طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه+ انواع ایده های طراحی مدرن و جدید

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه و انواع ایده های طراحی مدرن و جدید موضوع این مقاله می باشد. صاحبان آرایشگاه خوب این را می دانند که تجربیات مشتریان از لحظه وارد شدن از در ورودی شروع می‌شود، حتی قبل از اینکه با مسئول پذیرش صحبت کنند. آن‌ها بلافاصله شروع به جذب فضا می‌کنند. بنابراین مطمئن شوید که فضایی دلپذیر، آرام‌بخش و دوستانه ایجاد کرده‌اید.

طراحی داخلی آرایشگاه فقط برای مشتریان نیست. آن هم برای کارکنان اگر می خواهید بهترین کارکنان ممکن را جذب کنید، محیط کاری تمیز، راحت، کار دوستانه و زیبا ایجاد کنید.

در این پست، ما در مورد عناصری صحبت خواهیم کرد که در طراحی داخلی آرایشگاه خوب نقش دارند.

چیدمان سالن شما تا حد زیادی با شکل فیزیکی ملک تعیین می شود

چیدمان سالن آرایشگاه

چیدمان سالن شما تا حد زیادی با شکل فیزیکی ملک تعیین می شود. کار کردن با برخی از شکل ها راحت تر از بقیه است. به عنوان مثال، اگر ملک طولانی و باریک باشد. ممکن است در ایجاد یک الگوی جریان ترافیک که به خوبی کار می کند، مشکل داشته باشید. طرح های بزرگ و با پلان باز ظریف و مدرن هستند. اما می توانند به مشکلات نویز و مسائل تزئینی کمک کنند.

همانطور که نقشه پلان خود را ترسیم می کنید، مطمئن شوید که فضای کار کافی را در نظر گرفته اید. یونیت های استایل را در فاصله نزدیکتر از 1.2 متر از یکدیگر قرار ندهید. واحدهای سبک جزیره می توانند برای جا دادن مشتریان بیشتر در یک فضای کوچک مفید باشند.

چیدمان سالن آرایشگاه زنانه

اهمیت نور و رنگ در سالن

با انتخاب یک طرح رنگی دو یا سه رنگ و استفاده از این طرح در سراسر سالن، انسجام و تعادل ایجاد می کنید. از این رنگ ها برای مبلمان، تجهیزات، دیوارها، قاب ها، پارچه ها و لوازم جانبی استفاده کنید. از رنگ های تیره برای اثاثه یا لوازم داخلی استفاده کنید زیرا لکه ها در سالن ها اجتناب ناپذیر هستند.

اهمیت نور و رنگ در سالن

برای دستیابی به جلوه های مختلف از نورهای متنوع استفاده کنید. چراغ‌های کاری را بالای هر فضای کاری آویزان کنید و برای روشنایی محیط، دیوارکوب یا لامپ‌های دیواری اضافه کنید. اگر سالن شما کوچک است، یک دیوار آینه ای اضافه کنید تا نور را منعکس کند و چشم را فریب دهد. به نظر می رسد فضای شما دو برابر شده است.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه+ انواع ایده های طراحی مدرن و جدید

گیاهان به فضا احساس راحتی و طراوت می بخشند. بنابراین در طراحی داخلی آرایشگاه خود کمی گل و گیاه بگنجانید. راه‌های زیادی برای گنجاندن گیاهان وجود دارد.آیا شما یا کارمندانتان برای مراقبت از گیاهان زنده وقت دارید؟ اگر نه، گیاهان مصنوعی باکیفیت را نصب کنید. که هرگز نیازی به آبیاری یا تازه کردن ندارند. برای سالن هایی با فضای کف و میز محدود، دیوارهای باغ راه حل عالی هستند. آنها را می توان بر روی هر دیواری نصب کرد و به سیستم های قطره ای یا سیم کشی پیچیده نیاز ندارد.

طراحی داخلی آرایشگاه خود کمی گل بگنجانید

مبلمان سالن آرایشگاه

مبلمانی که برای آرایشگاه خود انتخاب می کنید باید کاربردی، بادوام و شیک باشند. باید با طرح رنگ و چیدمانی که ایجاد کرده اید مطابقت داشته باشد و باید خود را به فضایی که می خواهید ایجاد کنید، تطبیق دهد. به عنوان مثال، اگر می خواهید سالن شما احساس راحتی و راحتی داشته باشد، به جای صندلی های رسمی، مبل ها را در قسمت انتظار قرار دهید.

مبلمان سالن آرایشگاه

قسمت پذیرش سالن

قبل از اینکه مشتریان شما ایستگاه های کاری زیبا و نمایش محصولات شما را ببینند، قسمت پذیرش شما را خواهند دید. این اولین چیزی است که وقتی وارد می شوند متوجه می شوند، بنابراین آن را چشمگیر کنید. شما می توانید این کار را با استفاده از طرح رنگی خود به طور موثر، پنهان کردن درهم و برهمی، نمایش نام یا لوگوی سالن خود به طور برجسته و تعیین مناطق جداگانه از سالن خود انجام دهید. دیوار سبزی که نام یا لوگوی سالن شما را نشان می‌دهد، راهی برای استقبال از مشتریان است.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *