خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

نورپردازی، دکوراسیون شما را متفاوت می کند!

WhatsApp Image 2020-07-04 at 06.50.30 (5)

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون رامسین: نورپردازی می تواند تاثیر زیادی در شکل ظاهری دکوراسیون داشته باشد. همان طور که می دانید در سینما نیز بخش عمده ای از مراحل فیلمبرداری به عهده نورپرداز است. و یکی از شاخه های مهم سینما رشته نورپردازی است.

به طور کلی کاری که یک نورپرداز انجام می دهد این است از نور وجود را به درستی به سمت دکور یا لوکیشن هدایت می کند. آنها ترفندهایی در این کار به خرج می دهند. چراغ های معمولی را به سمت پایین هدایت می کنند و چراغ های بالا را پراکنده می کنند و جلوه ای ظریفی از نور، بدون هیچ گونه تابش خیره کننده ایجاد می کنند.

لامپ های طبقه همچنین به عنوان لامپ های استاندارد شناخته می شوند که در سبک های سنتی و همچنین سبک های مدرن در قالب چراغ های روشنایی ، بالا یا پایین چراغها تولید می شوند.

انواع مختلفی از لامپ ها در بازار موجود است. می توانید مواردی را پیدا کنید که دارای پایه حساس به لمس هستند و به شما امکان می دهد سطح نور را تنظیم کنید و مهم تر اینکه در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کنند.

نورپردازی اتاق ناهارخوری

چگونه می توان حداکثر تأثیر نور را در آشپزخانه به دست آورد:

با توجه به ابعاد آشپزخانه می توانید نور محیط آن را تنظیم نمایید. اگر آشپزخانه شما در جوار اتاق غذاخوری است می توانید با استفاده از یک لوستر روشنایی محیط را به وجود آورید.

چگونه می توانید بیشترین تأثیر نور را در حمام بگیرید:
نور حمام به اندازه آشپزخانه مهم نیست. ولی می بایست به قدری باشد که موقع اصلاح موهای زائد بدن دچار مشکل نشوید. به طور معمول برای نور حمام از یک چراغ سقفی استفاده می کنند. در این میان امنیت کودکان به شدت مهم است. مثلا هیچ وقت نباید اجسام تیز یا خطرناک را جلوی آنها در حمام قرار داد.

چگونه می توانید بیشترین تأثیر نور را در اتاق نشیمن داشته باشید؟

بهتر می دانید که نگاه کردن به صفحه تلویزیون در تاریکی به هیچ وجه مناسب نیست. زیرا باعث ضعیف شدن چشمها و اختلال در سیستم عصبی چشم شود.

برای کاهش تأثیر این موضوع ، باید نور را در نزدیکی تلویزیون قرار دهید به طوری که از چشم بینندگان سایه افکنده و روی صفحه نمایش منعکس نشود.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *