سنگ اسلب در طراحی دکوراسیون داخلی

سنگ اسلب موضوع این مقاله از رامسین است.قبل از توضیح در مورد اینکه سنگ اسلب چیست و پرداختن به ابعاد اسلب سنگ ابتدا با تاریخچه استفاده از سنگ در ساختمان آشنا میشویم.

سنگ اسلب در آشپزخانه

یکی از محبوب ترین متریال های استفاده در ساخت و ساز  از  گذشته تا به امروز همیشه سنگ بوده است . سنگ علاوه بر زیبایی که به فضا میدهد به دلیل مقاومت بالا و هم چنین عایق صدا و حرارت و قابل شست و شو بودن و چندین دلیل دیگر در دکوراسیون منزل  همیشه محبوب بوده است .

بیشتر بدانید: سنگ کورین چیست؟

زیبایی سنگ در طراحی  دکوراسیون داخلی منزل

سنگ های مخصوص دکور و کاشی های سنگی کارایی بالای در پوشش کف و دیوارها در طراحی دکوراسیون داخلی به ما میدهد که علاوه بر مقاومت و طول  عمر نمای زیبایی را میتوان با آن در منزل ایجاد کرد .

در واقع سنگ ها  نشان دهنده زیبایی و خلاقیت هستند و به کار بردن آنها در فضای خانه میتوان اسن حس را کاملا القا کرد و از آنجا که طرح ها و شکل های مختلفی از نمای سنگ موجود است میتوانیم برای هرفضایی با هر دکوراسیونی که مدنظرمان است استفاده کنیم و درواقع استفاده از سنگ در دیوارها یک تفکیک خاصی را میتواند به منزل ما  بدهد .

در واقع سنگ های مرغوب و زیبا برای دیوارهای داخلی جلوه ای شیک و مدرن را به منزل  می دهد و جدا از اینکه برای نمای آشپزخانه و سرویس و حمام بهترین گزینه است , استفاده از آن در طراحی اتاق نشیمن منزل  یک طراحی خیره کننده و خاص را ایجاد کرده  که با استفاده از نو پردازی مناسب میتوان یک طراحی جدید به خصوص درفضای نشیمن منزل داشت.

سنگ اسلب در ساختمان

 سنگ اسلب چیست؟

سنگ اسلب یک سنگ با متریال های  طبیعی  و مقاوم است  که امروزه در طراحی‌های داخلی و بیرونی ساختمان به دلیل مقاوم و پایدار بودن و زیبایی طرفدار زیادی پیداکرده است .

ابعاد سنگ‌های اسلب بزرگ است و بعد از استخراج از معدن به کارخانه‌های سنگ‌بری برده می‌شوند و در ابعاد و اندازه‌های مختلف برش می‌خورند. و این سنگ جز سنگ‌های صادراتی است و همین موضوع موجب شده ارائه و تولید آن اهمیت زیادی داشته باشد .در این ویدئو نحوه نصب سنگ اسلب را میتوانید مشاهده کنید.

ازآنجاکه استفاده از سنگ‌های اسلب محدویتی ندارد می‌توان از آن در قسمت‌های مختلف منزل استفاده کرد , در نمونه بالا از این سنگ در طراحی فضای نشیمن و پشت تلویزیون استفاده‌شده و با نورپردازی که انجام‌شده درواقع فضای تی وی روم را از فضای پذیرایی جدا کرده و یک جلوه متفاوتی را به منزل ما داده است .

سنگ اسلب ابعاد

ابعاد سنگ اسلب

این نوع برش از سنگ ها ابعادی بیشتر از ۱۲۰*۲۲۰ سانتی متر دارند. پس از اینکه سنگ ها از معدن خارج شدند، آن ها را به سنگبری می برند. برش سنگ ها را در کارخانه با ابعاد و اندازه های متنوع انجام می دهند.

به دلیل برخورداری از پتانسیل صادراتی تولید و ارائه اسلب دارای اهمیت بسیار زیاد و ویژه ای است. برش سنگ های اسلب باید به صورت ساب عالی، شفافیت زیاد و ضخامت دقیقی انجام شود. همچنین برش آن باید یکنواخت و خیلی دقیق باشد تا برای صادرات با کیفیت و عالی باشد.

سنگ اسلب 4

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا