شرکت دکوراسیون داخلی فرمانیه و کامرانیه

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی رامسین با دو دهه سابقه درخشان و اجرای بالغ بر پانصد پروژه بازسازی و نوسازی دکوراسیون داخلی این افتخار را دارد که در خدمت هم وطنان و همشهریان عزیز خود در محله فرمانیه و کامرانیه تهران باشد. دفتر این مجموعه که در خیابان لواسانی واقع شده است، توانسته در طی این بیست سال خدمات ارزنده ای را به ساکنین این محلات ارائه کند. تلاش ما همیشه ایجاد فضایی متنوع و زیبا برای مشتریان عزیز خود بوده است و در این راستا سبک های زیبایی که شایسته ایرانیان عزیز است را به سامان برساند.

 

 

 

 

تلفن : ۲۶۱۳۱۱۹۲

موبایل : ۰۹۱۲۶۱۰۸۳۲۹ – ۰۹۱۲۳۹۸۷۰۲۱

فکس : ۸۸۶۹۵۱۷۴

آدرس سایت: www.decoramsin.com

همان طور که می دانید فرمانیه یکی از گرانقیمت ترین محلات تهران است. به همین خاطر ساختمانها و برجهای زیبایی که در آن ساخته شده است، از مدرن ترین سبک های معماری دنیا تبعیت می کند.

چنین محله ای با خانه های لاکچری و مدرن که ذوق و سلیقه صاحبان آن به مراتب متفاوت و به نوعی تعالی پسند تر است ما را وا می دارد تا با بروزترین طرح ها و سبک های دکوراسیون داخلی همگام باشیم. و به همین مناسبت ضمن گفت و گو و رایزنی با شرکت های معتبر در سطح دنیا همکاری های خود را در زمینه طراحی گسترش داده و در صورت امکان فقط به صرف اندوختن تجربه، کار اجرایی نیز به عهده بگیریم که البته شرکت دکوراسیون داخلی رامسین پروژه های زیادی را در کشورهای عمان، قطر و دوبی، طراحی و اجرا نموده است. و در تلاش است به زودی در یکی از کشورهای اروپایی پروژره هایی را طراحی و اجرا نماید.

 

 

جدا از این مسئله این شرکت با توجه به شناخت کافی از رنگها و استفاده درست هر کدام در پروژه های اجرایی، شعاری را مد نظر خود قرار داده است به این مضمون :

«دکوراسیون می تواند بر روان ما تاثیر داشته باشد… »

و با شاوره و بهره گرفتن از روانشناسان درجه یک، این موضوع را در دستور کار خود قرارداده و ضمن زیبایی بخشیدن به محیط، تلاش کرده است از نظر روانی نیز یک فضایی مناسب و دلنشین را برای مشتریان عزیز خود فراهم کند.

با توجه به نیاز نور خورشید که از مولفه های خیلی مهم در کاهش بار روانی و استرس افراد است، شرکت دکوراسیون داخلی رامسین این نکته بسیار مهم را در اجرای پروژه های خود لحاظ کرده تا فضای خانه را از وجود این ذرات حیات بخش محروم ننماید.

تحقیقات نشان داده است که نور خورشید بر سوخت ‌وساز چربی‌ها در بدن تاثیر داشته و با سندروم متابولیک مقابله می کنند. سندروم متابولیک مجموعه‌ای از مشکلاتی نظیر فشارخون بالا، قندخون بالا، چربی خون بالا، و اضافه چربی بدن دور کمر است و با اشاره به این نکات، اهمیت نور خورشید در دکوراسیون داخلی ما را برآن داشته تا این موضوع را از جمله موارد مهم خود قلمداد کنیم. و سلامت جسمی و روحی مشتریان خود در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی وظیفه ذاتی خود بدانیم.

 

شرکت طراحی کوراسیون داخلی رامسین لحظات زیبایی را برای هم وطنان عزیز ایرانی در هر شهر و دیاری آرزو دارد.

 

 

 

 

مطالب مرتبط