طراحی چیدمان خانه های کوچک | جدیدترین طراحی + عکس

طراحی چیدمان خانه های کوچک

طراحی و چیدمان خانه های کوچک موضوع اصلی مقاله شرکت رامسین میباشد. طراحی و چیدمان خانه های کوچک استفاده از کل فضای موجود از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این روزها بدلیل کوچک شدن فضا، همه به دنبال دکوراسیون داخلی هستند. که بتوانند فضا را بزرگ تر و دلبازتر جلوه بدهند. برای طراحی مناسب خانه های کوچک در انتخاب رنگ وسایل و چیدمان خانه هوشمندانه باید عمل کرد.

امیدواریم شرکت دکوراسیون داخلی رامسین با ایده های دکوراسیون خانه های کوچک آپارتمانی به شما کمک کند تا با مشاهده آثار بهترین و حرفه ای ترین معماران و طراحان، از آن ها الهام بگیرید به جستجوی راه حل هایی هر چند غیر متعارف بگردید و در نهایت خانه ای با طراحی هوشمند و رضایت بخش داشته باشید.

طراحی و چیدمان خانه کوچک

طراحی و چیدمان خانه های کوچک به سبک مدرن

طراحی و چیدمان خانه های کوچک به سبک مدرن بسیار در میان افراد محبوب می باشد. زیرا برای دور کردن استرس و اضطراب  و شاد نمودن فضا هرچه بیشتر سادگی را در چیدمان راه بدهیم، موفق تر خواهیم بود.

داشتن خانه های کوچک افراد را برای داشتن وسایل مورد نیاز محدود می کند. برای اینکه سالن نشیمن خانه کوچک خود را بزرگ تر نشان دهیم بهتر است از میز گرد، دیوار های آیینه کاری، صرفه نظر از مبلمان بزرگ و جاگیر، دکوراسیون خلوت و …. استفاده کنیم.

از لوازم تزیینی کوچک و جذاب برای دکور قسمت مختلف خانه استفاده کنیم. همینطور از میز و صندلی و مبلمان ظریف برای چیدمان پذیرایی استفاده کنیم. پرده را از سقف نصب کرده تا ارتفاع زمین، زیرا چشم مخاطب را دی گیر کرده و فضا را بزرگ تر نشان می دهد.

در آشپزخانه کابینت هایی با ارتفاع بلند که بیشتر شبیه کمد هسنتد، برای اشپزخانه کوچک ایده آل هستند. این مدل کابینت فضای زیادی را برای چیدمان وسایل آشپزخانه در اختیار شما قرار می دهد. انتخاب رنگ کابینت و همین طور طرح رنگ و کف آشپزخانه در بزرگ تر نشان دادن فضا نقش مهمی دارد.

طراحی و چیدمان خانه کوچک مدرن

طراحی و چیدمان خانه های کوچک به سبک بوهو

طراحی و چیدمان خانه های کوچک به سبک بوهو برای افراد ساده پسند پیشنهاد مناسبی است. سبک بوهمین یا همان سبک بوهو برگرفته از زندگی افرادی که تصمیم گرفتند، به صورت غیر متعارف ولی با احترام به اصول هنجار شکنی کرده و خود را به نمایش بگذارد. این سبک الهام گرفته از کولی هایی که از بوهمیا (منطقه ای در کشور چک) به جای جای جهان مهاجرت کردند و این سبک را به تمام دنیا بردند.

سبک بوهو نوعی بازگشت به گذشته هنری و فرهنگی است. که همراه با خلاقیت فردی و بسیار متنوع می باشد، که هیچ قانون خاصی در دکوراسیون اش وجود ندارد. و یک استایل و سبک غیر متعارف از چیدمان وسایل خانه است. نام دیگر سبک بوهو دنیای طبیعت است، که به شدت این سبک از گل و گیاه استقبال می کند.

این سبک هیچ قاعده ای برای رعایت رنگ ندارد. ولی بیشتر از رنگ های تند و شاد، طرح های شلوغ که احساس رهایی با خود به همراه دارد و رنگ های گرم و خاکستری در کنار رنگ های سرد خنثی به میزان کمتر استفاده می شود. البته نا گفته نماند، رنگ سفید رنگ کلیدی سبک بوهو است.

دکوراسیون چیدمان خانه کوچک به سبک بوهو

طراحی و چیدمان خانه های کوچک به سبک مینیمال

یکی از معروف ترین سبک های دکوراسیون داخلی سبک مینیمال است. مینیمال به معنی حداقل می باشد ولی مینیمالیست ها به ساده بودن و ساده گرایی شهرت دارند. دکوراسیون که در عین سادگی زیبایی و استفاده از حداقلی ها کارایی خود را حفض کرده است. هدف اصلی این سبک استفاده از حداقل عناصر برای مبارزه با مصرف گرایی و تجمل گرایی است.

دکوراسیون چیدمان خانه کوچک مدرن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا