خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

طراحی دکوراسیون داخلی در گاندی| نکات جالب برای طراحی داخلی جذاب

طراحی دکوراسیون داخلی در گاندی

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون داخلی در گاندی

طراحی دکوراسیون داخلی موضوع این مقاله می باشد. شما خطوط تمیز سبک مدرن را دوست دارید، اما مواد طبیعی مورد استفاده در دکوراسیون روستایی را نیز دوست دارید. یا، شما معمولی بودن سبک بوهو را دوست دارید، اما در عین حال مینیمالیست هستید. نگران نباشید، ایجاد سبک منحصر به فرد خود با ترکیب سبک های مختلف همان چیزی است که التقاطی بودن به آن نیاز دارد. به هر حال، چه کسی می گوید که شما باید از یک سبک طراحی داخلی خاص پیروی کنید؟

طراحی دکوراسیون داخلی در گاندی

سبک طراحی داخلی التقاطی

سبک طراحی داخلی التقاطی به طرز هنرمندانه ای عناصر سبک های مختلف دکوراسیون را در یک فضای واحد ترکیب می کند. به عبارت ساده تر، ترکیبی غیررسمی از اثاثیه و وسایل دکوری از طیف گسترده ای از سبک ها و دوران است.

طراحی داخلی التقاطی کمی متفاوت از سبک بوهمیایی یا بوهو است. در حالی که دکوراسیون بوهو عناصر ارگانیک مانند عصا، چوب خیزران، بامبو و منسوجات طبیعی را برای ایجاد ظاهری جمع‌آوری می‌کند. سبک التقاطی از عناصر غیرمنتظره‌تری استفاده می‌کند. ترکیب بافت‌ها و رنگ‌های متضاد. نتیجه نهایی یک اتاق منحصر به فرد است که علیرغم استفاده از عناصر بسیار با منشأ و ریشه های مختلف، منسجم به نظر می رسد.

عناصر کلیدی یک دکوراسیون داخلی التقاطی چیست؟

اساسا، یک سبک التقاطی به زیبایی الگوها، رنگ ها، مواد، بافت ها، قطعات قدیمی و همچنین ایده های دکور مرسوم را با هم ترکیب می کند. با این حال، این ترکیب تصادفی نیست. در واقع چنین فضایی جریانی ارگانیک دارد. در یک دوره زمانی بسیار جمع و جور به نظر می رسد. البته این سبک بیشتر ماکسیمالیستی است تا مینیمال.

طراحی دکوراسیون داخلی در گاندی سبک طراحی داخلی التقاطی

اکثر خانه های التقاطی دارای فضای سبز زیادی هستند. گیاهان داخلی نه تنها به تصفیه هوای داخل خانه شما کمک می کنند. بلکه فوراً فضای زندگی شما را زنده می کنند. از نگهداری گیاهان سرپوشیده با نور کم در سرتاسر خانه خود نترسید تا آن حال و هوای التقاطی داشته باشید. اگر عاشق اتاق های رنگارنگ هستید، سبک التقاطی برای شما مناسب است. از ترکیب و تطبیق رنگ های متضاد نترسید. با این حال، از قبل برای پالت رنگ خود برنامه ریزی کنید. به خصوص در اتاق نشیمن. بهترین استراتژی انتخاب رنگ دیوار خنثی و رنگ برجسته روشن است. بسته به نوع اتاق می توانید به پالت اصلی اضافه کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی در گاندی سبک التقاطی

بهترین بخش در مورد یک طراحی داخلی التقاطی است که می توانید به ایده های دکور عجیب و غریب فکر کنید و همچنان سبکی رشک برانگیز ایجاد کنید. در مورد استفاده از کاغذ دیواری برای سقف خود چطور؟ یا، یک تاب در مرکز اتاق نشیمن متنوع شما؟ یا بالش هایی با طرح ها، رنگ ها و اندازه های مختلف را در اتاق خواب خود پرتاب کنید. و چگونه در مورد صندلی های ناهار خوری ناهماهنگ در اتاق غذاخوری شما به جای صندلی های مشابه. اجازه دهید هر سبک مبلمان و دکوراسیون یک داستان سرگرم کننده را بیان کند.

طراحی دکوراسیون داخلی در گاندی سبک التقاطی دکوراسیون

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *