خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

طراحی داخلی یک علم نه یک شغل!

WhatsApp Image 2020-06-23 at 17.52.44 (1)

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون داخلی رامسین: شما چقدر به دکوراسیون محیط خود اهمیت می دهید؟ اگر تصمیم دارید دکوراسیون منزل خود را عوض کنید  یا آن را باز سازی کنید با چه کسی مشورت میکنید؟

 آیا تا کنون بعد از خریدن مبلمان یا سایر تغییرات از کرده خود پشیمان شده اید یا حسرت این را خورده اید که  ای کاش اینکار را جور دیگری انجام داده بودید؟ آیا در منزل خود عدم احساس آرامش و راحتی دارید؟ آیا تا کنون مجبور بوده اید که به مهمان خود توضیح دهید که مثلا فلان لامپ از کجا روشن می شود؟ آیا مجبور هستید هر از چند گاهی وسایل خانه خود را جا بجا کنید؟  آیا از اثاثیه خود زود خسته می شوید؟

اگر  پاسخ شما به  این سوالات مثبت است  شما به یک طراح دکوراسیون نیاز دارید.یک طراح دکوراسیون با روش های  علمی مکانی راحت و آسوده را برای شما مهیا میکند و به شما امکان زندگی شاد تری را به شما می دهد.

اما اینجا یک نکته وجود دارد ! یک طراح خوب چه کسی است؟

متاسفانه در کشور ما هر کسی با باز کردن یک دفتر یا اجاره یک مغازه خود را طراح دکوراسیون می داند از ام دی اف کار گرفته تا نجار و بنا و فروشندگان مصالح ساختمان . حالا باز شرایط وقتی بهتر می شود که افراد به دفاتر تزییناتی مراجعه می کنند چون حداقل این دوستان از زیبایی بصری بهره مند هستند و منزل را به زیبایی آراسته میکنند.

اما به نظر شما زیبایی یک مکان برای آسایش و راحتی آن کفایت میکند؟ جواب قطعا خیر خواهد بود زیرا هدف یک طراح خوب اول آسایش و راحتی شماست یک طراح خوب اول طبق اصول و قواعد فنی و مهندسی به بررسی منزل می پردازد و پس از رفع نواقص  اقدام به زیبا سازی محل میکند .پس اگر قصد تغییر دکوراسیون دارید یا منزل شما نیاز به بازسازی دارد به متخصصین این امر مراجعه کنید

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *