب کنید. نکته ای که باید امتحان کنید این است که نمونه های رنگ را روی تخته سفید بمالید. سپس تخته سفید را در ساعات مختلف روز در نواحی مختلف اتاق خود قرار دهید. انجام این مرحله به شما این امکان را می دهد تا دریابید که هر سایه چگونه به نظر می رسد.
توجه کنید که چه نوع رنگی برا اتاق شما مناسب است. براق یا غیر براق. مثلا فضایی چون آشپرزخانه که بیشتر از همه جا در معذرض آلوده شدذن است پس براق توصیه می شود که به راحتی چربی ها و آلودگی ها دیده شوند و نسبت به تمیزی َآن اقدام کنید.
استفاده از بتونه کاری و زیر سازی قبل از نقاشی و تمیز کردن سطح نتیجه مطلوبی در برخواهد داشت. حتی اگر برای پر کردن ترک ها یا هدف از بین بردن مجدد باشد ، استفاده از زیرسازی ضروری است. پر کردن سوراخ ها، ترک ها و تعمیر لبه های خشن یا هر لکه قابل مشاهده را بر روی دیوار از مقدمات هر نقاشی است. این اقدام باعث می شود که رنگ کمتری هم استفاده کنید.

اگر می خواهید از نوار نقاش استفاده کنید ، در اینجا یکی از راه هایی که ما برای کارهای نقاشی بدون قطره توصیه می کنیم وجود دارد. بعد از ضربه زدن به وسایل مورد نیاز ، مهره های قلاب دوزی را بر روی درز نوار علامت بزنید. اضافی را از بین ببرید تا مهر و موم کلاه شکاف بیش از نوار باشد. آن را خاموش کنید تا خشک شود. پس از خشک شدن ، نوار و نوار قلاب را رنگ کنید. با این کار از ریزش رنگ درز نوار جلوگیری می شود.

به یاد داشته باشید که حداقل سالی یک بار خانه خود را شستشو و ترمیم کنید تا ماندگاری آن بیشتر شود. گرد و غبار ، گرد و غبار و موهای زائد را مرتباً از بین ببرید تا فضای خود را تمیز و درخشان نگه دارید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *