خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

نورپردازی داخلی با ال ای دی!

WhatsApp Image 2020-07-04 at 06.44.43 (1)

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون رامسین: این روزها مردم به استفاده هر چه بیشتر از چراغهای LED برای نیازهای روشنایی خود هستند.

LED می تواند برای مدت زمان بسیار زیادی روشن و استفاده شود، اما این روزها فقط در لامپ های کریسمس در خانواده های ارامنه و اعیاد جشن نوروز مورد استفاده قرار می گیرند. دلیل این امر این است که در ابتدا ال ای دی قدیمی فقط به رنگ قرمز عرضه می شد. .و به همین خاطر در آن نور کمتری وجود داشت ، اما LED پیشرفته این مشکلات روشنایی را برطرف کرد. امروزه می توانید چراغ های کریسمس LED را در انواع طرح های مختلف پیدا کنید و آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها وجود دارند.

نورپردازی LED مدرن در اتاق نشیمن

چراغ های ال ای دی بسیار شبیه لامپ های رشته ای هستند. فقط تفاوت آن در این است که رشته ای در داخل آن نیست و می تواند باعث سوختن شود. یکی

از مزایای این الی ای دی، سازگاری با محیط زیست است زیرا هیچ اتلاف برقی در این نوع لامپ ها وجود ندارد.

LED معمولاً نسبت به لامپ های دوام بیشتری دارند. به جای اینکه LED را در یک جعبه رنگی قرار دهید ، آنها رنگ هایی را در خود دارند، بنابراین به سرعت محو نمی شوند.

همچنین LED به راحتی روشن و خاموش می شود و می تواند به راحتی عمل چشمک زنی را انجام دهد. آنها با دوام ، در برابر شوک های عمومی و چرخه های خاموش تکرار می شوند. آنها همچنین کمترین گرما را ساطع می کنند و جرقه نمی زنند، بنابراین خطر آتش سوزی خیلی کمتری دارند.

مزایای استفاده از روشنایی سفید که در فضای خانه

روشنایی می تواند خیلی از نیازهای تزئین و دیزاین را برآورده کند. تهیه کنترل به صورت پویا برای LED بسیار آسان است و همچنین می تواند فرآیند ادغام سیستم را مطابق با نیاز کاربر طراحی کند.
چراغ های LED از ویژگی های تزئینی بیشتری برخوردار هستند.
طول عمر طولانی و بدون جیوه نیز مطابق با الزامات سیاست “حفاظت از انرژی” ملی است.
زاویه پرتوی LED برای روشنایی مناسب نورهای لامپ ، نورهای پایین ، و چراغ دیگری است که باعث افزایش نسبت خروجی پایین می شود.

با استفاده از فن آوری LED و امتیازاتی چون صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ، باعث شده است در بازار های بین المللی و داخلی ، LED بازار خوبی را از آن خود کند. و طرفداران زیادی پیدا کند.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *