خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

نکاتی درباره تمیز کردن مبل چرمی

_MG_9501

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون رامسین: این پست مناسب افرادی است که در دکوراسیون داخلی از مبلمان چرم استفاده می کنند. مخصوصا اینکه اگر دارای مهمان هستید و تردد به منزل شما زیاد است، جای لکه های دست شما را مجبور می کند که به تمیز کردن مبل های خود بیشتر اهتمام بورزید. و اگر مبل و صندلی سفید چرمی دارید مجیور هستید بیشتر از پیش وقت بگذارید و مراقبت کنید.

رنگ سفید زیباترین رنگ است. رنگ سفید باعث می شود مکان شما تمیز، صلح آمیز باشد ، نور اضافه کند و مهمترین نکته ای که می توان معرف این رنگ دانست، کلاس ، ظرافت ، شیک بودن است.

در حال حاضر مبل و صندلی های سفید جدیدترین روند دکوراسیون داخلی است. ما قرار نیست در این مطلب در مورد دکوراسیون صحبت کنیم ولی چون رنگ و مبلمان در دکوراسیون منزل به شدت تاثیر گذار است می توان اشاراتی هم به تاثیرات داشت.

ما مبل چرمی را باید طوری تمیز کنیم که جنس و رنگ آن حفظ شود. ، این نکته را باید در نظر داشت که محصولات و مواردی که ما برای تمیز کردن خود از آن استفاده می کنیم نباید منجر به تغییر رنگ مبل شود.

مبل فانتوم سفید


گرد و غبار و آلودگی را اگر به سرعت تمیز کنیم تبدیل به لکه های سخت نمی شوند. به همین خاطر باید سعی کنیم به صورت مرتب با یک دستمال نم دار و مقداری مواد مخصوص مبل چرم حداقل در طول روز یک بار این کار را انجام دهیم. در مواقعی هم اگر مایل هستید که مبل درخشندگی و زیبایی بیشتر داشته باشد یکسری موادنده نیز وجود دارد که توسط آن می توانید مبل را جلا دهید.

مبل منحصر به فرد چرم قرمز سفید در اتاق نشیمن

فراموش نکنید در حین تمیز کردن مبل به رنگ آن به دقت توجه کنید که اگر کوچکترین تغییر رنگی ایجاد شد دست نگه دارید. احتمالا از مواد شوینده ای استفاده می کنید که برای چرم مناسب نیست. در هر حال اگر بخواهید اتفاقی در مبل چرمی شما اتفاق نیفتد بهتر است فقط از آب و یا مواد شوینده مطمئن که آسیبی به چرم نمی رسانند استفاده کنید.

معمولا بیشتر خانم های خانه از شستو دهنده های بدن مثل، شامپو یا صابون برای تمیز کردن مبل چرمی استفاده می کنند.

نکته خیلی مهمتر اینکه چرم را نباید خیس کنید. چون بوی نامطبوعی از آن متنفذ می شود و فضا را برای شما و مهمانان سخت می کند.

پس از تمیز کردن ، مجدداً باید با یک دستمال تمیز و خشک چرم را دستمال بکشید. این کار باعث جلوگیری از خیس شدن و نشو آب به چرم است. رطوبت باعث کاهش عمر و کیفیت چرم می شود.

در بعضی مواقع لکه هایی روی مبل می افتد که دیدن آنها اعصاب شما را به هم میریزد. در این مورد می توانید از شوینده هایی چون وایتکس استفاده کنید. البته قبل از هر کاری نخست وایتکس را در قسمت کوچکی از مبل که در معرض دید نیست استفاده کنید و اگر مشکلی نداشت استفاده نمایید.

و

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *