طراحی دکوراسیون داخلی در بوکان| ایده اتاق نشیمن دنج برای خانه شما

طراحی دکوراسیون داخلی در بوکان

طراحی دکوراسیون داخلی در بوکان

طراحی دکوراسیون داخلی در بوکان موضوع این مقاله می باشد. چه در حال کار با فضای کوچکی باشید و چه فقط می‌خواهید فضایی صمیمی‌تر به اتاق عالی خود بدهید. تعدادی از طراحان مجرب ما برای ایجاد یک اتاق نشیمن دنج، الهام‌بخش و نکات طراحی عملی را به اشتراک می‌گذارند. با این نکات و ترفندهای تخصصی به زیبایی اتاق نشیمن مسلط شوید.

طراحی دکوراسیون داخلی در بوکان سبک COZY

سبک دکوراسیون داخلی COZY

سبک دکوراسیون داخلی که دنج، راحت و گرم باشد را سبک COZY می گویند. اگر خانه شما دارای شومینه است، آن را با تزئین چیزهایی مانند:  گلدان، شمع یا سایر قطعات تزئینی برجسته کنید. همچنین، قرار دادن یک قطعه کانونی بزرگ، مانند آینه یا نقاشی، در قسمت بالای شومینه به جلب توجه و جمع کردن اتاق کمک می کند. گل‌های تازه تزئینی عالی برای آشپزخانه ویا سایر قسمت های خانه هستند!

طراحی دکوراسیون داخلی در بوکان سبک COZY دنج

سبک Cozy ترکیبی از مواد طبیعی گرم از جمله چوب، چرم و پشم است. دنج قفسه‌ها، گوشه‌ها و گوشه‌ها را با اشیاء دلخواه می‌سازد. صطلاح «Cozy» را می‌توان توصیفی بی‌شکل و پیش پاافتادگی آن تجاوز به تفکر عقلانی در نظر گرفت. البته، معنای “Cozy” یک معنای نسبتاً ذهنی است که از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برای برخی، دنج نظم و نظافت است. برای دیگران، دنج بهم ریختگی و بی نظمی است.

نورپردازی در این سبک مناسب می تواند معجزه کند. هنگامی که با دوستان صمیمی خود دور هم جمع می شوید، نور کم می تواند فضایی دنج ایجاد کند. رنگ های روشن و پر جنب و جوش می توانند هر اتاقی را روشن، گرم و جذاب جلوه دهند. رنگ‌های تیره اتاق‌ها را کوچک‌تر نشان می‌دهند. وجود شمع های زیاد در اطراف خانه حس گرما به آن می دهد. در هر اتاق یک دو شمع بگذارید تا افراد بدون توجه به جایی که در خانه شما هستند، احساس راحتی کنند. به علاوه، خانه شما نیز بوی خوبی خواهد داد.

طراحی دکوراسیون داخلی در بوکان سبک دنج

چه چیزی باعث ایجاد یک خانه راحت می شود؟

چه چیزی در خانه های ما وجود دارد که به ما احساس آرامش می دهد و هر فرصتی که به دست می آوریم آنها را زیبا کنیم؟ چه در مورد آن فکر کنیم یا نه، آب و هوای خانه شما می تواند احساس راحتی شما و مهمانانتان را تغییر دهد. نور طبیعی و هوای تازه نیز از عوامل راحتی هستند.

مواد طبیعی مانند چوب، سنگ طبیعی، گیاهان زنده و منسوجات طبیعی در لمس احساس خوبی دارند و از نظر بصری جذاب هستند را می توان در این سبک دکوراسیون بکار برد. اگر نمی توانید عناصر طبیعی فیزیکی را وارد کنید، رنگ هایی را وارد کنید که آن را به شما یادآوری می کنند. رنگ‌های آبی، سبز، قهوه‌ای و رنگ‌های خنثی محیطی راحت را ایجاد می‌کنند.

طراحی دکوراسیون داخلی در بوکان سبک COZY راحت

کلام آخر…

در این مطلب با طراحی دکوراسیون در بوکان آشنا شدید که امیدواریم با الگوبرداری از این ایده ها و طرح ها بتوانید فضایی ایده آل را در دکوراسیون داخلی خود به وجود آورید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا