سبک دکوراسیون داخلی

نحوه تزئین و دیزاین اتاق نشیمن

دکوراسیون داخلی رامسین: اتاق نشیمن از جمله بخش هایی از خانه است که همه ما به طور طبیعی هر روز در حال دیزاین و تزئین آن برای حضور مهمان و یا مناسبت های کوچکی خانوادگی هستیم. و به طور کلی سعی داریم ظاهر آن را به بهترین وجه ممکن درآوریم.

وقتی صحبت از تزئین و دیزاین می شود ، به طور ناخودآگاه گمان می کنیم این کار فقط  کار متخصصان است و ما دانش لازم را برای انجام این کار نداریم! ما  در این مقاله با ذکر چند نکته به شما کمک می کنیم  اتاق نشیمن خود را به شکلی که می پسندید،  تزیین کنید.  در این میان تنها کاری که باید انجام دهید این است که به علایق خود با دقت بیشتری توجه کنید.

دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن به سبک کلاسیک

بسیاری از سبک های تزئین دکوراسیون داخلی و طراحی ویلا برگرفته از سبک سنتی و مدرن هستند. در واقع اگر بخواهیم به زبان ساده تعریفی از سبک های دکوراسیون را داشته باشیم دسته بندی این دو موضوع بهترین حالت ممکن است.

چرا که بقیه سبک ها با عناوینی که دارند یا گرایش به سبک مدرن دارند و یا تمایل به سبک سنتی!

 بنابراین دکوراسیون اتاق می بایست تحت تاثیر سلیقه ما قرار بگیرد. این موضوع به شما کمک می کند تا اتاقی را تهیه کنید که مطابق با سلیقه شما باشد و طبق سلیقه دیگران طراحی نشده باشد. چیزی که در این میان مهم است توجه ویژه به تمیلا شخص خودمان و دیگر اعضای خانواده است.

به یاد داشته باشید در ابتدای هر کاری باید تمایلات خود را کشف نمایید. در وهله اول برای یک بار هم که شده است بنشینید و به تمایلات خود فکر کنید.

اگر ایده خاصی به ذهنتان نمی رسد پیشنهاد می کنیم که مطالعه بصری داشتید. علایق خود را می توانید لابلای مجلات، سایت و اینترنت جستجو کنید. مطمئن باشید به نتیجه دلخواه خود می رسید. حالا که تصاویر دلخواه خود را یافتید آنها را کنار بچینید و سعی کنید دیزاین خود را مطابق این تصاویر در آورید.

بعد از گذشت چند روز نگاهی به گوشی خود کنید. اینجاست که نگاه تازه ای به رنگها پیدا کرده اید. و به طور عجیبی با یک روند رنگی روبرو می شوید که شما را به خود جلب می کند و البته با طرح ها و سبک ها جدیدی نیز آشنا شده اید.

در مرحله بعد می توانید موارد دلخواه خود اعم از پارچه رنگ و همچنین مبلمان را با فضایی که مدنظرتان است خریداری کنید. حتی می توانید نمونه هایی از انواع مختلف کاغذ دیواری تهیه کنید.

ایده های تزئین اتاق نشیمن مدرن

با استفاده از این تکنیک می توانید خلاقیت خود را به کار بگیرید و چیزهایی را تهیه کنید که کاما مطابق با سلیقه خودتان است. این موضوع به شما کمک می کند تا با اتاق نشیمن خود ارتباط مستقیمی بگیرید. انتخاب رنگ برای رنگ آمیزی ممترین کاری است که باید در آن نهایت دقت را داشته باشید. چون نیمی از زیبایی دکوراسیون مربوط به رنگ دیوارهاست.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *