خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

شرکت دکوراسیون داخلی و طراحی معماری در تهران

چیدمان سبک بوهو

فهرست مطالب

شرکت دکوراسیون داخلی و طراحی معماری رامسین در زمینه بازسازی، طراحی داخلی، طراحی ویلا، چیدمان منزل، طراحی و اجرای طرح موضوع این مقاله می باشد.

چنانچه تصمیم دارید فضای محل کار، زندگی و یا سایر فضاهای در اختیار خود را بازسازی کنید هم در بخش بیرونی هم در بخش داخلی شما می توانید با یک تماس از مشاوره، راهنمایی و بر اورد هزینه بازسازی ملک خود در تهران و یا کل کشور مطلع شوید پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

بازسازی

علت بازسازی افزایش طول عمر بنا می باشد و همیشه حس ارامش را به افراد خانواده میدهد. بازسازی را در واقع به دو دسته می توان تقسیم کرد، بازسازی سازه و بازسازی تزئینی.

بازسازی سازه شامل : تغییرات در نقشه، افزایش فضا، ساخت یا بازسازی زیر زمین، تعمییر یا نوسازی لوله کشی و بازسازی سقف و دیوار اسیب دیده میباشد.

بازسازی تزئینی شامل: پارکت، سرامیک، رسیدگی سطحی به دیوار و سقف، رنگ یا کاغذ دیوار، کابینت اشپزخانه می باشد.

بازسازی تزیئنی تغییر در رنگ دیوار
بازسازی تزیئنی تغییر در رنگ دیوار
بازسازی تزیئنی
بازسازی تزیئنی
بازسازی سازه کف خانه
بازسازی سازه کف خانه
بازسازی سازه منزل
بازسازی سازه منزل

طراحی ویلا

برای آشنایی بیشتر با طراحی ویلا بهتر است ابتدا با مفهوم کلمه ویلا آشنا شویم. ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. هدف از طراحی و ساخت ویلا، اقامت در مکان راحت و دور از آلودگی زیست محیطی وآلودگی صوتی شهری می باشد.این روزها به دلیل شلوغی و آلودگی هوای شهرهای بزرگ ایران مثل تهران افراد زیادی تمایل به داشتن ویلای خوش آب و هوا در مناطق شمالی کشور دارند و این تقاضا روز به روز زیاد می‌شود.برای طراحی و ساخت ویلا ایده ها و علاقه های خود را به کارفرما ارائه می دهید. سپس طرح مورد بررسی قرار می گیرد و آماده سازی برای اجرا می شود.

طراحی ویلای روستیک
طراحی ویلای روستیک
طراحی داخلی ویلای روستیک
طراحی داخلی ویلای روستیک
طراحی ویلای مدرن
طراحی ویلای مدرن
طراحی داخلی ویلای مدرن
طراحی داخلی ویلای مدرن

چیدمان منزل

دکوراسیون در لغت‌نامه فارسی به معنی مرتب کردن، چیدمان و آرایه گری است. طراحی دکوراسیون داخلی در واقع هماهنگ سازی بین اجزای خانه می باشد که با هدف زیباتر نشان دادن فضا است.برای اینکه بتوانید سبک مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید باید از سبک های دیگر آگاهی داشته باشید.به دلیل جذابیت و همه‌گیر شدن طراحی دکوراسیون داخلی، دیگر طراحی دکوراسیون مختص به خانه‌های مسکونی نیست . در محل‌های کاری، ادارات، مغازه‌ها، بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها،داروخانه و سایر فضاها از قوانین آن استفاده می‌شود.

چیدمان راحت رنگ خنثی
چیدمان راحت رنگ خنثی
چیدمان منزل مدرن
چیدمان منزل مدرن
چیدمان رنگ روشن با مبلمان رنگ سفید و شومینه سنگی
چیدمان رنگ روشن با مبلمان رنگ سفید و شومینه سنگی
چیدمان مدرن رنگ تیره
چیدمان مدرن رنگ تیره

طراحی داخلی

طراحی داخلی(interior design)، یعنی هنر طراحی فضای داخلی است. هدف از طراحی داخلی ایجاد فضایی بزرگتر و زیباتر است که با رعایت اصول فضایی مملو از آراستگی و راحتی را به ارمغان می آورد. برای اینکه طراحی داخلی منزل به بهترین نحو صورت گیرد باید به فاکتورهایی از قبیل: فرش، مبلمان، رنگ آمیزی، پارکت و …. توجه کرد.

شرکت طراحی داخلی رامسین با بیش از بیست سال تجربه در زمینه طراحی داخلی توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. طراحان ما در این زمینه با در نظر گرفتن سلیقه و خلاقیت مشتری با استفاده ازنرم افزار های تخصصی طراحی می کنند.

طراحی داخلی همراه با گیاه
طراحی داخلی مدرن و ساده
طراحی داخلی رنگ دیوار تیره و مبل سفید حصیری
طراحی داخلی رنگ دیوار تیره و مبل سفید حصیری

کلام آخر…

با خواندن این مطلب شما با دکوراسیون داخلی، بازسازی، طراحی ویلا، چیدمان منزل آشنا شدید. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *