طراحی و اجرای ساخت ویلا و منزل

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی رامسین افتخار دارد با بیست سال سابقه درخشان در زمینه دکوراسیون داخلی پروژه های زیادی را تحویل و به سامان برساند.

مهمترین خدمات این شرکت در طول این سالها به شرح زیر بوده است: طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، طراحی و اجرای روف گاردن، لنداسکیپ، آلاچیق و فضای سبز، بازسازی و نوسازی منزل، مجری و طراح پتینه، ورق طلا و نقاشی دکوراتیو، ساخت ویلا در سبک های دوبلکس و تریبلکس، دکوراسیون اداری، تجاری، فروشگاهی، مغازه و …

در این مطلب قصد داریم در مورد طراحی و اجرای ساخت ویلا و ساخت منزل با شما مطالبی را در میان بگذاریم. چنانچه قصد ساخت خانه ویلایی را دارید، قبل از اقدام به ساخت و ساز و شروع کردن این پروژه، بهتر است برای داشتن چنین فضایی (یک خانه ایده آل ) تمام جوانب آن را سنجیده باشید.

شرکت دکوراسیون داخلی رامسین

تلفن : ۲۶۱۳۱۱۹۲

موبایل : ۰۹۱۲۶۱۰۸۳۲۹ – ۰۹۱۲۳۹۸۷۰۲۱

فکس : ۸۸۶۹۵۱۷۴

آدرس سایت: www.decoramsin.com

در حقیقت منظور این است که به یک جمع بندی کلی رسیده باشید و از خود سوال کنید که تمایل به اجرای چه سبک و سلیقه ای دارید؟ و اینکه در چنین خانه ای قرار است چند نفر ساکن باشند؟

این دو نکته مهمترین موضوعاتی است که می بایست در طراحی و اجرای ساخت ویلا و منزل مد نظر قرار داد.

به طبع این دو سوال پیش پا افتاده و ساده، شما را به نکات مهم دیگری نیز آگاه خواهد کرد. زیرا نیاز شما را برای یک فضای مناسب مشخص خواهد کرد.

به طور مثال به چند اتاق خواب در خانه ویلایی‌ تان نیاز خواهید داشت؟ یا مثلا چند پارکینگ نیاز دارید. یا یک خانه ویلایی همکف می‌خواهید یا یک خانه ویلایی دوبلکس یا ترییلکس؟ یک خانه ویلایی با حیاطی بزرگ می‌خواهید یا یک حیاط و باغچه کوچک نیاز شما را برای یک خانه ویلایی برآورده خواهد کرد؟

وقتی هدف و ایده‌آل خود را از خانه ویلایی مشخص کردید، گام بعدی و بهترین اقدام این است که در وهله اول از یک شرکت طراحی و معماری یا یک مهندس امور ساخت و ساز و نقشه‌کشی طرح را در میان بگذارید.

یک فرد یا شرکت متخصص در این زمینه به خوبی و کاملاً اصولی به شما خواهد گفت که فضای مفید مورد نیازتان چقدر خواهد بود و چطور می‌توانید همه این ایده‌آل‌ها و شرایط را با هم داشته باشید.

نکته مهم دیگر این است که پیش از شروع فعالیت ابتدا سرمایه خالصی که برای این هدفتان در دست دارید را به طور دقیق محاسبه کنید و پس از آن نیز یک برآورد واقع ‌بینانه از هزینه‌هایی که در این راه به صورت آشکار و پنهان انتظار شما را می‌کشند بدست آورید.

همان طور که می دانید مصالح با کیفیت‌های مختلفی در بازار وجود دارند و با هر کدامشان نیز می‌توان یک خانه ویلایی دلخواه ساخت. اما آنچه در ساخت خانه ویلایی اهمیت دارد، توجه به این نکته است که عمر مصالح شما، عمر مفید ساختمانتان را پیش‌بینی خواهد کرد.

وجود آپارتمان‌ها و ارتفاعی که دارند، چیزی به نام حریم خصوصی را از خانه های ویلایی گرفته‌اند و رایج شدن زندگی آپارتمانی احتمالاً این ضرورت را از ما گرفته است که در هنگام خرید یا ساخت یک خانه به میزان مشرف بودن ساختمان‌های اطراف به حریم خانه‌ مان دقت کنیم. توصیه می‌شود که در هنگام ساخت فکری به حال مشرف بودن ساختمان‌های اطراف بکنید.

توجه داشته باشید که زندگی در خانه ویلایی پر هزینه تر از زندگی در آپارتمان است. ساده‌ترین موردی که می‌تواند این فرضیه را ثابت کند این است که به علت مشاع بودن بسیاری از امکانات و سازه‌ها در آپارتمان‌ها، هزینه‌های مربوط به ساخت یا تعمیرات برای آپارتمان‌نشینان تقسیم می‌شود و طبیعتاً هزینه کمتری را متحمل می‌شوند.

مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره شد نکاتی بودند که در نظر داشتن و رعایت آن‌ها در ساخت خانه ویلایی به شما جهت مناسبی در ساخت و ساز خواهد داد. ولی همه نکاتی نیستند که در ساخت خانه ویلایی باید به آن‌ها توجه داشت. شما از ابتدای این امر مراحل بسیاری را باید پشت سر بگذارید و جوانب بسیاری را نیز باید در نظر بگیرید.

با یک برنامه‌ریزی دقیق و یک مدیریت بودجه و برآورد هزینه‌های احتمالی در این مسیر، می‌توانید به بهترین شکل ممکن این پروژه را به اتمام برسانید و به آرزوی خود جامع عمل بپوشانید.

شرکت طراحی و معماری رامسین لحظات شیرینی را برای شما هم وطنان عزیز آرزو می کند.

مطالب مرتبط