خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

طراحی و دکوراسیون داخلی منطقه میرداماد| بهترین و معتبر ترین شرکت دکوراسیونی در تهران

طراحی و دکوراسیون داخلی منطقه میرداماد

فهرست مطالب

طراحی و دکوراسیون داخلی منطقه میرداماد

طراحی و دکوراسیون داخلی منطقه میرداماد موضوع این مقاله می باشد. برای اینکه بتوانید بهترین سبک را انتخاب کنید  باید یکسری موارد را مدنظر قرار دهید. برای مثال  به نمای خارجی ساختمان خود توجه کنید. آیا نمای آنجا فاخر و با سنگ‌بری های کلاسیک تزئین شده و یا به‌صورت مدرن آراسته‌شده است؟ و یا اسباب و اثاثیه غالب منزل شما از نوع مدرن است یا کلاسیک؟ و مهم‌تر از همه روحیه شما به کدام سبک می‌خورد و خیلی مورد دیگر که باید هنگام انتخاب دکوراسیون داخلی به آنها توجه شود.

طراحی و دکوراسیون داخلی منطقه میرداماد

مینیمالیسم چیست؟

ریشه در مینیمالیسم در یک جنبش هنری در دهه ۱۹۶۰ وجود دارد و بعدها به طراحی و زیبایی معماری که بیشتر با سادگی، پالت های رنگی خنثی و خطوط تمیز ارتباط دارد، گسترش یافت.

امروزه بیشتر مینیمالیسم را از امریکا میدانند  چون در سالهای ۱۹۵۰ تا ۱۹۶۰ بسیاری از هنرمندان امریکایی با الهام از تجربیات هنرمندان روسی ،اثار جدیدی را خلق کردند و سبک مینیمالیسم به سرعت در ایلات متحده امریکا به یک جنبش هنری تبدیل شد که با خلق اثار سه بعدی به جای دو بعدی همراه بود .

مانند ریچارد سرا با خلق اثار حجمی که مرحله ای سنتی از ساده گرایی در امریکا بود. قطعات حجمی ریچارد سرا حالتی پویا و ناپایدار داشتند. این سبک مینیمالیسم بعد از عبور از هنرهای تجسمی ،ادبیات  و موسیقی به معماری وارد شد .

طراحی و دکوراسیون داخلی منطقه میرداماد سبک مینیمال

دکوراسیون به سبک مینیمالیست

طراحانی که دکوراسیون به سبک مینیمالیستی کار میکنند. به فضاهای باز و پاکیزه علاقه دارند در واقع پیرو ساده گرایی و حداقل گرایی هستند. یعنی مخالف با تجملات و اصراف هستند و برایشان مهم ترین مسئله چیدمان عناصر اصلی و ضروری است. زیبایی در عین سادگی یکی از المان های این طراحی سادگی آن است. میتوان گفت طراحان سعی بر آن دارند که از تمام فضا بهترین استفاده کنند و به هیچ وجه آن را هدر ندهند. تمام آن وسایلی که در دکوراسیون  مینیمالیست استفاده میشود بر اساس نیاز ساکنین منزل انتخاب و استفاده شده است.

طراحی و دکوراسیون داخلی منطقه میرداماد minimal

طراحی دکوراسیون آشپزخانه مینیمال

دلایل زیادی وجود دارد که آشپزخانه را یکی از مهمترین بخش های خانه به شمار آورد. آشپزخانه می تواند بر سبک زندگی، توانایی برگزاری جلسات خانوادگی و تهیه غذاهای سالم برای دوستان و خانواده تأثیر بگذارد. به همین دلیل باید تلاش کرد تا ظاهر آن عالی به نظر برسد و در نتیجه عملکرد خوبی داشته باشد.

یکی از ساده ترین راهها برای ایجاد یک آشپزخانه مینیمالیستی خلاص شدن از یک فضای بهم ریخته است. صرف نظر از اینکه ابعادآشپزخانه شما چه قدر است با دور ریختن وسایل اضافی و دمیدن روح سادگی در آن می توان آشپزخانه را به یک فضای دنج و ایده آل تبدیل نمود. کما اینکه بعد از رهایی از یک فضای بهم ریخته و شلخته از شر میکروب و باکتری ها نیز خلاص خواهیم شد.

طراحی و دکوراسیون داخلی منطقه میرداماد آشپزخانه

طراحی دکوراسیون اتاق خواب مینیمال

طرح های اتاق خواب مینیمالیستی به فضاهای تیز و یکنواخت تبدیل نمی شوند. این موضوع برای کاهش فضای کمی آرامش بخش و متفکرانه در خانه برای آرامش است. خطوط تمیز و یک پالت خنثی اتاق خواب های سبک مدرن مینیمالیستی را مشخص می کند. این به همراه سادگی کم رنگی که همراه با طراحی یک اتاق خواب راحت و آرام ایده آل برای آرامش است.

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی منزل در منطقه میرداماد

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *