خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

مشاوره دکوراسیون داخلی حضوری یا آنلاین؛

مشاوره دکوراسیون داخلی حضوری یا آنلاین؛ -decoramsin.com

فهرست مطالب

ما در این مطلب از مشاوره دکوراسیون آنلاین رامسین مایل هستیم به بعضی از پرسش های شما پاسخ گو باشیم. بله این پرسش ها اغلب پرتکرارتر از دیگر پرسش های کاربران می باشند. آیا می پرسید، کدامین سؤالات! لطفاً با ما همراه باشید.

مشاوره دکوراسیون داخلی حضوری یا آنلاین، کدام یک بهتر است! اکثر افراد در مشاوره دکوراسیون آنلاین کدام پرسش ها را تکرار می کنند؟ آیا در مشاوره دکوراسیون حضوری می توانیم مطالب بیشتری را بیاموزیم؟

 

کدام یک از مبلمان برای استفاده در دکوراسیون داخلی منازل بهتر و مناسب تر است!

هم اکنون مبلمان به یکی از ارکان کاربردی و مفید داخلی منازل مبدل گردیده است که به آسانی بر حس و انرژی ما از فضا اثرگذار خواهد بود. البته که شما ملزم هستید با تکیه بر سبک دکوراسیون داخلی خانه خود مبلمان مناسب و کاربردی را انتخاب بنمایید. در این میانه ها سبک کلاسیک و مدرن نسبت به مابقی سبک های موجود پرطرفدارتر می‌ باشد. بافت و رنگ مبلمان موضوع بعدی اثرگذار در اتخاذ شما خواهد بود. بافت چوبی و پارچه ای غالباً به فضا گرما و صمیمیت می بخشند. در مقابل هم فلز و چرم اغلب از گرما و صمیمیت حاکم بر محیط می کاهند.

رنگ های روشن و شفاف محیط اطراف را بزرگتر از آنچه که هست نمایان می سازد و در مقابل رنگ های تیره همانند؛ قهوه ای سوخته، سرمه ای و خاکستری تیره محیط اطراف را کوچک تر از واقعیت نمایان می سازد.

شما می توانید در استفاده از صندلی های قدیمی پیش قدم شده و زیبایی خاصی به فضای خانه خود ببخشید. البته اگر که فضای اطراف شما بزرگ است می توانید از چندین سِت مبل بهره گیرید. ولی بهتر است تناسب و هماهنگی را میان مبلمان انتخاب شده رقم بزنید.

جهت برقراری هارمونی و هماهنگی بیشتر، تناسب بیشتر بین مبلمان انتخاب شده با فرش، پرده، و… دکوراسیون خود را رعایت بنمایید.

کدام یک از مبلمان برای استفاده در دکوراسیون داخلی منازل بهتر و مناسب تر است!-decoramsin.comانتخاب یک کوسن زیبا و شکیل؛

کوسن ها در بخش اکسسوری های جانبی تجهیزات اصلی و پایه دکوراسیون یعنی آن که مبلمان خانه، واقع می شود که اهمیت وجود آن در راستای انسجام و برقراری تنوع در فضای حاکم غیر قابل چَشم پوشی است. کوسن ها می‌باید به لحاظ ابعاد، متناسب با ابعاد مبلمان خریداری شود. البته بهتر است نسبت به رنگ و طرح کوسن ها هم بی توجه نباشید. شما می توانید تنوع رنگی را در کوسن های انتخاب شده رقم بزنید و تنوع رنگی را در آن ها در نظر انگارید. این فعالیت می تواند به مبلمان ساده شما رنگ و لعاب بیشتری ببخشد. ولی بهتر است در انتخاب متریال تشکیل دهنده کوسن ها دقّت عمل بیشتری را به خرج بدهید. شما نباید بیشتر از یک یا دو جنس استفاده بنمایید. با این کار در شیوه ی شست و شو نیز خشک کردن کوسن ها به مشکل خواهید خورد.

انتخاب فرش با این نکات چندان هم سخت نخواهد بود؛

انتخاب یک فرش خوب و مطلوب به خانه ی شما هویت و اصالت خواهد بخشید. هنگامی‌ که شما پای خود را بر روی فرش می گذارید می‌باید به حالتی باشد که حس غیر قابل وصف را در وجود شما رقم بزند.‌ شما می توانید با انتخاب درست فرش ارتباط بصری منحصر به فردی را در خانه رقم بزنید.

ابعاد محیط خانه شما چقدر است!

در راستای تهیه فرش مناسب لازم است ابتدا ابعاد خانه خود در نظر بگیرید. لازم نیست فرش تمامی کف اتاق را در بر گیرد! بهتر است این گونه بگوییم که فرش تنها لازم است مرکز خانه را احاطه کرده و خارج از پایه های مبلمان شما پهن گردد.

 

 

 

ابعاد محیط خانه شما چقدر است!-decoramsin.comتنوع و تنوع؛

ما و شما به هر خانه ای که گام می گذاریم با فرش هایی به شکل مربع و مستطیل رو به رو می شویم. امّا فرش هایی مدرن و با شکل طبیعی پوست حیوانات هم می توانند جلوه و زیبایی خاص و متفاوتی را به دکوراسیون منزل شما ارائه دهند. توصیه می کنیم که جنس و بافت فرش شما به سبک دکوراسیون دارای هماهنگی های لازم باشد. حال لازم است در هر محیط فرش متناسب با حال و احوال آن جا انتخاب گردد. برای مثال شما باید از فرش های ابریشمی خالص در محیط های لوکس و خاص استفاده کنید. فضاهایی که عاری از رفت و آمدهای بسیار است.

پرده را با این نکات انتخاب کنید؛

پرده ها از دیدگاه طراحان داخلی، از جمله حائز اهمیت ترین ارکان دکوراسیون به شمار می روند. زیرا به صورت مستقیم با نور طبیعی خانه سر و کار دارند. بافت پرده ها را با استناد به مکان زندگی خود اتخاذ بفرمایید. تحت عنوان نمونه؛ پرده های سنگین تر و از جنس مخمل، برای آب و هوای سردسیری بسیار مطلوب تر هستند و از سویی پارچه های سبک وزن تر و لطیف تر برای فضاهای گرمسیری مطلوب تر هستند. لازم است رنگ و لعاب پرده ها با مبلمان دارای هماهنگی باشد. چنانچه که مبلمان طرح دار می باشد پرده های ساده را انتخاب نمایید و برعکس این موضوع. بدین هنگام است که تعادل و توازن میان این دو رکن حاکم خواهد شد. توصیه می کنیم عرض پرده ها را سه سانتی متر بیشتر از عرض پنجره ها در نظر بی انگارید. ارتفاع اغلب آن هم میان ۱۶۰ الی ۳۶۰ سانتی متر متغیر می باشد. توصیه می کنیم میل پرده ها را ده الی پانزده سانتی متر بلندتر انتخاب بنمایید. به این هنگام محیط بزرگ تر و شکیل تر دیده خواهد شد. جهت ایجاد تنوع در فضا می توانید از پارچه پرده خود، گیره هایی مناسب و زیبا تهیه نموده و در فاصله هایی مناسب نصب نمایید.

فرش قرمز رنگ دستباف را با چه رنگ مبلمان می توان ست کرد!

هنگامی که زمینه رنگ فرش یا قالیچه شما به رنگ قرمز است، نیاز به برقراری تعادل و هماهنگی خاص در فضا را خواهیم داشت. جهت ایجاد این هماهنگی بهترین و مطلوب ترین گزینه برای ما رنگ های خنثی و روشن خواهد بود. این گونه فضای اطراف شما لطیف و دوستانه تر خواهد شد. پس رنگ هایی چون؛ کرم، خاکی، طوسی، را از خاطر نبرید.

حال آن که ما به تمامی سؤالات شما در رامسین می توانیم به صورت آنلاین پاسخ گو باشیم. قطعاً که در میان مشاوره حضوری و آنلاین مشاوره های آنلاین از میزان محبوبیت بیشتری برخوردار است‌. چرا که شما مجبور نمی باشید راه های طولانی را سپری نموده و پاسخ سؤالات خود را جویا شوید. البته که ما به صورت حضوری هم در اختیار شما می باشیم.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *