خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

طراحی پله در خانه های دوبلکس

۲۳

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون رامسین: این که آیا شما یک خانه جدید را می سازید ، یک شیروانی را تغییر می دهید یا یک راهرو را مجدداً طراحی می کنید ، حتما باید یک پلکان جدید در طراحی خود بگنجانید. مخصوصا اینکه آن خانه دوبلکس باشد و حتما نیاز مبرم به پله خواهد داشت. در این مطلب قصد داریم در مورد نحوه ساخت ر اه پله های ایمن و مدرن با شما صحبت کنیم. همراه ما باشید.

موارد زیر را در نظر بگیرید:

هزینه نهایی یک پله بسته به نوع طراحی و چگونگی اجرای آن بسیار متفاوت خواهد بود. اگر در حال حاضر پله هایی در خانه دارید و فقط می خواهید نوسازی کنید ، هزینه شما کمتر از آن است که نیاز به ساختن یک پله از ابتدا داشته باشید. در هر دو صورت شما می بایست در قدم اول از یک شرکت طراحی دکوراسیون مشورت بگیرید تا در مورد هزینه های جاری آن تخمینی به شما ارائه کنند.

فراموش نکنید همه چیز بستگی به میزان کیفیتی دارد که قرار است در طراحی آن اجرا شود ولی سعی کنید که استحکام و مقاومت در اولویت شما باشد. علاوه بر این ، اگر می خواهید زیر انبار پله اضافه کنید ، ممکن است بودجه را نیز افزایش دهد.

اگر نیاز به تغییر مکان مجدد یا یک راه پله جدید دارید ، بهتر است یک معمار استخدام کنید. که البته وقتی با شرکت طراحی قرارداد بستید آنها ناظری که تخصص معماری دارد به شما معرفی خواهند کرد.

توصیه می کنیم در زمینه دکوراسیون داخلی خانه هیچ وقت خودتان این کار را انجام ندهید ، زیرا این پروژه شامل خراب کردن دیوارها است و یک حرکت اشتباه می تواند بر تمامیت ساختاری خانه شما تأثیر بگذارد. و هزینه های زیادی را به خاطر یک غفلت برای شما بتراشد.

نحوه ساخت راه پله

پس از طراحی آن توسط یک شرکت طراحی دکوراسیون، می توانید ساخت و ساز را شروع کنید. با این وجود ، همیشه اطمینان حاصل کنید که مجوزهای لازم از ادارات ذی ربط را دریافت کرده اید. چرا که مقررات ساختمانی بر این پروژه ها و نظارت مداوم آنها کمک می کند که کار ایمن و محکم پیش برود.

ابعاد از اهمیت بالایی برخوردار است. شما باید یک اندازه گیری دقیق از متراژ دقیق پله ها داشته باشید. با استفاده از این برآورد می توانید برای تعداد مناسب هر پله به درستی برنامه ریزی کنید. عرض پله ها مسئله خیلی مهمی است که حتما باید استاندارد باشد. کما اینکه هر قدم از پله ها نیز باید طوری ساخته شود که برای کودک، پیر و جوان مناسب باشد.

در حین ساخت ، حتماً میزان شیب را در بالا و پایین پله در نظر بگیرید. شیب متعادل و استاندارد یکی از اولویت هایی است که می بایست در نظر بگیریم چون حفظ امنیت برای محافظت ازافرادی که از این پله ها استفاده می کننند و مدام در تردد هستند، بسیار مهم است.

گزینه های طراحی

طراحی و اجرای کامل مواردی که یک شرکت طراحی دکوراسیون به شما ارائه می دهد طراحی پله شما را بی نظیر می کند.

در حال حاضر طرح های مدرنی که شرکت طراحی دکوراسیون ارائه می دهد با معیارهای روز دنیا مطابقت دارد و می توان گفت جزو محبوب ترین طرح های معاصر هستند. ولی قبل از هر چیز شما باید یک مدل و سبکی که با خانه یا محل کار شما تناسب دارد انتخاب کنید. به همین خاطر شکل طراحی خود را در نظر بگیرید.

معمولا چوب ، فلز شیشه و بتن رایج ترین مواد و مصالحی است که در ساخت و ساز راه پله به کار برده می شوند.

آیا ظاهر یک راه پله شناور را ترجیح می دهید یا از یک طراحی مارپیچ زیبا استفاده می کنید؟ شاید شما تمایل به یک طرح سنتی داشته باشید!

با در نظر گرفتن تمام این گزینه ها ، شما در ساخت راه پله های مناسب و جدید موفق خواهید شد.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *