خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

مبلمان مدرن: آخرین متد دکوراسیون منزل

WhatsApp Image 2020-07-04 at 06.44.35 (4)

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون رامسین: بعد از مبلمان سنتی که پیچیده گی خاصی داشت و البته خیلی گران هم تمام می شد امروزه دکوراسیون داخلی در سبک مدرن، توانسته است تاثیر منحصر به فردی در زندگی افراد داشته باشد.

از جمله خصوصیات بارز مبلمان مدرن سبک بودن، شیک بودن و آسان بودن نگهداری و تمیز کردن آن است. چرا که آن فکری این سبک را به وجود آورده است بیشترین تمرکز خود را روی راحتی قرار داده است!

مبلمان مدرن از هر جهت مفید است و شکل ظاهری آن نیز برای اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، آشپزخانه ، حمام ، اتاق ناهار خوری ، اتاق اداری یا اتاق کودک بسیاری عالی جلب توجه می کند.

در اجرای دکوراسیون داخلی این سبک باید پیش از هر چیز دید وسیعی نسبت به مبلمان مدرن و سبکهای مرتبط با آن باشید. چرا که این سبک زیبا و در عین حال کاربردی خوبی برای صاحب خانه در پی خواهد داشت.

در سبک مبلمان مدرن، مبل ها ، صندلی ها ، میزهای ناهار خوری ، میزهای قهوه خوری ، تختخوابها ، صندلیهای میز اداری – در عین جدید بودن، حس خوبی را به افراد منتقل می کند. و از طرفی چون همه وسایل در گوشه فضا چیده می شوند به ما کمک می کنند که فضا را بهینه تر کنیم.

خاصیت دیگر مبلمان مدرن این است که به جای چوب یا فلز، از جنس فایبر گلاس اکریلیک ، پارچه رزین ، پلاستیک ، پلی کربنات ، شیشه بازیافت شده آلومینیوم ، چرم و طیف گسترده ای از مواد دیگر ساخته می شوند. یک ترکیب عالی از طراحی هنری با نوآوری صنعتی در کلیه قطعات مبلمان مدرن – از جمله مبلمان فضای باز مدرن – وجود دارد.

اجرای این سبک در یک فضای باز یکی از بهترین کاربردهای آن است. برای مبلمان پاسیو ، مبلمان باغ و… طیف گسترده ای از مبلمان مانند سالن های صنفی ، نیمکت ها ، چمدان ها ، صندلی ها ، میزهای کوچک در را می توان استفاده کرد. وسایل این سبک قابل حمل و بادوام هستند و به اشکال و رنگ های مختلف می توان تهیه کرد و بسیار زیبا با محیط فضای بیرون آمیخته می شوند.


بسیاری از افراددنبال روش هایی هستند که بتوانند تأثیرات محیطی خود را کمی سبک تر نمایند. اگر به دنبال کاهش رد کربن خود هستید، چندین راهکار وجود دارد که به شما پیشنهاد می کنیم.


بیشتر اوقات ، ما فقط کاربرد بهینه کردن منزل را در استفاده درست ازقفسه ها یا کابینت ها می بینیم. هر وقت به فضای اضافی برای ذخیره سازی و بهتر سازماندهیکردن وسایل خود احتیاج داریم ، بلافاصله به کابینت ها فکر می کنیم و سعی می کنیم که به هر طریقی کمد یا قفسه تهیه کنیم تا فضای خود را بیشتر مورد استفاده قرار دهیم.


اما هیچ گاه فکر نمی کنیم که نوع مبلمان را طوری انتخاب کنیم که فضای داخلی منزل را سبک تر و در عین حال شیک تر کنیم.
مبل سنتی با کوسن های پرپشت و پشتی های بالشتی، ممکن است زرق و برق دار به نظر برسند ، اما به محض نشستن روی آنها ، طوری در بالشتک قفل می شوید که باید هنگام بلند شدن یک نفر شما را کمک کند! در حالی که مبلمان مدرن، هم کارایی بهتری دارد و هم اینکه راحتی بهتری در نشستن و برخاستن خواهید داشت.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *