طراحی و اجرای روف گاردن در کامرانیه

طراحی و اجرای روف گاردن در کامرانیه| طراحی روف گاردن و فضای سبز

طراحی و اجرای روف گاردن در کامرانیه

طراحی و اجرای روف گاردن در کامرانیه موضوع این مقاله می باشد.ایده عالی برای طراحی باغ تراس و نکات ضروری که می توانید برای الهام گرفتن در پشت بام خود از آنها استفاده کنید. بام سبز یک لایه رویشی است که روی پشت بام رشد می کند. اگر پشت بام بزرگی دارید، می توانید درختان و درختچه های بلند بکارید تا از فضا نهایت استفاده را ببرید. پرورش بامبو و علف ترکیب خوبی است اگر می خواهید نگهداری آن را کم کنید.

گیاهان یک بام سبز ذرات هوا را حذف می کنند، اکسیژن تولید می کنند و سایه ایجاد می کنند. علاوه بر این، این محافظت طبیعی در برابر گرمای شدید باعث می شود بام های سبز دو برابر بام های سنتی دوام بیاورند.

یکی دیگر از مزایای مهم بام های سبز، توانایی آن ها در کاهش و کند کردن روان آب های طوفان در محیط های شهری است. از آنجایی که پشت بام ها و خیابان ها در شهرها سطوح سختی هستند، حجم و سرعت روان آب طوفان به شدت افزایش می یابد و منبع اصلی سیل و آلودگی در سراسر جهان است.

دکوراسیون مدرن

طراحی داخلی به عنوان «هنر یا فرآیند طراحی دکوراسیون داخلی یک اتاق یا ساختمان» تعریف شده است. در حالی که یک “فرآیند” ممکن است شامل مجموعه ای از قوانین یا دستورالعمل های دقیق باشد، مفهوم “هنر” بسیار روان تر و ذهنی تر است.

در نتیجه، درک سبک طراحی بدون یک چارچوب مرجع مشترک می تواند گیج کننده باشد. اگر مشتری نتواند دیدگاه خود را برای دکوراسیون یک فضای مسکونی یا تجاری به وضوح بیان کند، چالش بزرگی برای یک طراح داخلی است.

طراحی مدرن، سبک آلمانی الاصل باهاوس تاکید بر سادگی دارد که از طریق خطوط تمیز و تیز تداعی می شود. عملکرد، عنصر کلیدی این نقوش داخلی، در هماهنگی با قدردانی از علم بیولوژیکی گنجانده شده است. این طرح اکولوژیکی یکپارچگی هنر و علم با ارضای نیازهای انسان به عنوان نقطه کانونی بود. طرح های باهاوس کم اهمیت هستند و دارای خطوط صاف با ترکیبی از مواد ارگانیک مانند چرم، شیشه و چوب چند لایه است.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *