اداری (۱۰)

نحوه پس انداز هنگام جابجایی دفتر کار!

طراحی دکوراسیون داخلی رامسین: جابجایی دفتر برای هر مدیری هیجان خاصی دارد زیرا معمولاً به این معنی است که شغل او در حال رشد است و قرار است فرصت های جدید بدست آورد. اما هر نوع جابجایی اگر با دقت برنامه ریزی نشود، می تواند بسیار هزینه سنگینی در بر داشته باشد.

ما در این مطلب دو روش را به شما معرفی خواهیم کرد که می تواند مانع از بروز چنین لطماتی شود. دو مورد که می تواند برنامه های شما را طوری اجرا کند که در زمینه صرفه جویی در وقت و هزینه مانند یک آچار حرفه ای عمل کند.

توجه داشته باشید که اگر وسایل شما مرتب و منظم نباشد، هزینه جابجایی کلیه تجهیزات اداری ، مبلمان و سایر موارد از یک مکان به مکان دیگر می تواند ند برابر شود. برای صرفه جویی در هزینه وسایل غیر ضروری را دور بیندازید. این یک روش ساده و در عین حال عملی برای کاهش هزینه های جابجایی به دفتر جدید است. البته اگر فکر می کنید وسایل قابل استفاده هستند می توانید آنها را در شبکه های اجتماعی به فروش برسانید و از این بابت مبلغی را پس انداز کنید.

همچنین بسته بندی کردن تمام وسایل راه دیگری است که می توانید در هزینه های جاری صرفه جویی کنید. معمولاً می توانید جعبه های رایگان را از فروشگاه های محل تهیه کنید.

زمان بندی نقش مهمی در یک حرکت کارآمد اداری ایفا می کند. فصل جا به جایی معمولاً در تابستان اوج می گیرد زیرا این امر باعث می شود ساعات روز بیشتری برای کار در شرکت های باربری فراهم شود. این بدان معنی است که شرکت های باربری ممکن است در خارج از فصل نرخ کمتری را دریافت کنند. اگر بتوانید در زمستان ، پاییز یا اوایل بهار حرکت کنید ، ممکن است در هنگام حرکت در دفتر با نرخ های تخفیف خوبی مواجه شوید.

با شرکت های خدماتی که هزینه کمتری را برای جابه جایی دریافت می کنند صحبت کنید. آنها نیروی حرفه ای را در اختیار شما می گذارند و در این میان کافی است که فقط کافی است یک خودروی حمل بار پیدا کنید.

مذاکره با شرکت های خدماتی می تواند مقرون به صرفه تر از تعرفه شرکت های باربری باشد. و در این میان از وجود نیروها استفاده کرده و نظافت محل را نیز به آنها بسپارید.

یکی از مهمترین فاکتورهایی که اکثر صاحبان مشاغل فراموش می کنند آن را مورد توجه قرار دهند ، میزان خرابی در زمان جابجایی دفتر است. گذشته از بسته بندی ، کارهای زیادی وجود دارد که باید مانند قطع تجهیزات IT و جستجوی شرکت مناسب برای قطع و وصل آنها باید انجام دهید. پیش از جابه جایی برنامه ریزی کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات مورد نیاز برای انتقال هر چه بیشتر دفتر را بدون مشکل داشته باشید.

فراموش نکنید جابجایی دفتر معمولاً پیچیده تر از جاجایی یک خانه است و باید دقت لازم و جوانب احتیاط در مورد وسایل و تجهیزات شرکت را داشته باشید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *