خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

رعایت فنگشویی در دکوراسیون داخلی

رعایت فنگشویی در دکوراسیون داخلی

فهرست مطالب

ضوابط و مقررات فنگشویی که می باید در دکوراسیون داخلی آن ها را رعایت بنماییم، چه است؟ ممکن است همین حالا شما هم جزء افرادی باشید که درگیر تغییر و تحول دکوراسیون داخلی خانه خود می‌ باشند. حال امکان دارد هر چند وقت یکبار دکوراسیون داخلی منزل خود را تغییر دهید. به این هنگام به طور حتم در ارتباط با دکوراسیون داخلی و چیدمان در بطن اینترنت سرچ نموده و به دنبال بهترین ایده هم بوده اید. حال آن که امکان دارد گاهاً با واژه ی فنگشویی هم مواجه شده باشید. حال فنگشویی در دکوراسیون داخلی به چه معنی می‌باشد؟ رعایت فنگشویی در دکوراسیون داخلی چگونه باید انجام شود! ما در این متن از «رامسین» تصمیم بر آن داریم که شما را با ضوابط فنگشویی دکوراسیون در منزل که می باید رعایت گردد، آشنا نماییم. قطعاً که به این هنگام می توانید انرژی مثبت را جذب نموده و محیطی، شاد و مفرح برای خود و دیگر اعضای خانواده خود فراهم آورید.

چرا لازم است مقررات فنگشویی در دکوراسیون داخلی خانه مورد توجه قرار بگیرد؟

فنگشویی در دکوراسیون به معنی چیدمان صحیح و درست منزل است. حال این چیدمان صحیح می تواند در بر گیرنده ی؛ ورودی منزل، راهرو خانه، آشپزخانه و حتی اتاق نشیمن و اتاق خواب ها باشد. فنگشویی به ما کمک خواهد کرد تا با چیدمانی درست و اصولی، انرژی مثبت موجود در فضای اطراف را جذب کرده و منجر به ایجاد فضایی شاد و مفرح در محیط خانه خواهد شد. منازل ما در واقع پناهگاه امن ما می باشند و با مقداری تفکر و اهمیت می توانند در وجود ما حس آرامش و امنیت را رقم بزنند. در اصول و باور فنگشویی رعایت و توجه به برخی از مبانی سهل در دکوراسیون داخلی می تواند شما را تا به مقدار بسیاری به آسایش و راحتی ذهنی نزدیک کند. از این جهت شما به راحتی می تواند درهای خانه خود را برروی انرژی مثبت باز گذارید. این گونه است که می توانید از زندگی موفق تر و سالم تری بهره‌ مند شوید.

چرا لازم است مقررات فنگشویی در دکوراسیون داخلی خانه مورد توجه قرار بگیرد؟

ضوابط فنگشویی در دکوراسیون داخلی خانه ها؛

به راهروی ورودی خانه خود توجه کنید؛

راهروهای ورودی از مقدار اهمیت به سزایی برخوردار می باشد و شما عزیزان نباید آنجا را بسیار شلوغ و پرترافیک کنید. وسیله هایی که غیر ضروری هستند را از این قسمت از خانه خود بردارید. به حال و روزگار کفش های خود فکری را بکنید و آن ها را درون جا کفشی خریداری شده جای بدهید. در بطن قوانین فنگشویی درب ورودی خانه «مدخل انرژی» نام گذاری می شود. شما می توانید با تمیز نمودن این قسمت از خانه و نور پردازی درست در ورود انرژی به خانه خود موفق شوید. انتخاب رنگ های؛ سبز، رشد، قرمز، ثروت، آبی، آرامش، قهوه ای، پایداری برای درب خانه می تواند بسیار خوشایند باشد.

آینه را رو به روی درب ورودی نصب نکنید؛

از جمله قوانین فنگشویی که به شدّت هم حائز اهمیت است این می باشد که شما نباید رو به روی درب ورودی خانه خود از آینه استفاده کنید. چرا که انرژی مثبتی که به داخل خانه شما راه می یابد، در برخورد با آینه منعکس گشته و از خانه به بیرون خواهد رفت.

درب حمام را ببندید؛

ممکن است که شما این را ندانید. امّا انرژی خروجی از داخل حمام منفی می باشد. بنابراین شما می توانید به هنگام عدم استفاده از حمام درب را ببندید.

گل و گیاه را فراموش نکنید؛

گوشه های خانه خود را با استفاده از گل و گیاه بی آرایید. چنانچه که شما بدانید گل ها و گیاهان چه تأثیر مثبتی بر دکوراسیون داخلی خانه از خود برجای می گذارند هرگز آن ها را از خاطر نمی برید. در واقع محیط خانه شما با وجود این گیاهان خواهد بود که پر جنب و جوش شده و پر حرارت می شود. گیاهانی همانند؛ زنبق، بامبو در صدر این فهرست قرار می گیرند.

«اگر که شما محیط لازم در راستای جای دادن یک گیاه خانگی را ندارید، انتخاب یک گیاه یا گل خانگی کوچک می تواند مطلوب به نظر برسد. بهتر است از گیاهان خود نهایت مراقبت را به عمل آورید. آن ها در واقع میهمانان خانه شما محسوب می شوند.»

گل و گیاه را فراموش نکنید؛

نشتی ها را تعمیر کنید؛

هر ناحیه از خانه که آنجای نیز نشتی دارد، بایستی هر چه زودتر ترمیم بشوند. چرا که نشتی های خانه می تواند منجر گردد انرژی مثبت و شادی از داخل خانه به بیرون رود.

موسیقی و موسیقی و موسیقی؛

موسیقی در واقع می تواند یک رکن مثبت و آرامش بخش در بطن فنگشویی باشد. امکان دارد اگر که منازل شما بسیار ساکت باشد، انرژی غیر فعال در بطن خانه شما جریان یابد. به این هنگام است که انرژی ناخوشایند در خانه شما حکم فرما خواهد بود و بر روی تمامی اعضای خانواده اثرگذار می شود.

خانه خود را تمیز کنید؛

یک فرصت فوق العاده جهت جاری نمودن انرژی مثبت داخل خانه، تمیز نمودن و روفت و روب است. به همین دلیل بهتر است پنجره خود را باز نموده و صدای موسیقی را به اوج خود ببرید. حرکت کنید. بهتر است به گونه ی یک برنامه منظم، موسیقی آرامی را به صورت هفته ای یک بار به مدّت ده دقیقه طی چند ماه روشن بنمایید. قطعاً این گونه یک بهبود دائمی در سطح انرژی خویش را تجربه خواهید کرد.

از پنج عنصر در اتاق خود استفاده بنمایید؛

بهتر است از پنج عنصر طبیعت داخل اتاق خود استفاده کنید. حال آن که نیازی نیست پنج عنصر را عیناً در محیط داخلی دکوراسیون بیاورید. تلاش کنید از چیزهایی استفاده بنمایید که بیانگر این ارکان در محیط داخلی شما باشند. به عنوان نمونه؛ آینه می تواند بیانگر آب باشد و یا آباژور می تواند تداعی کننده آتش باشد. از سرامیک به جای خاک بهره گیرید. با وجود این پنج عنصر می توانید احساس آرامش و آسایش بیشتری را تجربه بنمایید.

از عکس های خانوادگی خود نهایت لذّت را ببرید؛

قرار دادن عکس های خانوادگی در گوشه و کنار خانه می تواند بسیار خوشایند باشد. امّا از زیاده روی در این کار امتناع ورزید. به ویژه در ارتباط با عکس های خود بسیار مراقب باشید. عکس های خانوادگی غالباً در ناحیه ی شرقی خانه جای می گیرند. عکس اشخاص حامی را در قسمت شمال غرب واقع بنمایید. عکس های خانوادگی را هم در ناحیه ی شرقی اتاق جای بدهید.

«این گونه است که می توانید بهترین ها را تجربه نمایید.»

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *