طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ولنجک

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ولنجک| طراحی داخلی لوکس آپارتمان زیبا در ولنجک

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ولنجک

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ولنجک موضوع این مقاله می باشد. این پروژه به سبک منحصر به فرد ما ساخته شده است. مواد لوکس و رنگ های گرم، فضای شیک و راحتی یک خانه را تجسم می بخشد که دوست دارید هر شب به آن بازگردید. اتاق نشیمن زیبا با میزهای مرمری مجلل Eichholtz نشان داده شده است. الگوی سنگ مرمر منحصر به فرد به طرز جالبی الگوی کف را بازتاب می دهد. جایی که نور از پنجره های پانوراما یک بازی باورنکردنی از نور را ایجاد می کند. لوسترهای چشم نواز Catallan Italia و مبل Ditre Italia عمیقاً رنگ آمیزی شده احساس تجمل نجیب را تکمیل می کند و بر سلیقه ظریف صاحب آن تأکید می کند.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ولنجک
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ولنجک آپارتمان زیبا

فضای ناهار خوری

فضای ناهار خوری پیچیده با لوسترهای برجسته ایشولتز و صندلی های شیک از برند ایشولتز تزئین شده است. پذیرایی از مهمانان در چنین اتاق نشیمن بسیار لذت بخش خواهد بود.

ما همیشه یک فضای داخلی منحصر به فرد ایجاد می کنیم که دقیقاً مناسب صاحب آن است. بنابراین کابینه به طور کامل شخصیت صاحب خود را منعکس می کند و محدودیت و سبک فردی را با هم ترکیب می کند. میز و صندلی های Eichholtz یک فضای کاری راحت ایجاد می کند و اشیاء هنری اصلی به ما اجازه می دهد تا به لطف ذوق او برای هنر معاصر، بهتر با مالک آن آشنا شویم.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ولنجک فضای ناهار خوری
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ولنجک سبک نئوکلاسیک

دکوراسیون داخلی ولنجک فضای اتاق خواب

ویژگی خاص اتاق خواب مستر در این پروژه تخت اختصاصی سفارشی با سر تخت نساجی و درج های برنجی و یک نیمکت کاربردی است. فضای داخلی با یک لوستر مسحورکننده و گویی درخشان تزئین شده است. این فضا با ترکیبی جالب از یک آینه رنگی عظیم با نور ملایم و یک آینه زیبا در یک قاب طلایی، که به راحتی هنگام ورود به کمد لباس اصلی قرار می گیرد، بازی می کند.

سایه های عمیق نجیب، مواد طبیعی و نور ملایم فضای خاصی از لوکس بودن را در کمد لباس اصلی ایجاد می کند که هنگام آماده شدن برای رویدادهای مهم، حال و هوای مناسبی را برای شما ایجاد می کند.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ولنجک فضای اتاق خواب
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ولنجک کونسور
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ولنجک واکین کلوزت
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ولنجک سرویس بهداشتی
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ولنجک wc

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *