خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

طراحی و اجرای دکوراسیون حیاط

WhatsApp Image 2020-06-06 at 00.49.18

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون داخلی رامسین: می توانید با تبدیل کردن حیاط خانه خود به یک محیط سرسبز، همیشه در فضای یک محیط شمالی زندگی کنید!

شاید خیلی از ما ناراحت این موضوع هستیم که یک خانه ویلایی در شمال کشور یا یک فضای روستایی خارج از شهر نداریم که مواقعی برای تنوع روح و جسم به آنجا برویم و ساعتهایی را در آن فضا استراحت کنیم و لذت ببریم. ما به شما خواهیم گفت که اصلا جای نگرانی برای این موضوع نیست. چرا که با خلق یک فضای سبز در همان محیطی که زندگی می کنید چنین محیطی دور از خیال نیست.

با کمی خلاقیت و برخی از ویژگی هایی که حال و هوای محیط را تغییر می دهد می توانید به راحتی خودتان این کار را انجام دهید. یا می توانید با یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در این زمینه کمک بگیرید.

در این مطلب ما چندین ایده در مورد چگونگی دستیابی به این هدف را برای شما بیان می کنیم. امیدواریم از آن نهایت استفاده را بکنید.
تقریباً در هر محیط سر سبزی، چیزی که باعث تنوع و زیبایی آن محیط می شود آب و چشمه است. به همین دلیل برای حیاط خود در وهله اول یک چشمه آب ایجاد کنید.

چشمه می تواند محور باغ شما باشد یا بخشی از ویژگی ثانویه را بازی کند تا سبک دیگری را به قسمت دیگری از حیاط اضافه کند. سعی کنید حوض و چشمه ای به سبک مدرن ایجاد کنید.

البته در سبک مدرن یا سنتی و یا هر سبک دیگری برای اجرای دکوراسیون حیاط محدودیتی وجود ندارد. هر کدام که می تواند در رویای شما نقشی داشته باشد و آن را دوست دارید می توانید اجرا کنید.

معمولا در سبک های کوهستانی برای طبیعی به نظر رسیدن، از چوب و سنگ زیاد استفاده می شود. با چنین ایده هایی به فکر پرورش گل و گیاه در حیاط هم باشید و انواع مناسب گیاهان را کشت کنید.


یکی از ویژگی هایی که تقریباً در فضاهای متنوع و زیبا استفاده می شود، استفاده از تابلو هایی است که از چوب ساخته شده اند و جهت را نشان می دهند.

معمولا درخت انگور برای حیاط یک منزل مسکونی یا ویلایی بسیار زیاد جلب توجه می کند. چرا که با هر محیط آب و هوایی سازگار است و به خوبی رشد می کند. و چون سایه زیبایی در فصل بهار و تابسستان به وجود می آورد می توان به عنوان سقف طبیعی برای سایه ای خنک استفاده کنید.

یا این وجود یک در خت زیبایی انگور می تواند یک دروازه ورودی به حیاط شما باشد که در طول مسیری و با روشی جالب و زیبا برای ورود به باغ خلق می شود..

در کل وجود گیاه و سبزی محیط و فضا را بسیار دلنشین و زیبا می کند. و ما باید از این موهبت به نحو احسن استفاده کنیم و یک فضای دنج و عالی را خلق کنیم.

درختان میوه
تقریباً در هر باغی، باید درختان میوه ای نیز پیدا کرد. و وجود درخت میوه ضمن تنوع، جغرافیای محیط را هم مشخص خواهد کرد. اگر در جنوب زندگی می کنید ، مطمئناً می توانید برخی از درختان مرکبات را برای افزودن خنک به باغ اضافه کنید زیرا آنها گرمای زیادی را جذب می کنند و هوای خنک را زیر سایه خود ساطع می کنند.

در شمال ، برخی از درختان آلو یا سیب کاشته می شود و در اواخر تابستان و پاییز از میوه و همچنین سایه آنها بهره مند شوید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *