دیوارهای متحرک و نوع استفاده آنها

دکوراسیون داخلی رامسین: در حال حاضر دیوارهای متحرک بھترﯾن سیستم  دﯾوارھای انعطاف پذیر ھستند. و جالب تر اینکه این دیوارهای متحرک به خوبی قادر هستند ضمن تفکیک فضا که مهمترین رسالت آنهاست از بروز هر گونه صدایی به خارج از محیط خود جلوگیری کنند. و این موضوع یکی از شگفت انگیزترین امتیازات استفاده از این نوع دیوارها است.

همان طور که می دانید وقتی چند نفر در یک اتاق جمع می شوند به خاطر صحبت هایی که رد و بدل می شود، آرامش از آن محیط گرفته می شود. بنابراین راز نگهداری از یک محیط برای حفظ آرامش و راحتی استفاده از دیوارهای متحرک است. وقتی  تعداد زﯾادی  از افراد در ﯾک  اتاق  ھر چند بزرگ  گردھم  جمع  می شوند، آن  اتاق  آرامش  خود را از دست  می دھد.

راز نگھداری  ﯾک  محیط  به  صورت  آرام  و راحت  اﯾن  است  که  با استفاده  از دﯾوارھای  متحرک است.

چرا که با استفاده از این دیوارها شما می توانید به راحتی فضای خود را تقسیم کنید که  افراد دیگر خانواده بتوانند از بودن  در آن  محیط  احساس  آرامش  و راحتی  کنند. به این ترتیب  شما می توانید مھمانی  خود را در ﯾک  اتاق  برگزار کنید و در اتاق  دﯾگر اگر لازم شد محیطی برای کودکان یا سالخوردگان خانواده فراهم کنید.

چند نکته در مورد مزایای استفاده از دیوارهای متحرک:

▪ ظاھر دکوراسیون  اتاق  خود را ھر روز تغییر دھید.

▪ در اﯾنجا دو نوع  دﯾوار مقاوم  در برابر صدا وجود دارد.

▪ دﯾوارھای  تاشدنی

▪ دﯾوارھای قابل تغییر

معمولا این نوع دیوارها به خاطر اینکه تا می شوند، به طور کلی صفحه ھای  لولا شده ای با قابلیت  انعطاف و تحرک ھستند که  در پوشش صدا خیلی مناسب هستند. با وجود این دیوارها به آسانی می توان  اتاق ھای  جدﯾدی  ساخت  و از مکانی که در آن زندگی می کنیم عملکردهای مختلفی ایجاد کنیم.

همچنین با قابلیت های منحصر به فردی که در دیوارهای متحرک است شما می توانید با توجه به سلیقه ای که دارید تاقچه و دیوارکوب داشته باشید و نیازهای خود را با استفاده از این آپشن ها برآورده نمایید.

دﯾوارھا از سمت  پاﯾین  به  کف  اتاق  وصل  می شوند. اﯾن  سیستم  برای  استفاده  در مکان ھاﯾی  که  آوﯾختن  صفحه ھای  سنگین  غیر ممکن  است ، پیشنهاد  می شود.

شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید بعد از استفاده از این دیوارها به راحتی می توانید مانند یک پرده آن را جمع کرده و در محظه ی که تعبیه شده است کنار بگذرید.

مواد تشکیل  دھندهاین دیوار زیاد است ولی می توان به رنگ، روکش، ورقه ھای  آھن  و… اشاره کرد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *