خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه| دکور داخلی گرم با فرم های نرم و راحت

طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه

طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه موضوع این مقاله می باشد. منحنی های نرم و ملایم و رنگ گرم این دو فضای داخلی مدرن و آرام را تشکیل می دهند. منحنی‌های لمسی قطعات اصلی مبلمان را تشکیل می‌دهند و لامپ‌های کانونی محیطی آرام‌بخش و آرام را برای همه چیزهایی که زندگی روزمره به ارمغان می‌آورد ایجاد می‌کند.

طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه

سبک مدرن در طراحی داخلی چیست؟

طراحی مدرن یک سبک طراحی داخلی است که با پالت رنگی تک رنگ، خطوط تمیز، مینیمالیسم، مواد طبیعی و نور طبیعی مشخص می شود. این به طور خاص به یک جنبش زیباشناختی تاریخی اشاره دارد که در اوایل تا اواسط قرن بیستم رخ داد.

مدرن یک اصطلاح طراحی گسترده است که معمولاً به خانه ای با خطوط تمیز و واضح، پالت رنگی ساده و استفاده از موادی که می تواند شامل فلز، شیشه و فولاد باشد اشاره دارد. طراحی مدرن حس سادگی را در هر عنصر از جمله مبلمان به کار می گیرد.

طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه سبک مدرن

عناصر طراحی داخلی مدرن چیست؟

طراحی خانه مدرن بر خطوط تمیز و اشکال هندسی تاکید دارد. دیگر ویژگی هایی مانند طاق ها، ستون های مزین، کرکره های پنجره، یا هر گونه تزئینات عجیب و غریب وجود ندارد. به جای این ویژگی ها که در یک نقطه از تجمل و ثروت صحبت می کرد، اشکال ساده و عدم تقارن عمدی است. دیگر از زرق و برق گذشته نیست.

ویژگی مهم طراحی داخلی مدرن
دوستدار محیط زیست. 
مواد و عناصر طبیعی 
روشنایی باز و طبیعی
دیوارها و بافت های خنثی 
ساده، خطوط تمیز و مبلمان ساده. 
عملی بودن و کاربردی بودن

طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه آشپزخانه
طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه نشیمن

طراحی مبلمان مدرن چیست؟

طراحی مبلمان مدرن دارای خطوط صاف و صاف با سطوح صاف و براق است. تمرکز بر اشکال هندسی ساده به جای تزئینات سنگین است. هدف ایجاد ظاهری بدون درهم و برهم، عاری از خطوط و طرح های رنگی آشفته است.

طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه پذیرایی

چه نوع رنگی در طراحی مدرن استفاده می شود؟

رایج ترین رنگ برای طرح های مدرن سفید است، اما می تواند هر رنگی باشد. خاکستری، خرمایی، آبی یا قرمز. ترفند این است که یک رنگ را انتخاب کنید که بتوانید روز به روز با آن زندگی کنید. سپس رنگ دیوار، کفپوش و وسایلی را انتخاب کنید که در آن نوار رنگ قرار دارند.

خانه های فوق مدرن به گونه ای طراحی شده اند که با طبیعت بیرونی ترکیب شوند و صاحب خانه را در معرض دید وسیع از داخل قرار دهند. زندگی در داخل خانه مانند زندگی در فضای باز است. … راحتی یک هدف کلیدی در طراحی فوق مدرن است.

طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه آشپزخانه رنگ خنثی
طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه رنگ خنثی
طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه سبک مدرن modern
طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه اتاق خواب
طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه اتاق خواب مستر
طراحی دکوراسیون داخلی در الهیه سرویس بهداشتی

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *