طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در منطقه دیباجی( شمال تهران) | جدیدترین دکوراسیون مینیمالیسم

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در منطقه دیباجی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در منطقه دیباجی(شمال تهران) موضوع این مقاله می باشد. تحت عمل مینیمالیسم، ما ریتمی روان از فضا را با ترکیب گرافیک های هندسی ایجاد کردیم. خطوط و منحنی‌های ظریف تقریباً در همه جا تعبیه شده بودند و حس خاصی را نسبت به واقعی و خیالی شکل می‌دادند. در حالی که رنگ های مطبوع و آرام روح و روان این آپارتمان را معرفی می کند. همه این مواد و بافت های ظریف شما را در فضایی مسحورکننده درگیر می کند که لایه به لایه ذهن شما را آرام می کند.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در منطقه دیباجی(شمال تهران)

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه

ستون به یک جزیره آشپزخانه ساخته شده از ترازو متصل می شود. که این نیز نکته دیگری است که مفهوم طراحی را بازتاب می دهد. جزایر آشپزخانه اغلب از نظر فیزیکی یا بصری سنگین تلقی می شوند. از نظر این پروژه، ما با ارائه فرم های منحنی و رویکرد ساختار تک پا، احساس را معکوس کردیم. در بالای آن آویزهای باریک حباب مانند: با چوب کاری های پایینی که سطح ترازو را نگه می دارند، قرار دارد. همه با هم برای پخش یک لرزش آزاد ، سبک و شناور را ایجاد می کند.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در منطقه دیباجی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی سالن نشیمن

در حرکت از تجسم به یک چیدمان عملی، ما یک صحنه معمولی را که در یک رویا اتفاق افتاده است را در طرح طبقه قرار می دهیم. با کمی شوخ طبعی و امید به ایجاد بزرگنمایی در دکوراسیون، تصمیم گرفتیم صحنه را با شکستن دیوارهای اصلی بازسازی کنیم و سپس آن را به طور گسترده تغییر دهیم. اتاق‌های عملکردی مختلف با سه خط نامرئی که از یک ستون ساختاری تقسیم شده‌اند، به ترتیب شامل اتاق نشیمن، اتاق انعطاف‌پذیر، ناهارخوری تعریف می‌شوند. وقتی نزدیک پنجره یک میز کار کوچک اما مجهز به لحاظ زیبایی را خواهید دید. می تواند هم نیازهای حریم خصوصی را برآورده کند و هم با دیگران باشد.

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی منزل در منطقه دیباجی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا