طراحی دکوراسیون داخلی منطقه آجودانیه| دکوراسیون داخلی لوکس با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه

طراحی دکوراسیون داخلی منطقه آجودانیه

طراحی دکوراسیون داخلی منطقه آجودانیه موضوع این مقاله می باشد. سبک مدرن در ابتدای قرن بیستم در میان طراحان دکوراسیون اروپایی عکس العملی نسبت به تزئینات افراطی اواﯾل قرن نوزدھم پدﯾدار شد. آنان را به سوی سبکی از معماری که بیشتر بر روی فضاھای باز، تناسب و سطوح صاف تکیه داشت سوق داد.

سبک مدرن با استفاده از ترفندهای متفاوت سعی دارد. فضا را از آنچه که است بزرگتر جلوه دهد. این سبک انتخاب مناسبی برای خانه هایی با متراژ پایین می باشد. فرم هندسی جسورانه و نا متقارن، استفاده از رنگ های چشمگیر کنار رنگ های خنثی و اهمیت ویژه نور طبیعی از شاخصه های اصلی این سبک است.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن پروژه آجودانیه

دکوراسیون آشپزخانه مدرن محبوبیت بسیاری در مدت کوتاه شروع این سبک به خود جذب کرد. آشپزخانه در بین قسمت های مختلف خانه برای خانم ها حائز اهمیت می باشد. به همین دلیل است برخی افراد به فنگ شویی در آشپزخانه روی می آورند. در سبک مدرن از حداقل فضا نهایت استفاده می شود و یک انتخاب عالی برای آشپزخانه هایی با متراژ پایین می باشد. انتخاب کف پوش آشپزخانه بسیار مهم است. متریال رایج در بازار پارکت طرح چوب و سرامیک است.

طراحی دکوراسیون داخلی منطقه آجودانیه آشپزخانه
طراحی دکوراسیون داخلی منطقه آجودانیه آشپزخانهKitchen

دکوراسیون پذیرایی مدرن

سالن پذیرایی نقطه کانونی هر خانه است. بنابراین دکوراسیون پذیرایی بیشتر مورد توجه قرار میگیرد، سبک دکوراسیون مدرن با استفاده از ترفندهایی مانند استفاده از رنگ های چشمگیر و خنثی و فرم های هندسی و نا متقارن سعی دارد فضا را بزرگتر نشان دهد. 

رنگ دیوار پذیرایی مدرن بیشتر از رنگ های نظیر سفید، طوسی، ابی و … استفاده میشود. اما یکی از ویژگی های این سبک این است که در ترکیب رنگ قوانین زیادی ندارند. رنگ دیوار در روحیه افراد خانواده بسیار تاثیر دارد بنابراین در انتخاب رنگ باید توجه بسیاری کرد.

طراحی دکوراسیون داخلی منطقه آجودانیه tvroom
طراحی دکوراسیون داخلی منطقه آجودانیه نشیمن

دکوراسیون اتاق خواب پروژه آجودانیه

چنانچه دنبال مدلی شیک و به روز هستید که در دکوراسیون اتاق خود استفاده کنید حتما به سراغ سبک مدرن بروﯾد. شاید فکر کنید این سبک هزینه بر است یا وقت زیادی از شما میز گیرد. اما به هیچ وجه این طور نیست. شما با خنثی کردن محورﯾت تمام چیزها و رفتن به سوی ساده بودن، این سبک را به خود خود ایجاد کرده اید.

توجه کنید که دو نکته مهم در مورد اتاق مدرن وجود دارد که بیش از همه چیز اهمیت دارد. رنگ ھای شلوغ و براق را باید به کل حذف نمایید و از رنگ ھای خنثی و روشن مثل بژ ، قھوه ای ، سفید ﯾا سیاه استفاده کنید  و تنھا لوازم ضروری را در اتاق جا بدھید.

طراحی دکوراسیون داخلی منطقه آجودانیه اتاق خواب bedroom
طراحی دکوراسیون داخلی منطقه آجودانیه اتاق خواب
طراحی دکوراسیون داخلی منطقه آجودانیه اتاق خواب مستر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا