طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران| فضای داخلی لوکس مدرن با دکور یکپارچه با روکش چوب

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران موضوع این مقاله می باشد. پانل های دیواری از چوب گردویی، مسیرهای روشنایی فرورفته و نصب نور، مرمر سیاه لوکس و مبلمان سطح بالا، این فضای داخلی خانه مدرن را تشکیل می دهند. آشپزخانه طوری طراحی شده است که با روکش دیوار چوبی ترکیب شود. تقریباً در پس زمینه اتاق نشیمن اصلی پلان باز بزرگ استتار شود.

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران tvroom

دو مبل مدرن خاکستری به شکل ال در سالن چیده شده اند. پشت یکی از کاناپه ها مجهز به یک کشویی روی کاف است. که قفسه هایی را برای کتاب ها نگه می دارد. مجموعه ای از لامپ های کف باریک، چیدمان اتاق نشیمن را احاطه کرده اند تا نورپردازی متمرکزی را ارائه دهند.

دیوار تلویزیون سقفی است که با سنگ مرمر سیاه پوشیده شده است. نیمه دیوار بالای یک شومینه مدرن شناور است، جایی که شعله باز به شکاف بین آن می پرد.

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران شومینه

مجموعه ای از میزهای قهوه تودرتو در میان دو مبل، طولانی ترین کاناپه را سرو می کند. چند قالیچه، در سایه‌های متفاوت، روی زمین همپوشانی دارند تا چیدمان اتاق نشیمن بزرگ را به هم نزدیک کنند.

یک میز کناری کوچک در نزدیکی دو کاناپه کوچکتر، در کنار آتشدان شومینه شعله باز قرار دارد. کوسن های پراکنده مشکی با میزهای گهگاهی مطابقت دارند.

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران طراحی لوکس
طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران سبک مدرن

بیرونی ترین دیوارهای اتاق با روکش چوبی گردویی پوشانده شده است. پوستی گرم و صاف در کل فضای داخلی خانه ایجاد می کند. نور محیطی دانه های جذاب را برجسته می کند.

با دور شدن از قسمت اصلی اتاق نشیمن، پوشش کف از تخته چوبی به کاشی خاکستری تغییر می کند. نوارهای روشنایی مسیر قابل تنظیم در طول فضای سقف اجرا می شود.

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران سبک مدرن modern

دیوار تلویزیون سقفی دو طرفه است تا انتهای اتاق ناهارخوری را نیز خدمت کند. البته، شومینه پیچیده را می توان از هر جنبه ای از اتاق از طریق اضلاع باز آن لذت برد. در انتهای حجم تلویزیون شناور، قفسه‌های فرورفته مجموعه‌ای منظم از کتاب‌ها و قلاب‌ها را در خود جای داده است.

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران سبک modern

روبروی اتاق غذاخوری آشپزخانه ای با بار صبحانه قرار دارد. اتاق ناهار خوری لوکس ده صندلی برای شام دارد. پنجره های پانوراما نور طبیعی را به آپارتمان بزرگ وارد می کند. پرده‌های طلایی روی شیشه آویزان می‌شوند تا وسایل را در شب راحت نگه دارند.

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران modern

گیاهان داخلی لبه‌های طراحی داخلی را نرم می‌کنند و برخی از سبزی‌های طبیعی مورد نیاز را در نبود منظره باغ واقعی به ارمغان می‌آورند. نرده شیشه‌ای رنگی بالکن، منظره شهری را در آنسوی آن پنهان می‌کند.

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران modern غذاخوری
طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران بار صبحانه

مجموعه ای از چراغ های آویز آشپزخانه منحصر به فرد در طول های مختلف بر روی نوار صبحانه آشپزخانه آویزان شده اند، تا جلوه ای موج دار جالب ایجاد کنند. چهار چهارپایه کافه آشپزخانه در امتداد شبه جزیره پوشیده از سنگ مرمر صف کشیده اند و در انتظار ایجاد سرآشپز هستند.

کابینت های آشپزخانه پشت پیشخوان با همان جلوه گردویی دیوارهای داخلی آپارتمان تمام شده است تا یکپارچه جریان داشته باشد. حتی سقف آشپزخانه هم پوشیده شده است تا با پوشش چوبی مطابقت داشته باشد.

قفسه‌های بلند برای نگهداری شراب به نمایش گذاشته شده‌اند و دو تای آن‌ها از درهای شیشه‌ای رنگ‌دیده نگاه می‌کنند. مجموعه غذاخوری فوق مدرن با یک نصب نورپردازی به همان اندازه مدرن ترکیب شده است.

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران اتاق خواب

در اتاق خواب اصلی، دیوارهای با روکش چوبی ادامه دارد. واحدهای کنار تخت استوانه ای در هر طرف تخت دو نفره پوشیده از پارچه قرار دارند. یک آویز طلایی باریک یک واحد را روشن می کند. در حالی که چراغ رومیزی چشم نواز کنار تخت روی دیگری چراغ رومیزی اسنوپی است.

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران اتاق خواب مستر
طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران اتاق خواب مستر با صندلی چرم

گیاهان گرمسیری بزرگ اتاق مطبوع را می پوشانند، برگ های سبز دلپذیر آنها با دکوراسیون قهوه ای تیره رنگ تضاد دارد. یک فرش مستطیلی کم رنگ، کف زیر تخت را می پوشاند، در حالی که یک فرش دایره ای شکل، محل نشستن متوسطی را در کنار پنجره ها مشخص می کند. دو صندلی لهجه برنزه در کنار یک میز قهوه مرمر و طلایی به هم می رسند که با یک چراغ کف بسیار بلند همراه است.

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران اتاق خواب مدرن

یک در باز به داخل کمد/اتاق رختکن با فضای سخاوتمندانه و ذخیره سازی منتهی می شود. یک نیمکت روکش دار مرکز فضا را اشغال می کند. در طرف مقابل، یک میز آرایش و صندلی روشویی در مقابل یک آینه قرار گرفته اند.

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران واکین کلوزت
Walk in closetطراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران   واکین کلوزت
طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران سرویس بهداشتی

سنگ مرمر تیره و کاشی سفید حمام لوکس را تزئین می کند. یکی دیگر از آینه های سفارشی ساخته شده، تمام طول یک دیوار طویل حمام را بالای یک روشویی دوتایی سینک کشیده است. واحدهای ذخیره‌سازی دیواری، آشفتگی‌ها را از بین می‌برند. در حالی که کف را شفاف، تمیز و جادار می‌سازند.

در طرف مقابل حمام، دوش را خواهید دید که پشت آن از سنگ مرمر سیاه و یک قفسه کم عمق برای قرار دادن شامپوها و دستگاه‌های صابون‌پاش است. یک سر دوش باران به کف حمام می ریزد که به بقیه اتاق باز می ماند. محفظه شیشه‌ای رنگی که در اینجا مشاهده می‌کنید به گونه‌ای ساخته شده است که توالت و یک بیدی آویز دیواری مشابه از فضای اصلی جدا نگه داشته شود. توسط دری تقریبا غیرقابل شناسایی در مرکز آن قابل دسترسی است.

طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران سرویس بهداشتی لوکس
طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران وان لوکس
طراحی دکوراسیون داخلی در نیاوران وان لوکس رنگ روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا