خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

طراح مناسب برای طراحی دکوراسیون داخلی

فهرست مطالب

دکوراسیون رامسین: اگر مطمئن نیستید که کدام طراح برای دامنه یا پروژه خود نیاز دارید ، به دنبال یک طراح داخلی یا دکوراتور داخلی باشید. آیا در حال ساخت ، نوسازی یا جابجایی هستید و به مشاوره حرفه ای احتیاج دارید؟ آیا قصد دارید ملک خود را بفروشید و مطمئن نیستید که چگونه برای اولین بازرسی آماده شوید؟

این مطلب به سؤالات متداول در رابطه با طراحی داخلی ، تزئینات داخلی ، مشاوره رنگ و یک ظاهر طراحی پاسخ می دهد. به شما کمک می کند تا یک طراح مناسب برای طراحی داخلی و پروژه های تزئین خود پیدا کنید و درنهایت سبک فردی خود را در خانه خود ایجاد کنید.

تفاوت بین یک طراح داخلی و یک سبک داخلی چیست؟

ممکن است هنگام مواجهه با پروژه ساختمان یا بهسازی ، این سؤال را از قبل بپرسید. آیا به یک طراح داخلی ، یک دکوراتور داخلی ، یک مشاور رنگ یا یک سبک داخلی نیاز دارم؟

پاسخ این است که بستگی به دامنه پروژه دارد.

یک طراح داخلی یک حرفه ای ماهر است که با توجه به توجیه شما در حال طراحی محیط داخلی است. طراح داخلی یا آنچه را که در حال حاضر وجود دارد (نوسازی) اصلاح می کند یا طراحی کاملاً جدیدی را برای یک فضا (ساخت جدید) ارائه می دهد. در این حالت طراح داخلی از نزدیک با معمار همکاری می کند و در مراحل اولیه پروژه به مرحله اجرا می رود. طراحان داخلی یا در یک تیم در شرکت طراحی و یا به تنهایی کار می کنند.

شغل یک سبک داخلی چیست؟ یک سبک داخلی یک طراح یا مشاور در زمینه ای است که در معرض تغییر در سبک ، به خصوص مد یا دکوراسیون داخلی است. یک سبک شناس داخلی هر سبکی خاص را پرورش داده و یا حفظ می کند و در بیشتر موارد سبک شناسان یاب ، نگهبان و جمع کننده اشیاء زیبا هستند.

سبک داخلی می تواند به شما در یافتن سبک خاص خود ، ایجاد فضای داخلی بی نظیر و بی معنی کمک کند. این با ساده ترین کارها قابل دستیابی است و نیازی به گران بودن آن نیست. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که چشمان خود را در معرض دید کارهای زیبا در طبیعت ، معماری ، طراحی ، موزه ها ، هنر ، نمایشگاه ، کتاب ، پارچه و سفر قرار دهید. فقط یک قانون وجود دارد: فقط چیزهایی را جمع کنید و بخرید که به معنای چیزی برای شما باشد!

مشاوره رنگ چگونه کار می کند؟

مشاوره رنگ با توجه به جلسه توجیهی شما ، بر ایجاد طرح رنگی برای یک اتاق یا فضای خاص یا کل خانه تمرکز دارد. یک مشاور رنگی واجد شرایط می تواند در طرح های رنگی داخلی و خارجی به شما کمک کند.

قبل از طراحی یک طرح رنگی برای شما ، مشاور رنگ باید همیشه در مورد خلق و خوی و جوی مورد نظر در فضای خود با شما صحبت کند. وی تفاوت های بین شرکت های رنگ و محصولات آنها را برای شما توضیح می دهد و کالای مناسب را برای نیازهای شما انتخاب می کند. پس از طراحی طرح رنگی ، یک توصیه کتبی شامل برگه مشخصات و برس های آماده برای شروع نقاش دریافت خواهید کرد.

چرا هنگام انتخاب رنگ ، به دنبال مشاوره از طراح مهم هستید؟

رنگ قدرتمندترین ابزار در هنگام ارتباط غیر کلامی و عنصر طراحی است که باعث می شود یک فضا زنده شود. رنگ فردیت را در یک فضا به ارمغان می آورد و یکی از ابزارهای مفید برای تسلط در هنگام پیدا کردن سبک خود است.

لاتریس آیزمن ، مدیر اجرایی موسسه رنگ پانتون ، در کتاب خود راهنمای راهنمایی Pantone برای برقراری ارتباط با رنگ می گوید: “از بین کاربردهای دیگر ، رنگ با همه حواس تحریک و کار می کند ، سمبل مفاهیم و افکار انتزاعی می شود ، بیانگر تخیل یا آرزو می باشد.” زمان یا مکان دیگری را به یاد می آورد و پاسخی زیبایی شناختی یا عاطفی ایجاد می کند. “

هنگام انتخاب رنگ برای اتاق یا خانه مهم است که در مورد خلق و خوی و جو مورد نظر خود فکر کنید. آیا اتاق تاریک است یا از نور طبیعی آب گرفتگی شده است؟ اتاق در کدام جهت قرار دارد؟ نسبت ها چگونه است؟ آیا شما در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید یا خانه ای معاصر تازه ساخته با برنامه های باز برای زندگی؟ در انتخاب رنگ های یک فضا باید این موارد را در نظر گرفت.

اگر از انتخاب رنگ های موجود مردد هستید – بله ، هزاران رنگ در بازار وجود دارند – چگونه می توانید شروع به یافتن طرح رنگ شخصی خود کنید؟

برای برخی افراد این سفر طولانی تر است ، برای برخی دیگر طبیعی تر است. مهمترین چیز این است که مدتی وقت بگذارید ، چشمان خود را باز کنید ، در خانه خود قدم بزنید و ترکیب های رنگی را که می بینید جذب کنید. سپس شروع به جمع آوری تمام قطعات مورد علاقه خود کنید. این می تواند هر چیزی از سوغات سفر ، عکس ، آثار هنری ، لباس ، مجلات ، چرمی پارچه ، مجموعه ای از سنگ ، پر یا اشیاء شیشه ای باشد.

و طبیعت را به عنوان الهام بخش از یک طرح رنگی (داخلی یا بیرونی) فراموش نکنید. اگر در نزدیکی اقیانوس زندگی می کنید ، سایه های بلوز و سبزیجات می توانند برای پیوند دادن فضای داخلی شما با محیط اطراف استفاده شوند. گل ها ، پروانه ها ، سنگ ها ، پوسته ها ، چوب لاله داران هستند

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *