نقش قفسه های تزئینی در دکوراسیون منزل

دکوراسیون رامسین: گذشته از داشتن یک دکوراسیون عالی در منزل، نقش قفسه ها در دیزاین خانه بسیار کاربردی است. قفسه به شما در سازماندهی موارد زیادی در خانه کمک  می کند.

قفسه ها را می توان از مواد مختلفی از قبیل چوب ، پلاستیک و فلز تهیه کرد. در حالی که بسیاری از فروشگاه های آنلاین و آفلاین وجود دارند که امروزه قفسه ها را به صور از پیش تولید شده می فروشند ولی برخی از صاحبان خانه تصمیم می گیرند که آنها سفارش بدهند تا سلیقه خود را روی آن اعمال کنند.

 

گزینه دوم به صاحبان خانه اجازه می دهد خلاقیت خود را به نمایش بگذارند و خانه های خود را متمایز کنند. اگر قصد دارید همین کار را انجام دهید ، در اینجا ایده های قفسه ای عالی وجود دارد که ممکن است بخواهید برای پروژه خانه بعدی خود امتحان کنید:

سالهاست که فروشگاهایی انواع قفسه ها را می فروشند و بیشتر خانه ها در سراسر جهان از آنها استفاده می کنند. پیشنهاد ما ساخت قفسه های دیواری استوانه ای است.

همانطور که از نام این نوع قفسه پیداست قفسه های استوانه ای دیواری به صورت دایره ای قرار می گیرند و به شما امکان می دهند وسایل کوچک و یا مواردی را که به شکل غیر متعارف مانند پیراهن ، اسباب بازی های مختلف و حتی چکمه ها در آن قرار گرفته اید ، ذخیره کنید.

اگر کتابهای قدیمی زیادی در خانه دارید ، از آنها به عنوان پایه قفسه های خود استفاده کنید. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که به دنبال کتاب های ضخیم باشید (هرچه کتاب ها ضخیم تر باشد ، پایه برای قفسه شما محکم تر است) و سپس آنها را به دیواره های خود بچسبانید.

گذشته از افزودن فضای اضافی به خانه ، قفسه های ساخته شده از کتاب ، جلوه زیبایی به فضای شما می بخشد. این امر به ویژه در مورد استفاده از کتاب های با ارزش خیلی بهتر است.

برای افرادی که در یک خانه یا آپارتمان کوچک زندگی می کنند ، تبدیل دیوارهای آنها به مناطق ذخیره سازی یک راه حل عالی برای ذخیره سازی است. اضافه کردن فضای ذخیره سازی بر روی دیوارها به شما امکان می دهد کل فضای خود را بدون اینکه فضای زیادی در فضای زمین بخورد و منظره ای از فضای کمبود داشته باشد مرتب نگه دارید.

برای اینکه از دیوارهای خود حداکثر استفاده کرده و آنها را به قسمتهای ذخیره سازی تبدیل کنید ، یک سیستم دیواره پیچ خورده را در گوشه و کنار خود بسازید. این پروژه به شما نیاز دارد تا چندین تخته قفسه را بصورت عمودی متصل کنید. این یک پروژه عالی است که باعث می شود فضای شما در همان زمان رنگارنگ تر و کاربردی تر شود.

قفسه های چوبی با گیاهان زیبا و تقویم روی دیوار نور در حالی که برخی از افراد می خواهند با دکوراسیونی که در خانه دارند همه را به بیرون بروند ، برخی دیگر اگر بتوانند نگاه حداقلی به فضای خود ایجاد کنند خوشحال تر هستند. گزینه دوم ساخت آسانتر است و به هزینه های اجرای و نگهداری ارزانتر نیاز دارد. اگر می خواهید به روند مینیمالیسم بپردازید ، تصمیم بگیرید قفسه های چوبی شناور را بسازید.

برای این پروژه شما فقط به چند قطعه چوب (هر نوع و اندازه ای انجام دهید) و پیچ هایی برای قرار دادن چوب روی دیوارها احتیاج دارید. قفسه های چوبی شناور بسیار ساده می شوند و به هر اتاق خانه شما منظره ای تمیز می بخشند.شما برای کارآمد کردن خانه خود کارهای زیادی را سرمایه گذاری خواهید کرد. برخی از این موارد حجیم و بادوام هستند ، در حالی که برخی دیگر می توانند کوچک ، شکننده باشند و به راحتی گم شوند. برای مواردی که متعلق به دومی است ، باید فضای ذخیره سازی را فراهم کنید که بتواند آنها را از خسارت و تصادف در امان نگه دارد – و تهیه فضای ذخیره سازی تخته سه لا یک راه حل عالی است.

ذخیره سازی تخته سه لا از تخته سه لا به شما نیاز دارد تا با استفاده از یک پارچه ضخیم ، از جعبه های کوچک استفاده کنید و به آن آویزان شوید. این یک گزینه قفسه بندی منحصر به فرد است که می تواند موارد کوچک مانند ریموت کنترل و کلید ماشین را ایمن نگه دارد.

اگر از استفاده از قفسه هایی که به صورت افقی در دیوار قرار داده شده اند خسته شده اید ، در عوض قفسه های شیشه های میسون را بسازید. این یک پروژه آسان است که می تواند وسایل کوچک شما را در یک مکان ایمن نگه دارد.

قفسه های شیشه های میسون فقط به موارد بسیار کمی احتیاج دارند – بعضی از کوزه های یدکی ، چسب چوب و یک تکه بزرگ از چوب. به سادگی چوب را به صورت عمودی بر روی دیوارهای خود بچسبانید و سپس کوزه های میسون را روی آن بچسبانید. این یک گزینه عالی برای ذخیره سازی لوازم مورد نیاز مدارس و محصولات مراقبت از پوست است که از نظر اندازه کوچک هستند.به دلیل نحوه تکمیل لوله کشی شما لوله ها برای هر خانه ضروری است. بدون آن ، خانه شما از آب کافی و تمیز آب برخوردار نخواهد بود. اما آیا می دانید از لوله ها می توان به عنوان قفسه نیز استفاده کرد؟

اگر خانه شما مظهر یک موضوع صنعتی است ، به دنبال لوله های قدیمی بروید و سپس از آنها برای ساخت قفسه های گوشه ای در خانه خود استفاده کنید. از آنجا که این نوع قفسه یک سطح صاف ارائه نمی دهد ، این بهترین کار برای ذخیره کتاب و موارد بزرگ دیگر است.اگر انتخاب سختی در میان طرح های قفسه ارائه شده در این مقاله دارید ، اندازه مواردی را که ابتدا در آنها ذخیره می کنید ، ارزیابی کنید. این به شما کمک می کند گزینه های خود را باریک تر کنید ، بنابراین در پایان می توانید قفسه هایی درست و کاربردی به دست بیاورید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا