طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران

طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران| طراحی الهام بخش نئوکلاسیک

طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران

طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران موضوع این مقاله می باشد. سبک نئوکلاسیک ریشه در اروپای قرن هجدهم دارد. که از دکوراسیون یونان باستان و روم الهام گرفته شده است. به عنوان پاسخی به سبک های باروک و روکوکو که در آن زمان محبوب بودند، توسعه یافت. در این مقاله برخی از عناصر رایج در دکوراسیون نئوکلاسیک و نحوه ترکیب آنها برای ایجاد فضایی زیبا نشان داده می شود.

طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران
طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک پذیرایی قبل

رنگ سبک نئوکلاسیک

سبک نئوکلاسیک معمولاً از رنگ‌های روشن و کرمی برای دیوارها و از رنگ‌های ملایم برای پس زمینه استفاده می‌کند. رنگ های سفید، خاکستری و سایه های کم رنگ آبی، سبز و زرد همگی تاثیرگذار هستند. سایه های سنگ آنتیک نیز می تواند ظاهری اصیل و کلاسیک را به ارمغان بیاورد. مهم است که کنتراست بین پس‌زمینه و رنگ‌های برجسته را کم نگه دارید.

طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران سالن پذیرایی
طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران سالن پذیرایی قبل بازسازی

مبلمان در سبک نئوکلاسیک

مبلمان به سبک نئوکلاسیک می تواند بسیار متفاوت باشد. اقتباس های اولیه این سبک از مبلمان مستقیماً از دکور لویی شانزدهم استفاده می کردند. مبلمان سبک باروک و روکوکو، با خطوط منحنی و طرح‌های فوق‌العاده، می‌توانند به یک اتاق رسمی ببخشند. رویکردهای مدرن در این سبک اغلب شامل مبلمان با قاب های چوبی ساده و طرح های ساده می شود، با این حال حتی می توان از مبلمان امروزی نیز استفاده کرد، تا جایی که سازگار باشد.

دکوراسیون نئوکلاسیک معمولاً رویکردی ملایم به عناصر کلاسیک رومی و یونانی دارد، اما گاهی اوقات عناصر باروک و روکوکو فرانسوی جایگزین می شوند. ستون ها و ستون ها می توانند حسی ظریف و کلاسیک را به اتاق نئوکلاسیک ببخشند. برای افزودن فضای فرانسوی، قالب‌های دیواری، پانل‌سازی و قرنیز دندانه‌ای می‌تواند موثر باشد.

طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران سالن نشیمن

بسیاری از دکوراتورها به سمت استفاده مدرن تر از سبک نئوکلاسیک فشار می آورند. برخی از جذاب ترین برداشت ها در این سبک شامل پس زمینه ای از کاغذ دیواری گلدار ایتالیایی با طرح های ظریف و تکراری است. سقف‌های با نور LED برای سازگاری‌های مدرن نئوکلاسیک به همان اندازه محبوب هستند. اگرچه این دکوراسیون های مدرن ممکن است از سنت های نهفته در سبک نئوکلاسیک دور باشد، اما می توانند فضایی جدید و نشاط آور ایجاد کنند.

طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک غذاخوری
طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک زیبا و جذلب
طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران سالن پذیرایی قبل
طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران سالن پذیرایی بعد بازسازی
طراحی دکوراسیون نئوکشلاسیک در پاسداران آشپزخانه قبل بازسازی
طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران آشپزخانه بعد بازسازی
طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران آشپزخانه قبل بازسازی بسیار زیبا
طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران آشپزخانه بازسازی
طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک در پاسداران کابینت بعد بازسازی

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *