خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه| بازسازی و طراحی مدرن و شیک۲۰۲۱

طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه

طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه موضوع این مقاله می باشد. طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه موضوع این مقاله می باشد. قصد داریم در ادامه به چیدمان دکوراسیون مدرن بپردازیم. نکته ای که دردکوراسیون مدرن بیش از همه چیز اهمیت دارد ساده بودن آن است  و در این میان فرم‌ها و سطوحی که در عین سادگی کاملا تمیز و شسته رفته و شیک طراحی شده اند مورد توجه بیشتری قرار می گیرند.

طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه

سبک مدرن

در ابتدای قرن بیستم در میان طراحان دکوراسیون اروپایی عکس العملی نسبت به تزئینات افراطی اواﯾل قرن نوزدھم پدﯾدار شد و آنان را به سوی سبکی از معماری که بیشتر بر روی فضاھای باز، تناسب و سطوح صاف تکیه داشت سوق داد. در فرانسه”جنبش مدرن” توسط فردی به نام گرفت.

سالن پذیرایی نقطه کانونی هر خانه است. بنابراین دکوراسیون پذیرایی بیشتر مورد توجه قرار میگیرد، سبک دکوراسیون مدرن با استفاده از ترفندهایی مانند استفاده از رنگ های چشمگیر و خنثی و فرم های هندسی و نا متقارن سعی دارد فضا را بزرگتر نشان دهد.

یکی از ویژگی های اصلی مبلمان مدرن طراحی ساده آن است. بر خلاف مبل سلطنتی که تزیئنات زیادی دارد این سبک بسیار ساده  اما خلاقانه و امروزی است.

طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه سبک مدرن
طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه سالن نشیمن
طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه میز غذاخوری

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه مدرن محبوبیت بسیاری در مدت کوتاه شروع این سبک به خود جذب کرد. آشپزخانه در بین قسمت های مختلف خانه برای خانم ها حائز اهمیت می باشد. به همین دلیل است برخی افراد به فنگ شویی در آشپزخانه روی می آورند.

در سبک مدرن از حداقل فضا نهایت استفاده می شود و یک انتخاب عالی برای آشپزخانه هایی با متراژ پایین می باشد. انتخاب کف پوش آشپزخانه بسیار مهم است. متریال رایج در بازار پارکت طرح چوب و سرامیک است.

طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه آشپزخانه
طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه سبک مدرن modern

دکوراسیون اتاق کار

امروزه کار کردن یکی از پر اهمیت ترین بخش زندگی همه ما است. تقریباً همه باید هر چند وقت یکبار کار را با خود به خانه بیاورند. ار این رو احتمالاً به یک مکان اختصاصی برای مرتب کردن مدارک و مکاتبات در خانه نیاز دارید. اتاق کار شما جایی بین زندگی کاری و زندگی خانگی شما قرار دارد. با وجود اینکه بخشی از خانه شماست، فضای اداری شما باید منزوی و عایق صدا باشد تا از حواس پرتی های مداوم که روز کاری شما را طولانی می کند جلوگیری شود.

طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه اتاق کار

حمام و سرویس بهداشتی

همه ما زمان زیادی را در حمام خود می گذرانیم. بنابراین درست است که آنها را به مکانی بسیار زیبا تبدیل کنیم. وان حمام منحصر به فرد، یونیت های روشویی شیک و طرح های مدرن توالت فرنگی در همه اشکال و اندازه ها، متناسب با فضاها و بودجه های بزرگ و کوچک هستند. علاوه بر امکانات ضروری، حمام ها را می توان با دیسپنسرهای شیک و انباری نیز تجهیز کرد. هنگام طراحی حمام، نور بخشی جدایی ناپذیر از پازل است. زیرا نور می تواند به طور کامل حال و هوای فضا را تغییر دهد.

طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه سرویس بهداشتی

کلام آخر…

در این نوشته با اصول دکوراسیون مدرن آشنا شدید و چیدمان دکوراسیون پذیرایی مدرن، اتاق کار مدرن، آشپزخانه مدرن، حمام و سرویس بهداشتی را برای شما بازگو کردیم. شما می توانید برای طراحی ویلا و منزل خود به سبک کلاسیک در سراسر کشور با مشاوران و متخصصین شرکت رامسین تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *