نکاتی که باید در هنگام نوسازی خانه به آن توجه کنید!

طراحی دکوراسیون داخلی رامسین: یکنواختی همیشه نامطلوب بوده است زیرا هیجان زندگی این است که بتوانیم آن را از کرختی به درآوریم. و چون انسان به ذات خود همیشه دنبال تحول و دگرگونی است همیشه در انتظار اتفاق جدیدی است! چرا که می خواهید هر روز یک چالش جدید را فتح کنید!

به عنوان مثال ، رسیدن به اهدافی که در یک پروژه کاری در نظر گرفته اید، زندگی شما را پرماجرا نگه می دارد. با این حال ، اگر هر روز یک چیز را ببینید ، حواس بصری شما نیز ممکن است مستعد یکنواختی گردد. یکی از دلایلی که چیدمان اتاق خود را بعد از مدتی تغییر می دهید این است که شما نمی خواهید برای یک دوره طولانی به چنین فضایی عادت کنید. و اینجاست که چنین بینشی وقتی در شما رسوخ پیدا کرد و به فکر طرح جدید یا توسعه خانه خود شدید ، فرایند نوسازی خانه به خودی آغاز می شود!

با این حال ، هیجان در نوسازی خانه در صورت عدم برنامه ریزی مناسب ، خیلی سریع در شما رنگ خواهد باخت. ملاحظاتی از جمله بودجه ، طراحی مبلمان ، طراحی دیوار و اینکه آیا آنها مطابق نیاز شما هستند ، قبل از انجام این فرایند ضروری هستند.

در این فاصله کارشناسان طراحی دکوراسیون داخلی می توانند در مورد همه چیز این فرآیند کمک کنند ، اما بدیهی است که آنها هزینه ای را درخواست می کنند که ممکن است بعضی اوقات برای شما سرسام آور باشد.

فراموش نکنید که هیچ کس نمی تواند نیازهای ما را بهتر از خود ما برآورده کند ، بنابراین اگر به درستی برنامه ریزی کنید ، نه تنها می توانید پس انداز کنید بلکه خانه خود را نیز به زیبایی تغییر دهید.

اینکه آیا شما می خواهید مبلمان جدیدی برای اتاق نشیمن خود بخرید یا کابینت های ارزان قیمت آشپزخانه را به صورت آنلاین خریداری کنید ، همه در مرحله برنامه ریزی نهفته است تا روند کار ساده تر شود. بدون برنامه ریزی مناسب ، شما ممکن است در وسط کار تسلیم شوید و خانه شما از گذشته بدتر به نظر برسد. ولی نگران نباشید؛ ما در اینجا هستیم تا در این زمینه به شما کمک کنیم ، زیرا خلاصه ای از آنچه شما باید قبل از شروع این ماجرا بدانید ارائه خواهیم کرد تا در جریان کم و کیف آن قرار بگیرید.

هر تصمیم مالی با بودجه شروع می شود. چقدر پس انداز دارید و چقدر می توانید برای نوسازی خانه کنار بگذارید ، کاملاً به عهده شماست که میزان آن را بر حسب توانایی مالی که دارید برآور کنید.

بعضی اوقات آنچه شما می خواهید نمی تواند باشد و باید بر حسب استطاعت مالی پیش بروید و اینجاست که باید تصمیمات هوشمندانه بگیرید. بدون برنامه ریزی مالی مناسب برای پروژه ، شما ممکن است در میانه راه کم بیاورید و نوسازی منزل شما ناقص بماند. بهترین راه برای شروع این است که از قیمت همه چیزهایی که نیاز دارید اطمینان حاصل کنید. بررسی لیست های آنلاین یا بازدید از مغازه ها ، هر دو می توانندبه شما کمک کنند. حتی بعد از برنامه ریزی ، شما باید یک مقدار اضافی را کنار بگذارید و از چیزهای پیش بینی نشده یا افزایش قیمت یا عدم دسترسی به محصول به یکباره غافلگیر نشوید.

هنگام ورود به هر خانه ای درها اولین موردی است که افراد از فضای داخلی برداشت می کنند. بنابراین تجدید ساختار در مورد آنها ارزش زیادی دارد که باید در نظر بگیرید. اگر فکر می کنید درب شما در وضعیت خوبی قرار دارد ، می توانید مجدداً آن را رنگ آمیزی کنید تا ظاهری پیشرفته و جدید به آن بخشیده باشید. همچنین باید در نظر داشته باشید که درهای شما در روشنایی اتاق و منزل خیلی تأثیرگذار است. می گذارد. به همین خاطر انتخاب رنگ اهمیت زیادی داردد. اگر نمی خواهید اتاق شما کاملاً تاریک به نظر برسد ، رنگ های روشن بهترین گزینه هستند.

با توجه به فضای اتاق خود ، باید تصمیم گرفت که چه چیزی می تواند از چنین فضایی شما را راضی و قانع می کند؟! برخی از افراد اتاق های کوچکی دارند و به دلیل اضافه شدن مبلمان یا رنگ رنگ آمیزی بعد از نوسازی حتی کوچکتر به نظر خواهند رسید. بنابراین یکی از ترفندهای ابتکاری و در عین حال ساده برای بزرگتر به نظر رسیدن اتاق های کوچک ، نصب آینه روی دیوار است. بسیاری از معماران مشهور ، مانند سر جان سوین ، برای دستیابی به چشم انداز بزرگ برای اتاق های کوچک استفاده از این تکنیک را توصیه کرده اند.

جمع و جور کردن آشپزخانه یکی از کارهای لازم در روند نوسازی خانه است ، زیرا به آزادسازی این فضا کمک می کند و به آشپزخانه شما نیز زیبایی بهتری می بخشد. استفاده حداکثری از ظرفیت آشپزخانه، مستلزم ایجاد کابینت های جدید برای ذخیره سازی است.

توجه داشته باشید که هیچ کس بهتر از شما نمی داند فضای آشپزخانه شما به چه مقدار است ، بنابراین بهتر است خواسته های خود را به طراحان دکوراسیون داخلی بگوئید تا آنها یک فضای ایده آل را برای شما خلق کنند.

نوسازی حمام یکی از عناصر ضروری در هنگام نوسازی خانه است که بدون آن همه چیز ناقص خواهد بود. از سینک گرفته تا دوش ، کاشی و آینه ، تقریباً همه چیز داخل حمام به راحتی قابل تعویض و بهبود است. رنگ کاشی نیز باید با رنگ فضای خانه مطابقت داشته باشد و در حالی که ترجیحات شخصی خود را دارید ، رنگ های سبک باعث می شوند یک حمام جادار به نظر برسد. یک مطالعه درباره طراحی حمام نشان می دهد که هر فصل می تواند رنگ متفاوتی داشته باشد. به عنوان مثال ، سبز و آبی نشانگر بهار است. بنابراین بسته به فصلی که مورد علاقه شماست ، آن را بازسازی می کنید.

علاوه بر این ، کف یکی از عناصر اساسی خانه است. برخی افراد کاشی را ترجیح می دهند ، در حالی که برخی دیگر به دنبال کفپوش چوبی هستند. در هر صورت ، کفپوش باید فضای اطراف را تکمیل کند.

مطالب مرتبط