خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

موارد قابل توجه در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک

موارد قابل توجه در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک-decoramsin.com

فهرست مطالب

مقاله امروز در مورد موارد قابل توجه در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک است. با طراحی کلاسیک، نمی توانید یک دوره یا سالی را مشخص کنید که بتوان آن را در خانه مشتری حک کرد. بلکه ترکیبی از دوره‌ها و سبک‌های مختلف است که با ابزارها و سازه‌های مدرن ترکیب شده است.

وقتی مشتری می‌گوید: «من خانه‌ام را می‌خواهم که گویی به ریشه‌های من متصل است، اما ظاهر و احساس مدرن را هم دارد»، این می‌تواند به این معنا باشد که آنها به دنبال طراحی داخلی کلاسیک هستند. این اصطلاح تعاریف و معانی متفاوتی به خود گرفته است.

موارد قابل توجه در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک-decoramsin.com

موارد قابل توجه در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک:

نکته کلیدی و موارد قابل توجه در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک که باید به آن توجه کرد این است که هیچ خانه ای شبیه خانه دیگر نیست. هر خانه ای که به سبک کلاسیک در قرن ۲۱ طراحی شده است، منحصر به فرد خواهد بود. طرح ها ممکن است هم سو باشند.

حفظ تقارن جزء کلیدی و لاینفک در طراحی خانه کلاسیک است. شما باید یک محیط پر جنب و جوش ایجاد کنید و در عین حال استفاده از فضا را به حداکثر برسانید. در زیر برخی از ویژگی های خاص طراحی داخلی خانه کلاسیک  و موارد قابل توجه در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک  آورده شده است . 

۱.      رنگ ها:

شما باید چند رنگ زیبا به دیوارها و سقف خانه هایی که به سبک کلاسیک طراحی شده است اضافه کنید. هر خانه متفاوت است و نیازهای هر مشتری نیز متفاوت است. در حالی که رنگ‌ها را در ذهن دارید ترکیبی غنی از رنگ‌های تند را انتخاب کنید که با روح و احساسی که خانه برای برانگیختن آن نیاز دارید، مطابقت دارد. 

نکته حرفه‌ای: از رنگ‌های سیاه و سفید استفاده نکنید، زیرا می‌توانند بر ترکیبی از چیزهایی که در فضای داخلی تنظیم کرده‌اید غلبه کنند. 

۲.      اشکال و خطوط:

مبلمانی که انتخاب می‌کنید باید ماهیت ظریف و آراسته با جزئیات چشمگیر داشته باشند. اما اکثر مبلمان باید منحنی و دارای خطوط گرد باشند. بنابراین، از وسایل مستطیلی، شش ضلعی یا مربعی دوری کنید. 

 

۳.      اثاثه یا لوازم داخلی روی مبلمان:

پارچه و اثاثه یا لوازم داخلی اقلام مربوط به دوران کلاسیک باید به همان اندازه شیک باشد.  با این حال، در اینجا می توانید با یک ست مبل چرمی مشکی رنگی مدرن اضافه کنید. (تصویر زیر را ببینید) اما موارد لازم را برای تکمیل آن اضافه کنید و به آن کمک کنید تا در یک محیط کلاسیک قرار بگیرد.

۴.      وسایل اضافی:

در خانه های به سبک کلاسیک مقداری اقلام طلا می توانید استفاده کنید. علاوه بر طلا، می‌توانید از روکش‌ها و وسایل ساخته شده از نقره، برنج و برنز روغنی نیز دیدن کنید. 

خانه ای که به خوبی در سبک کلاسیک طراحی شده است. افکار فرد را راحت می کند و احساسات گذشته را برمی انگیزد. یک طراحی خوب چیزی نیست که فقط ظاهر خوبی داشته باشد، بلکه باید احساساتی را نیز برانگیزد، نورون های مغز را به کار بیاندازد، و فرد را برای شناخت و یا تعامل بیشتر و سرزندگی برانگیزد.

موارد قابل توجه در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک-decoramsin.com

موارد قابل توجه در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک و مدرن:

اتاق غذاخوری رسمی و میز

بر خلاف یک ناهار خوری مینیمال و راحت، فضاهای غذاخوری کلاسیک باید رسمی باشند و خاص باشند. به سراغ وسایل کاربردی و مستقیم همراه با تقارن بروید. برای داشتن ظاهری عالی، کابینت‌هایی با ظاهری خاص را با فضای کافی و اثاثیه گران بچینید. 

نمایش مجموعه ها در نقاط سمت راست

مجموعه اقلام در یک خانه با طراحی کلاسیک باید جسورانه و رسا قرار گیرند. نیازی به نگهداری وسایل در کابینت بالایی یا قرار دادن آنها در بالکن جلویی نیست. این قطعات را در اتاق نشیمن، اتاق نشیمن، اتاق خواب و هر جای دیگری نصب کنید. 

تصویر و قاب

سعی کنید برای عکس ها، آینه ها و نقاشی های خود در خانه قالب های دقیق و با زیبایی طراحی شده پیدا کنید. هیچ چیز بهتر از قالب کلاسیک برای ایجاد حس کلاسیک در خانه وجود ندارد. هنگام انتخاب این قالب ها، آنهایی را که ساختار پیچیده و ظریف دارند ترجیح دهید. 

 تصویر و قاب-decoramsin.com

سازه های تزئین شده

برای ایجاد حال و هوای مناسب برای طراحی داخلی کلاسیک ، بر ساختار اصلی اتاق تمرکز کنید. قالب گیری و کنده کاری روی سقف، تزئینات و نرده ها از عناصر معمولی این سبک طراحی هستند. برای خانه هایی که از قبل ساختاری مدرن دارند، می توانید از کنده کاری های چوبی و دیوارهای خشک برای تنظیم طرح کلاسیک درست استفاده کنید. افزودن سقف ها با لوسترهای کلاسیک می تواند زیبایی را بیشتر ببخشد.  موارد قابل توجه در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک و لوکس را با ما بیاموزید.

سازه های تزئین شده-decoramsin.com

پنجره ها و پرده در سبک کلاسیک

پرده‌های با خط‌های سنگین و حجیم نشانه‌ای از یک خانه با سبک کلاسیک هستند. علاوه بر این، یک سیستم پارچه‌بندی از کف تا بالا باعث می‌شود اتاق برجسته‌تر به نظر برسد. می‌دانیم که بزرگ بودن یکی دیگر از ویژگی‌های مهم طراحی داخلی کلاسیک است . 

پنجره ها و پرده در سبک کلاسیک-decoramsin.com

الگوهای کلاسیک

اگرچه باید روی اضافه کردن رنگ‌های یکدست و جسورانه به خانه‌ای که طراحی کلاسیک دارد کار کنید. اما آن‌ها را با طرح‌ها و الگوها نیز در نظر بگیرید. پارچه‌های طرح‌دار ترکیبی ظرافت و غنای را به ارمغان می‌آورند که باید در چنین خانه‌ای نشان دهید.  هنگام انتخاب پارچه، روکش و سایر منسوجات خانه نیز از همین اصل پیروی کنید.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره های رایگان با ما در تماس باشید. مقاله امروز در مورد موارد قابل توجه در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک بود. در این مقاله به نکات طراحی داخلی دکوراسیون کلاسیک مفصلا پرداختیم.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *