خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

ریزه کارى هاى دکوراسیون در ایجاد فضای مناسب

دکوراسیون داخلی

فهرست مطالب

شرکت رامسین: برخی عناصر دکوراسیونى، از جمله راه هاى افزایش وسعت دیوار و در نتیجه محیطی است که در آن زندگی می کنیم. به همین خاطر ما در این مطلب روش هایی که می تواند توسط این عناصر ما را به اهدافمان نزدیک کند آورده ایم.

در وهله اول شما می توانید با چسباندن کاغذ دیوارى روى دیواری که بیشتر در معرض دید است می توان فضا را بزرگتر جلوه دهید.

فراموش نکنید که کاربرد این کاغذها روى کلیه دیوارهاى فضا، محیطى بسته و محدود را به وجود می آورند.

تابلو، آینه و هر گونه وسیله تزئینی روی دیوار به طورافقى، روش دیگرى براى ایجاد خطوط افقى مورد نظر است. هدف از این کار هدایت چشم بر روى خطى افقى واقع بر روى دیوار است.

براى تغییر دکوراسیون منزل حتما نیاز به هزینه هاى زیاد نیست. گرچه خیلی از خانم ها چنین تصوری دارند که حتما باید هزینه های سنگینی را برای این منظور به کار برد. راهکارهای زیادی در این میان وجود دارد که می توان خانه ای دلنشین و زیبا داشت.  تنها کافى است ذوق و سلیقه خوبی به کار برده و از وسائل و اشیاء حداکثر استفاده را بکنیم.

هدف ما از تهیه این مطلب این است که به معرفى ریزه کارى هایى بپردازیم که مى تواند شما را در چیدمان و دیزاین منزل در بهترین حالت دلخواه کمک کند.

براى زیبا نمودن اتاق نشیمن مبلمان را در فاصله هاى نزدیک به هم قرار دهید. از پارچه هاى رنگى بلند به جاى پرده اتاق یا رو مبلى می توان استفاده کرد.

همچنین براى روشنایى اتاق به جاى لوسترهاى بزرگ از لامپ های هالوژن و شمع استفاده کنید. می توان برای این منظور تعدادى شمع در اشکال مختلف در کنار پنجره و روى میز و یا اپن آشپزخانه قرار داد.

از پارچه هاى ساده که استفاده خاصی ندارند با کمک روبان و پارچه هاى رنگى مى توان زیباترین پرده آشپزخانه یا رومیزى تهیه کرد.

همچنین اگر می خواهید مبلمان اتاق نشیمن را تعویض کنید از خرید مبلمان بزرگ و تیره خوددارى کنید. مطمئناً گذاشتن یک مبل راحتى یا کاناپه با طرحى متفاوت در گوشه اتاق زیبا و شکیل تر از قراردادن چندین دست صندلى و مبل خواهد بود.

وسایل قدیمى می توانند تزئینات خوبی باشند. با انداختن یک رومیزى رنگى روى چهارپایه هاى چوبى قدیمى مى توانید بهترین میز عسلى را داشت.

تصاویر خانواگی ی توانند جلوه خاصی به فضا بدهند. می توانید برخى از آنها را قاب کرده و روى میز یا بوفه قرار دهید. این گونه خاطرات دلنشینی را از گذشته برای شما زنده می کند و هم اتاق جلوه اى زیبا پیدا مى کند.

ا

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *