نظم بخشیدن به خرد و ریزهای خانه

طراحی دکوراسیون رامسین: معمولا اکثر صاحبان خانه یکی از مشکلاتی که دارند وجود  فضای کافی برای نگھد اری از وساﯾل خرد  و رﯾز است. چرا که مرتب کردن این وسایل در جای مخصوص کمک زیادی به نظم خانه می کند. از طرفی دسترسی به آنھا در زمان نیاز نیز کار را ممکن و سھل خواهد ساخت.

 ما در این مطلب چند روش مفید را برای شما تهیه کرده ایم که به کمک آن می توانید در مرتب کردن وسایل و اشیاء خانه بیشتر موفق باشید. پس با ما همراه باشید.

شما می توانید به کمک جعبه ھای کوچک مخصوص کفش بچه ھا کشوھای جادار و مفیدی بسازﯾد  که در همه بخشهای خانه کاربرد داشته باشند.

 د ر اتاق کود کان از اﯾن مجموعه کشوھا که با رنگ ھای شاد و زنده رنگ آمیزی شده اند ، برای نگھداری و تفکیک اسباب بازی ھای کوچک آنھا ستفاده کنید.  و ﯾا از آن برای نگھد اری از وساﯾل خیاطی، لوازم التحرﯾر و ﯾا وساﯾل د ﯾگر بهره بگیرید . در صورت نیاز می توان برای ساختن کشوھای بزرگتر از جعبه کفش ھای بزرگسالان کمک گرفت.

برای ساخت اﯾن کشوھا به وساﯾل زﯾر نیاز دارﯾد :

ـ ٩ عد د  جعبه کفش کوچک و ﯾک اند ازه

ـ مقد اری مقوای ماکت سازی

ـ چسب چوب

ـ سوزن ته گرد

ـ رنگ آکرﯾلیک ﯾا گواش د ر سه رنگ سبز، آبی و بنفش

ـ ٩ عد د  د ستگیره گرد  چوبی با پیچ و مھره

ـ پیچ گوشتی

ـ مقد اری مقوا

ـ خط کش فلزی

ـ کاتر

ـ قلم موی متوسط نقاشی

ـ چسب حرارتی

برای نصب قطعات مقوا به ھم از سوزن ته گرد استفاده کنید . سپس دﯾواره ھای عمودی میانی و در آخر طبقات افقی را نصب نمایید . رنگ جعبه ها را به رنگ سبز درآورﯾد  و بگذارﯾد  تا کاملا خشک شود.

در اﯾن فاصله اسکلت دراور را با رنگ آبی رنگ بزنید . اگر ﯾک دست رنگ اول پوشش کافی نداشت پس از خشک ﯾک بار دیگر آن را رنگ کنید. دستگیره ھای چوبی را نیز به رنگ آبی درآورﯾد . پس از خشک شد ن رنگ ھا محل نصب دستگیره ھا را روی وجه کوچکتر جعبه ھا مشخص کنید .

د ستگیره ھا را با استفاده از پیچ و مھره و پیچ گوشتی روی جعبه ھا نصب کنید. حالا می توانید  د ر جعبه ھا را بسته و آنھا را د ر خانه ھای خالی دراور بگذارﯾد.

به این ترتیب شما می توانید با کمترین هزینه زندگی خود را مرتب و جم و جور نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا