طراحی و اجرای دکوراسیون در فرمانیه|طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون داخلی لوکس در شمال تهران

شرکت دکوراسیون داخلی در فرمانیه

شرکت دکوراسیون داخلی در فرمانیه موضوع این مقاله از رامسین است. اگر به دنبال یک تیم معتبر و حرفه ای برای تغییر دکوراسیون یا بازسازی منزل خود در  منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات هستید حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.

فرمانیه منطقه ای مرفه‌نشین در شمال پایتخت می باشد. این محله در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات قرار دارد. فرمانیه به عنوان یکی از گران‌قیمت ترین مناطق مسکونی تهران شناخته می شود. فرمانیه همچون بیشتر محله‌های شمیران، از شهرسازی کهنه‌ای برخوردار است. تعدادی از گذرهای آن، با استانداردهای نوین شهرسازی منطبق نیستند.

طراحی و اجرای دکوراسیون واحد ۱۶۰ متری سبک نئوکلاسیک در فرمانیه توسط شرکت رامسین

این آپارتمان به متراژ صد و شصت متری، سه خواب مطلق به خانم شفیعی واقع در فرمانیه میباشد.

از جمله فعالیت های انجام شده در این آپارتمان شامل:

  • استفاده از پتینه، ابزار، آیینه و لمسه در دیوارها
  • بکارگیری پتینه و ابزار در سقف
  • ایجاد فضای واکین کلوزت
  • بازسازی و تخریب
  • استفاده سنگ اسلب برای کف
  • رنگ کردن کابینت
  • ایجاد فضای لاندری خصوصی
  • و ….

می باشد، که از ابتدا تا انتهای کار توسط مهندسان و تیم اجرای زبده و کاربلد شرکت دکوراسیون رامسین انجام شده است.

شرکت دکوراسیون داخلی در فرمانیه قسمت نشیمن
شرکت دکوراسیون داخلی در فرمانیه قسمت نشیمن

دکوراسیون سبک نئو کلاسیک در قرن نوزدهم ظهور پیدا کرد. ویژگی معماری این سبک عبارنتد از: سادگی اشکال هندسی، استفاده دراماتیک از ستون ها، عظمت ابعاد می توان اشاره کرد.

دکور نئوکلاسیک که بر گرفته از هنر یونان است از ستون ها، کتیبه ها، طلاکاری ها، نقش های برجسته و مبلمان با شکوه تشکیل می شود. گلدان ها و کوزه های تزیئنی از عناصر جدایی ناپذیر طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک هستند. مبلمانی که در سبک نئوکلاسیک استفاده می شود، دارای فریم چوبی ظریف و ساده ای می باشد که در کنار پارچه های تک رنگ و بدون طرح و نقش طراحی می شود.

معمولا این سبک از پالت رنگ های خنثی مانند: کرم، بژ، نسکافه ای و طوسی استفاده می شود.سبک نئوکلاسیک میتواند در رنگ های تیره نیز زیبایی و آرامش زیادی به فضای داخلی خانه بدهد.

شرکت دکوراسیون داخلی در فرمانیه سبک نئوکلاسیک
شرکت دکوراسیون داخلی در فرمانیه سبک نئوکلاسیک

سبک دکوراسیون نئوکلاسیک 

در یک تعریف کوتاه از سبک نئوکلاسیک میتوان گفت این سبک دارای تمایلات مدرن با ویژگی های سبک کلاسیک میباشد.در سبک نئو کلاسیک هم از یکسری از ویژگی های سبک کلاسیک استفاده میشود هم از یکسری ویژگی های سبک مدرن و تلفیقی از این دو سبک میباشد.

سبک نئوکلاسیک مناسب افرادی است که دارای روحیه با نشاطی هستند و به دنبال استفاده از رنگ های مختلف برای ایجاد حس شادی در فضای خانه خود هستند. سبک نئوکلاسیک میتواند در رنگ های تیره نیز زیبایی و آرامش زیادی به فضای داخلی خانه بدهد. نئوکلاسیک تعبیری مدرن از سبک دکوراسیون کلاسیک است. به همین دلیل ویژگی های سبک کلاسیک تقریبا بدون تغییر در این سبک حفظ شده است. سبک دکوراسیون نئوکلاسیک اگرچه از لحاظ بصری از سبک کلاسیک ساده تر است.

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی منزل در فرمانیه

نتیجه گیری …

در این مقاله شما با یکی از بهترین شرکت‌های فعال درزمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل در منطقه۱ فرمانیه آشنا شدید. همچنین نمونه کارهای دکوراسیون در این منطقه را هم مشاهده نمودید. برای مشاوره رایگان و سفارش طراحی یا اجرای دکوراسیون یا بازسازی منزل خود در شمال پایتخت با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا