طراحی دکوراسیون یک حمام ساده و ارزان!

طراحی دکوراسیون رامسین: در این مطلب راهکارهای آسان، ساده و ارزانی که بتوان از این طریق یک حمام ساده و شیک داشته باشیم برای شما تهیه کرده ایم که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

برای این کار کافی است در وهله اول به رنگ سرامیک ھا و دﯾوارھای حمام توجه کنیم. به این طریق که کف حمام را با سنگ روشنی پوشش دھید. نوع اﯾن سنگ و مقاومت آن برای حمام که رطوبت زیادی دارد بسیار مهم است و انتخاب رنگ آن طبق نظر کارشناسان حوزه طراحی و معماری دکوراسیون بهتر است سفید، طوسی روشن یا  کرم باشد. همچنین می توانید جھت بھداشت بهتر فضا،  دﯾوارھای آن را نیز تا نیمه با کاشی ﯾا سرامیک پوشانیده و باقی آن را تا سقف از یک رنگ قابل شست وشو رنگ آمیزی کنید .

توجه داشته باشید که به خاطر بخار آبی که در حمام تولید می شود بهتر است به هیچ وجه از کاغذ دیواری در حمام استفاده نکنید.

سپس در قدم بعدی روشوﯾی ساده با رنگ روشن انتخاب کرده و در قسمت بالای آن ﯾک آﯾنه آویزان کنید. بهتر است جلوی آﯾنه ﯾک تکه شیشه مستطیل شکل برای قرار دادن مسواک، خمیردندان و ساﯾر وساﯾل بگذارید.

حالا به ﯾک نورپردازی ساده و اصولی نیاز دارید که توسط آن زیبایی فضا و محیط را بیشتر و بهتر کنید و البته نور بیشتری هم اﯾجاد کنید. برای این کار دو عدد لامپ مھتابی با نور گرم در دو طرف آﯾنه نصب کنید.  

برای استفاده بھینه از فضا دو شیشه مستطیل شکل در جاﯾی از دﯾوار نصب نموده و وساﯾل تزئینی چون شمع ھای زﯾبا،  صابون ھای معطر و… روی آنھا قرار دھید.  زمانی که این مراحل به پایان رسید دیگر نوبت انتخاب پرده حمام است.

پرده حمام را از ﯾک رنگ روشن انتخاب کنید. و یک هماهنگی بین رنگ ھای حاشیه با رنگ ھایی که در دﯾوار کف و ساﯾر وساﯾل به کار رفته است ایجاد نمایید.

در اینجا فقط کافی است ﯾک پادری ﯾا موکت مناسب جلوی وان و روشویی قرار دهید. و یک سبد برای جای دادن لباسهای کثیف و چرک در گوشه ای قرار دهید.  سعی کنید که حوله های خود را از رنگ های مختلف انتخاب کنید. زیرا حوله ھای رنگارنگ جذابیت خاصی به فضا می بخشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا