زیباترین محوطه سازی ویلا| محوطه سازی ویلا، باغ و روف گاردن

زیباترین محوطه سازی ویلا

زیباترین محوطه سازی ویلا، باغ و روف گاردن موضوع این مقاله می باشد. شرکت دکورامسین پیشرو و حرفه ای محوطه سازی ویلا در شمال است که طیف گسترده ای از خدمات چشم انداز ویلا را به ویژه برای صاحبان ویلا ارائه می دهد.

دکو رامسین به عنوان یک متخصص منظر، محوطه سازی خلاقانه و منحصر به فرد ویلایی در شمال را در اختیار شما قرار می دهد. دکورامسین در محوطه سازی ویلایی شمال و مناطق اطراف در رتبه اول قرار دارد. طراحان و معماران منظر ما تعامل بین شما و فضای بیرونی خانه شما را درک می کنند.

زیباترین محوطه سازی ویلا

طراحی و محوطه سازی ویلا

اصول طراحی منظر شامل عناصر وحدت، مقیاس، تعادل، سادگی، تنوع، تاکید و توالی است که در خط، فرم، بافت و رنگ اعمال می شود. این عناصر به هم پیوسته اند. طراحی منظر فرآیندی برای توسعه فضای زندگی کاربردی و دلپذیر در فضای باز است.

طرح ها شامل عناصر طبیعی مانند: گل ها، درختان و چمن و همچنین عناصر ساخته شده توسط انسان مانند :مبلمان، فواره ها و سوله ها می باشد. طرح‌های منظر ممکن است شامل پوشش‌هایی برای آبیاری و روشنایی نیز باشند.

طراحی و محوطه سازی ویلا

طراحی و ساخت ویلا و خانه باغ همیشه طرفداران خاص خود را دارد. باغی به سبک روستایی دیکته شده توسط خودانگیختگی شکوفه ها، جایی که طبیعت می تواند خود را در آزادی کامل نشان دهد و در هر فصل رایحه ها و رنگ های جدیدی به آن ببخشد.

این باغ بر اساس مفهوم یک باغ نوآورانه، پایدار، همیشه کم نگهداری و کاملاً یکپارچه با محیط اطراف طراحی شده است.

ورودی بزرگ، همراه با فواره، تقارن‌ها و هندسه‌هایی را ترسیم می‌کند که به اصول باغ ایتالیایی چشمک می‌زند و در خودانگیختگی باغ روستایی بریتانیا می‌آمیزد.

حرکت به سمت ویلا به منطقه نشیمن منتهی می شود، جایی که زنده به قهرمان مطلق تبدیل می شود. جکوزی، مبل‌های بزرگ، صندلی‌های راحتی، منقل و فضای بار، قابلیت زندگی این فضا را کامل می‌کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا