خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

طراحی دکوراسیون داخلی در جردن| طراحی ترند ۲۰۲۱ به سبک مدرن

طراحی و دکوراسیون داخلی منطقه میرداماد minimal

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون داخلی در جردن

طراحی دکوراسیون داخلی در جردن موضوع این مقاله می باشد. این شرکت با بیش از ۱۵ سال فعالیت و کارنامه ای درخشان در زمینه دکوراسیون داخلی، بازسازی، نوسازی، طراحی ویلا و … همواره در تلاش است با ارائه ایده های نوین خود رضایت شما عزیزان را جلب کند.

طراحی دکوراسیون داخلی در جردن

طراحی دکوراسیون سالن نشیمن

پذیرایی خوب باید جایی آرامش بخش و خالی از تنش باشد. افراد بعد از پشت سر گذاشتن یک روز کاری برای آرامش و استراحت و درکنار خانواده بودن زمان خود را در قسمت پذیرایی خانه سپری میکنند.

به همین دلیل دکوراسیون پذیرایی باید به بهترین شکل صورت پذیرد.دقت در انتخاب وسایل مورد استفاده در این قسمت ، نوع پرده و کاغذ دیواری و هماهنگی این قسمت با سایر قسمت های خانه اهمیت بسیار بالایی دارد.

سبک مدرن با استفاده از ترفندهای متفاوت سعی دارد، فضا را از آنچه که است بزرگتر جلوه دهد. این سبک انتخاب مناسبی برای خانه هایی با متراژ پایین می باشد. فرم هندسی جسورانه و نا متقارن، استفاده از رنگ های چشمگیر کنار رنگ های خنثی و اهمیت ویژه نور طبیعی از شاخصه های اصلی این سبک است.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه مدرن محبوبیت بسیاری در مدت کوتاه شروع این سبک به خود جذب کرد. آشپزخانه در بین قسمت های مختلف خانه برای خانم ها حائز اهمیت می باشد. به همین دلیل است برخی افراد به فنگ شویی در آشپزخانه روی می آورند.

در سبک مدرن از حداقل فضا نهایت استفاده می شود و یک انتخاب عالی برای آشپزخانه هایی با متراژ پایین می باشد. انتخاب کف پوش آشپزخانه بسیار مهم است. متریال رایج در بازار پارکت طرح چوب و سرامیک است.

یکی از ویژگی کابینت های مدرن دارای دستگیره نمی باشد و به صورت فشاری است. برای انتخاب طیف رنگی کابینت سفید تا نقره ای یا استیل می باشد.رنگ های خنثی بهترین انتخاب برای آشپزخانه مدرن است.

کلام آخر…

در این نوشته با اصول دکوراسیون مدرن آشنا شدید و چیدمان دکوراسیون پذیرایی مدرن، اتاق مدرن، آشپزخانه مدرن، حمام و سرویس بهداشتی را برای شما بازگو کردیم. شما می توانید برای طراحی ویلا و منزل خود به سبک کلاسیک در سراسر کشور با مشاوران و متخصصین شرکت رامسین تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *