بهترین طراحی دکوراسیون داخلی در پاسداران سبک نئوکلاسیک

بهترین طراحی دکوراسیون داخلی در پاسداران| دکوراسیون ترند سال 2021

بهترین طراحی دکوراسیون داخلی در پاسداران

بهترین طراحی دکوراسیون داخلی در پاسداران، در این مقاله قصد داریم شمارا با یکی از بهترین شرکت‌های فعال درزمینه طراحی و اجرای دکوراسیون در منطقه پاسداران آشنا کنیم. در ادامه تعدادی از نمونه کارهای اجراشده ما در منطقه ۱ پایتخت را مشاهده خواهید کرد. پس با ما همراه باشید.

شرکت رامسین با بیش از ۱۵ سال تجربه درزمینه انواع خدمات ساختمانی، دکوراسیون و بازسازی در شمال شهر تهران خدمات منحصربه‌فرد و باکیفیتی را به همشهریان عزیز ارائه می‌دهد.

ما با بیش از 15 سال تجربه کار در مناطق شمالی پاپتخت از نیازها و توقعات شما مشتریان عزیز مطلع هستیم. از این رو تصمیم گرفتیم با راه اندازی کارخانه تولید مصنوعات چوبی و شوروم زعفرانیه، آنچه شما در دکوراسیون منزل خود به آن نیاز دارید را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیارتان بگذاریم.

بهترین طراحی دکوراسیون داخلی در پاسداران

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی اجرا شده در منطقه پاسداران شرکت رامسین

دکوراسیون داخلی و اجرای واحد 55 متری در پاسداران

از جمله فعالیت های انجام شده در این آپارتمان که شامل :

✔ طراحی و بازسازی آسانسور و پله های دسترسی

✔ طراحی دکوراسیون آشپزخانه و تغییر کابینت ها

✔ استفاده از ورق طلا در دکوراسیون واحد

✔ طراحی و اجرای اتاق خواب ها به همراه نورپردازی واحد

✔ بازسازی و لمینت کف واحد و ابزار دیوارها

✔ طراحی و بازسازی سرویس های بهداشتی و استفاده از لمسه به همراه روشویی ها

✔ طراحی و اجرای آیینه در پذیرایی و طراحی و اجرای لاندری برای واحد

و …

می باشد، که از ابتدا تا انتهای کار توسط مهندسان و تیم اجرای زبده و کاربلد شرکت دکوراسیون رامسین انجام شده است .

بهترین طراحی دکوراسیون داخلی در پاسداران نئوکلاسیک

سبک نئوکلاسیک

در یک تعریف کوتاه از سبک نئوکلاسیک میتوان گفت این سبک دارای تمایلات مدرن با ویژگی های سبک کلاسیک میباشد.در سبک نئو کلاسیک هم از یکسری از ویژگی های سبک کلاسیک استفاده میشود هم از یکسری ویژگی های سبک مدرن و تلفیقی از این دو سبک میباشد.

طراحی داخلی نئوکلاسیک در اصل بر اساس دکوراسیون کلاسیک خانه یونان و روم بود. این سبک بر زیبایی و ظرافت تمرکز دارد. امروزه طراحی نئوکلاسیک به دلیل جذابیت بی انتها مورد علاقه بسیاری از طراحان قرار گرفته است. 

مبلمان نئوکلاسیک ساده و متقارن است. این دارای یک ساختار چوبی یا فلزی است که شکل قطعه را مشخص می کند. در مورد پارچه ها، مبلمان نئوکلاسیک بر کیفیت و لوکس بودن بدون زرق و برق تأکید می کند.

طراحی داخلی نئوکلاسیک از عناصر تزئینی که جلوه های برجسته ای را نشان می دهند، پشتیبانی می کند. روی دیوارها و سقف ها آینه های بزرگ، گل ها، آثار هنری و قالب تزئینی خواهید یافت.

بهترین طراحی دکوراسیون داخلی در پاسداران سبک نئوکلاسیک

پالت رنگ در دکوراسیون سبک نئوکلاسیک

سبک نئوکلاسیک میتواند در رنگ های تیره نیز زیبایی و آرامش زیادی به فضای داخلی خانه بدهد. نئوکلاسیک تعبیری مدرن از سبک دکوراسیون کلاسیک است. به همین دلیل ویژگی های سبک کلاسیک تقریبا بدون تغییر در این سبک حفظ شده است. سبک دکوراسیون نئوکلاسیک اگرچه از لحاظ بصری از سبک کلاسیک ساده تر است. اما هنوزهم یک سبک غنی ، لوکس و قابل احترام میباشد.

بهترین طراحی دکوراسیون داخلی در پاسداران قسمت نشیمن

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی منزل در پاسداران

نتیجه گیری …

در این مقاله شما با یکی از بهترین شرکت‌های فعال درزمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل در پاسداران آشنا شدید. همچنین نمونه کارهای دکوراسیون در این منطقه را هم مشاهده نمودید. برای مشاوره رایگان و سفارش طراحی یا اجرای دکوراسیون یا بازسازی منزل خود در شمال پایتخت با ما تماس بگیرید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *